yardıma ihtiyacım var

arkadaşlar burdaki konusmalarınızdaki samimi ortamdan etkilendim derdimi yazmak istedim ben 32 yaşında bir bayanım eşimden ayrıyım öğretmenim kız kardeşim yaklaşık 4 yıldır evli kız kardeşimin eşi yani eniştemin ağır tacizleriyle karşı karşıyayım yıllardır bunu ilk zamanlar gizlemeye çalıştım sonra kız kardeşime anlattım bana iftira attığımı söyledi daha sonra kanıtlayarak gösterdim kuyruk salladın dedi kız kardeşimin kocası iğrenç biri şuan boşanma evresindeler hala daha beni arayıp duruyo kız kardeşim benimlede konuşmuyo ama acı çekiyo çünkü o adama aşık kardeşimi bu aşk acısından kurtarmak bu lanet heriften kurtarmak istiyorum çünkü onu her an kandırabilir yeniden lütfen bana soğutma için etkili birini tavsiye edin ve benide aranıza alın teşekkür ederim

Bir önceki yazımız olan Arkadaşlar papaz büyüsü bozmak için başlıklı makalemizde medyum Olcay garantili işlem, medyum olcay güvenilir ve medyum olcay kesin sonuç hakkında bilgiler verilmektedir.

Kategori: Genel Yazar: [ Grey Star Level]
Answer #1

arkadaşım benim çalıştığım hoca şu an medyum olcay.ona güvenebilirsin derdini anlatabilirsin onun dışında buradaki diğer önerileri de dikkate alabilirsin.

Answers Answered By: house [5 Grey Star Level]
Answer #2

House senin işlem ne oldu?

Answers Answered By: kiese2 [175 Blue Star Level]
Answer #3

Selamlar. Bir insan kardesini taciz eden birini nasil sever ?? Olcay hocayla konusun derim. Enistenizi kardesinizi kardesinizi enistenizden soğutmak icin bir calisma yapsin. Sonra da lutfen kardesinizin profesyonel bir destek almasini saglayin. Gecmis olsun !

Answers Answered By: Kayra [163 Blue Star Level]
Answer #4

ben çalışmalara henüz başlayamadım kiese biraz gecikme oldu.haftaya başlayacağım haber veririm.

Answers Answered By: house [5 Grey Star Level]
Answer #5

Ne yapacaksiniz islem olarak? Uzuldum halinize … 🙁

Answers Answered By: Kayra [163 Blue Star Level]
Answer #6

Rabbim herkesin dertlerine acil şifalr versin:(

Answers Answered By: melikem [9 Grey Star Level]

Yorum Yazin