Ahmet Key Sahtekar

0553 472 3140 Adı Ahmet Key sizden işleminizi yapacağım diye para istiyor sonrada telefonlarınıza çıkmıyor dolandırıcının teki salak gibi inandım ve dolandırıldım umarı m başka kimseyi kandıramaz

Bir önceki yazımız olan Eşimin Bana Bağlanması İçin Ne Yapabilirim başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yasemin
Bu makale yasemin tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Ayırma Vefki
Yazdır
Bu sayfaya 1098 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
25 Hayır

“Ahmet Key Sahtekar” için 8 yorum var.

  1. Arkadaşımın önerisi ile görüştüğüm Medyum dolunay bugüne kadarki şanssızlığımı ve kısmetsizliğimi ortadan kaldırdı. Kişiye özel havas büyüsü sizin de kısmetinizi açabilir, benden söylemesi.

  2. Kıskanç bir kadınım ve eşimin hep bana aşırı bağlı olmasını isterim. Bu yüzden işimi şansa bırakmadan Medyum Dolunay’a bağlama büyüsü yaptırdım ve o nedenle de çok mutlu bir evliliğim var.

  3. Allah düşmanıma bile kayınvalidem gibi birini vermesin. Medyum Dolunay bana uzaklaştırmak için papaz büyüsü yapmasa hala kayınvalide derdi çekiyor olurdum. Kesinlikle işe yarıyor tavsiye ederim.

  4. Eski kocam bana bir türlü huzur vermiyordu. Ondan sorunsuz şekilde kurtulabilmek için MEdyum Dolunay uzaklaştırmak için papaz büyüsü yaptı. Kısa bir sürede eski eşim sorun olmaktan çıktı ve benden uzak kaldı.

  5. Beni terk eden eski sevgilimin pişman olması ve yaptıklarından utanması için Medyum Dolunay ile görüşüp papaz büyüsü yaptırdım. Pişman olmasını istediğiniz biri varsa tavsiye ederim.

  6. Her konuda kendimi kısmetsiz ve şanssız bulurdum. Bir gün karar verip [email protected] adresine yazdım ve kişiye özel havas büyüsü yaptırdım. Her şey değişti. Medyum Dolunay’a yürekten teşekkürler.

  7. Eşimden boşanmak istiyordum ama o istemediği için sıkıntı oluyordu. Soğutma büyüsü yapan Medyum Dolunay beni bu problemden kurtardığı için kendisine teşekkür ederim.

  8. İnce eleyip sık dokurken bir türlü evlenemedim. 0555 171 85 40 numarasından Medyum Dolunay’la görüşüp papaz büyüsü yaptırdım ve şansım arttı, şu an iyi bir ilişkim var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.