medyumtavsiyeediyorum.com hakkında araştırmalar ve izlenimlerim

site sahipleri kendileri hakkında bilgileri görünce belki de bu yazıyı yayınlamayacaklar ama benim bildiğim firma bu yazıyıda yayınlar.

ben bilişim sektöründe çalışıyorum hatrı sayılır bir domain ve hosting firmasında yöneticiyim dolayısıyla internet işlerinden anlarım .

benimde bir gönül ilişkim var internette araştırma yapıyorum bir süredir çözüm arıyorum ama görüyorum ki bu tarz siteler genelde bir medyuma ait fakat bu site tamamen bağımsız şimdi size ispatları sunuyorum

bu site içinde en çok tavsiye edilen medyumlar hakkında bile şüpheci kafa karıştıran hatta olumsuz düşünceler yayınlanıyor , bu sitede tek bir medyum övülmüyor sayı bir iki ile kalmıyor bir çok medyum hakkında olumlu yazı var olumsuz yorumlar bazı medyumlar hakkında konu içinde ve dışında yapılmış ama bunlarda özenle yayınlanıyor her medyumu karalayalım izlenimi yok . Bunlar her kullanıcı tarafından görülebilecek kısımlar.

Gelelim işin teknik detaylarına yaptığım whois araştırmaları sonucunda(bilen bilir whois bir web sayfasının kimliği demektir ) bu site ciddi bir medya kuruluşuna ait bir site bu medya kuruluşunun şu an ismini vermek istemiyorum çünkü verirsem yayınlanma ihtimali yazımın hiç olmayacak biliyorum.

bende gönül sıkıntımı çözmek için bir medyum arıyorum bir çok siteyi analiz ettim hepsi bir medyuma ait tesbitini yaptım. burası bağımsız bir site dengeli olmak için ellerinden geleni yapıyor adminler.

Buradan bir medyum seçeceğim bende durum onu gösteriyor ve herşekilde ilerleyişi yazacağım. şu an kendi ruh halim karamsar durumum için karamsarım seçim yaptığımda sizlere bildireceğim durumu durumları ve herkese ışık olacağım inşallah benim kaybedecek bir şeyim yok kaybedecek şeyleri olanlar düşünebilir.

Kategori: Aşk Vefki Yazar: [2 Grey Star Level]
Answer #1

ben de ilk defa böle bir işin içine girdim ve siz gibi sitelerden yararlanarak bir medyum seçtim..Oda olcay bey oldu..İnşallah faydasını görüceğime inanıyorum..Dolandırılmaktan ve kandırılmaktan çok korkuyordum fakat olcay bey hakkında ki %90 yorumlar ve izlenimler sonuçlar çok olumlu..acaba siz seçtiniz mi birini ? kimle çalışmaya başladınız paylaşırmısınız ?

Answers Answered By: 8484 [6 Grey Star Level]
Answer #2

Paylasiminiz icin tesekkurler, bende sizler gibi bu islere yabanciyim… site arastirmalariyla bir secim yaptim, okudugum yorumlarda yola cikarak yaptim secimimi, ne bir yaptiran tanidigim var ne ben daha once boyle birsey yaptirdim, muhtemelen arkadaslarim duysa iyice kafayi siyirdimi dusunecekler! Burdaki yorumlar az biraz bana umit verdi, umarim hayal kirikligina ugramam, diger taraftan baska carem de kalmadi :/

Answers Answered By: polter [21 Grey Star Level]
Answer #3

Ben de bu işlere yabancı ve tamamen araştırma bilgi toplama safhasındayım ama bu site gerçekten bana tarafsız gözüktü.Farkı isimlerden bahsediliyor ve şüphe uyandıracak kadar belli bir isim hakkında aşırı övgü veya aşırı kınama yok.mesela adını burada yazmayacağım ama başka bir sitede belli bir medyum üzerinde o kadar methiyeler var ki reklam olduğu besbelli.Ben hem bu sitenin altyapısına hem de paylaşım yapan arkadaşların samimiyetine inandım şahsen

Answers Answered By: merimar [ Grey Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]