Olcay hoca eşime dil bağlama büyüsü yaptı. sayesinde eşim artık pamuk gibi oldu.

eşim çok huysuz bir adam oldu son 1 yıldır. önceden de kolay bir adam değildi mizacı biraz serttir ama yaş ilerledikçe daha huysuz, aksi, öfkeli bir adam oldu. öyle ki artık çok kırıcı oluyor, çok bencil davranıyordu. kaç yıldır evliyiz. iki tane kocaman çocuğumuz var. tabi ki evliliğim yıkılsın istemem ama artık eşim o kadar huysuz, aksi, öfkeli bir hal aldı ki dayanılır gibi değildi. ne söylesen kabahat, ne konuşsan onu daraltıyorsun, iyi bir şey konuşsan bile sus diye bağırıyordu. her şeye hayır diyor, her şeye kızıyordu. evde huzur tat kalmadı. çocuklar da çok olumsuz etkileniyordu. sürekli kavga eder hale gelmiştik. o kadar kırıcı oluyordu ki ne söylediğini bilmiyor, ağzından çıkanı duymuyor, çok kırıcı, incitici laflar söylüyor, hakaret ediyordu. her gün ağlayan bir kadın oldum. Allahtan komşum var ve onunla dertleşiyordum. komşum bana Olcay hocayı arayalım. o bu durumu çözer,kocanın bu durumunu senin de çektiğin çile bitsin dedi. Olcay Hocayı aradım. Kocama dil bağlama büyüsü yaptı. Allah razı olsun Olcay Hocadan. Yaptığı dil bağlama büyüsü o kadar işe yaradı ki. Biraz bekledim ama değdi. Kocam iyileşmeye başladı. Eski hakaretler, küfürler, o sinir harbi sona erdi. Tekrar konuşabilir hale geldik. Allahım neydi o çektiğim azap. Keşke daha önce öğrenseydim Olcay Hocayı da o buhranı yaşamasaydım.Bileydim daha evvel arardım. Olcay Hoca çok etkili, çok kuvvetli bir hoca. Onun sayesinde evimin huzuru geri geldi. Eşim şimdi güzel sözler söylüyor, hatunum sen diyorsan doğru diyorsundur diyor, bana hakaret etmiyor evde terör estirmiyor. Çok şükür. Numarasını da yazayım da Olcay Hocanın 05323671325. belki benim gibilere faydam dokunur. sevaba girerim.

KOCAMI KÖTÜ ÇEVRESİNDEN OLCAY HOCA SAYESİNDE KURTARDIM.

EŞİM ARABA İŞİ YAPIYOR. ÖNCELERİ BÖYLE ARKADAŞLARI YOKTU. AMA ŞİMDİ BİRAZ MADDİ OLARAK GÜÇLENİNCE KÖTÜ ARKADAŞLAR EDİNDİ. 2 TANE SÜREKLİ GÖRÜŞTÜĞÜ ARKADAŞ EDİNDİ 1 YILDIR. ALLAHIM KABUS GİBİ OLDU. EVE GEÇ GELMELER, SÜREKLİ ALKOLLÜ ORTAMLARA GİTMELER. NEREDEYSE HER HAFTA SONU ONLARLA BİRLİKTE OLMAYA BAŞLADI. KAÇ KERE O ARKADAŞLARI YÜZÜNDEN KAVGA ETTİK. EVLİLİĞİMİZ DEĞİŞTİ RESMEN. İNSANIN ÇEVRESİ ÇOK ÖNEMLİ. ARKADAŞ HER YOLA GÖTÜRÜR DERLER YA. KESİNLİKLE DOĞRU. KOCAM DEĞİŞTİ RESMEN. EV HAYATIMIZ KALMADI. SERSERİ GİBİ YAŞAMAYI ALIŞKANLIK ETTİ. EVLİLİĞİMİZ BİTİŞ NOKTASINA GELDİ. ALLAHTAN SERPİL ABLAM MEDYUM OLCAYI SÖYLEDİ BANA. KOCANI KURTAR DEDİ. OLCAY HOCA EVE BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPTI. DEĞİŞMEYE BAŞLADI EŞİM. İŞTEN ÇIKINCA DOĞRU ALKOLLÜ MEKANA GİDİYORDU.BENİ ARAYIP İŞ BİTTİ EVDE BİR İHTİYAÇ VAR MI DİYE SORMAYA BAŞLADI. ÇOK MUTLU OLDUM. ŞİMDİ TEKRAR DÜZENLİ AİLE HAYATIMIZA DÖNDÜK. O ARKADAŞLARI İLE İLİŞKİLERİNİ SOĞUTTU. EVİNE BAĞLI BİR ADAM OLDU. ÇOK ŞÜKÜR OLACAY SAYESİNDE EVLİLİĞİM TEKRAR NORMALE DÖNDÜ. YUVAM KURTULDU. NUMARASINI YAZAYIM BUARAYA KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM. ARAYINCA KONUŞUNCA ANLAYACAKSINIZ ZATEN. YAKLAŞIMI, İLGİSİ, BİLGİSİ ÇOK BAŞKA OLCAY HOCANIN. BEN KABUS YAŞIYORDUM. CENNETİME GERİ DÖNDÜM. 05323671325

medyum önay bağlama büyüsü yaptı. sevgilimle ayrıldık. kesinlikle tavsiye etmiyorum.

deli gii aşık olduğum adam beni terk etti. 10 aydır devam eden bir ilişkim vardı. vardı diyorum çünkü biz ayrıldık. 4 aydır ayrıyız ve hala kendime gelemedim. aşk acısı neymiş öğrendim. canım çok kötü acıyor. bir de çok öfkeliyim. çünkü MEDYUM ÖNAY’a inandım. Ne büyük hata yapmışım. İlişkimiz sevgilimin bir arkadaşı yüzünden tartıştık o yüzden bitti. Çok samimi davranıyordu o arkadaşı sevgilime. Ben de kıskandım haliyle. Kim sevgilisi ile başka bir kızın ilgilenmesini kaldırabilir ki. Bu yüzden kavga ettik. Kıskandım yani sonuçta. Aramız açıldı bu yüzden. Sevgilim beni aramaz oldu. 1 ay böyle devam etti. Sonra bir arkadaşım Önay Hoca diye biri hakkında internette okuduklarını anlattı. Bağlama gibi şeyler yapılıyormuş, öyle nette gezerken görmüştüm dedi. Ben de bir umut Önay Hocayı aradım. Durumumu anlattım. Bana bağlama büyüsü yapalım, sevgilin eskisi gibi olur, senden başkasını gözü görmez dedi. Parasını ödedim. 1 ay sürmez değişimi görürsün dedi.Biz ayrıldık ve aylar oldu hiç bir değişiklik yok. Ya aşık olduğum adamı kaybettim. aşk acısı çekiyorum. Bu Önay a paramı kaptırdım. Telefonuma bile çıkmıyor şimdi. Hiç bir şekilde bu adamı tavsiye etmiyorum. Senin işin zor değil, çözeriz demişti bir de bana.

Kocamın bana aşık olması için dua

Kim bir kimseden dileği olsa ve istediğini elde etmek isterse, o kişinin ismini Be harfi ile karıştırıp, yazdığının üzerine sekiz ismi ve 100 defa da Allah Teâlâ’nm Elberru ismi şerifini okuduktan sonra yazdığını üzerine alıp o kişinin yanına gider ve dileğini isterse, Allah (c.c.)’m izniyle istediğin şey yerine getirilir.

kocamın bana aşık olması için dua

Sözünün dinlenmesi için dua

Bir kimse; (Be) harfi ile birlikte (Be) harfi ile başlayan sekiz ismi ve Besmele-i Şerifi on altı defa Cuma günü yazıp, yazdığını pazusunda taşırsa, Allah (c.c.) o kişinin göğsünü açar ve uyuşukluğunu giderir.

Sözünün dinlenmesi için dua

Bismillâhirrahmânirrahîm. İlâhî rahmetike ve siat külli şey’in lâ ilâhe illâ ente yâ erhamerrâhimîne kadderte’l eşyâe ve ahkemtehâ bi hıkmetike ve rahimte’l ibâde bi rahme tül umûmi rahmeti’l hususi sübhâneke entellâhü’r-rahmânü’r-rahîmi es’elüke ve etevesselü ileyke bi esmâike el hüsnâ en teşhedünî hakikati’l eşyâi ve en teveffikanî li hıfzıhâ ve ente’l hannânü’l mennânü’r-rahmânü’d-deyânü yâ Allahü yâ Alla-hü yâ Allahü yâ Maliki yevmiddîn. Sehhirlî hâdime Hâza’l ismi’ş-şerîfı liyekûnü avnen lî alâ mâ urîdu fımâ yürdîke yâ Allahü yâ Rahmân.

ALLAH OLCAY HOCADAN RAZI OLSUN

Ben aysun, antepden.6 senedir evliyim eşimle görücü usulü evlendim ilk başlarda sevmiyorsum ama sonradan bağlanıp eşimi sevmeye başladım.Huzurumuz yerindeydi taki eşim bir dost edinene kadar kocam eve geç gelmeye gelmemeye başlamıştı.Geldiğinde sabaha kadar kavga ediyorduk komşular bizden bıkmıştı.Hayatımız cehennem olmuştu.Kabul etmiyuordu ama ben biliyordum olduğunu.Çok samimi olduğum üst komşum bana olcay hocayı tavsiye etti.Aradım başka çaremin olmadığını söyledim ve bana papaz büyüsü yapacağımızı söyledi.Benden istediği tırnak saç tşörtü gönderdim ve çalışmaya başladık.21 GÜN bittikten sonra banba verdiği tarih aralığının bitmesine 2 gün kala eşim çiçeklerle eve geliğ benden özür diledi.Allah binlerce kez Olcay medyumdan razı olsun.

Medyum Kadir Dolandırcı İnanmayın

medyum kadir dolandırıcı önde gidenlerindedendir önçelikle şunu belirtmek gerekirse artık hiç bir medyuma inançım kalmadı çünkü medyum kadir denen dolandırçı beni o kadar inandır di i kendine dedim tamam bu hoca işin ehili ve bana sevdiğim insan hakında bilgi verdi gerçi sevgilimin cocuklarının yaşını bir yaş büyük ve küçük demesinden anlamalıyıdım gercek medyum bilirdi ve cinsiyetlerini ama ufak detayalara altirış edmedim ben medyum kadir her aradığımda yada camiide namaz kıldığını yada medresede öğrencilerler der verdiğini söylerdi onun bu laflarına kandım ama sonra anladım ki medyum kadir e baglma büyüsü yaptırmak için başvurdum bana elimden kurtulmaz ama tek bir şartla yapacagını söyledi eşini bu baglama büyüsüne dahil edmeyegim dedi bende kabul edim. param yoktu benden en başta 3000 tl istedi ben cok isarar ederek 3000 tl yi 500 tl ye düşürdüm ve acısıda o kadarda param yokdu elimdeki akılı cep telefonum satım ve hata üzerinide düşman belediğim insandan tamladım bana bir hesap numarası verdi hesap numarası gaziantep sübesinde kayıtlıdı ve isimi alperen .a ile başlıyordu sonra ondan biraz araştirma yapdım fox tv de lerzan mutlunun programına cıkan abdulkadir alperen diye yalancı olduğunu anladım ama ilk başta dürüst olduğunu sanıyordum öyleki parayi gönderene kadar güzel beni inkana eden biriydi ve her telefon actığımda cevap verirdi ne zaman ki parayı gönderdim telefonlarıma cevap vermedi savcılıga verecem diyeince beni bana mesaj cekdi laf deyim kapatı dikkat etin medyum kadir yada medyum alperen ve medyum abdulkadir aynı kişilerdir ve iş adresiG.M.K BULVARI ATA APT 36/16 KIZILAY/ANKARA 0554 913 13 18 – 0538 411 88 81

Zina Yapan Koca İçin Dua

Zina yapan bir kimsenin erkekliğini bağlamak istersen yukarıdaki üçlü vefki ateş unsuru şeklinde kişinin vücuduna temas etmiş elbisesinin bir parçasına yazınız. Bunu yazdıktan sonra ketenden bir iplik alıp üzerine her defasında düğüm atmak şartıyla zikredilen kasemi kırk beş defa okuyup her okuyuşun sonunda şöyle dersin:

zinadan-kurtulma

Akkadû zekere fülâne ibni fülâne an ferci fülânete binti fülânete ve teakkade akkadeten fil haytı sümme da’ahü fil eseri ve da’a’l eseri fî kurani.

Okuduktan sonra bu ipi yazmış olduğun vefkin içine koyunuz. Daha sonra bunu keçi boynuzunun içine koyup ağzım mumla kapattıktan sonra bu boynuzu ziyaret edilmeyen eski bir mezara gömersin. O kişinin erkekliği anında bağlanır.