Aşk Vefki Yaptırdım

Arkadaşlar Merhaba.ben olcay hoca ile aşk vefkine başladım.Kargom henüz gelmedi.2 yıldır çok sevdiğim ve çok emek verdiğim bir erkek içn yaptırıyorum.Bu insan bana sevgili gibi.En sonunda onu sevdiğimi açık açık söyledim. Hiçbirsey hissetmedim sana dedi.Daha başka rencide edici şeylerde söyledi tabi.Çok kırıldım.iki sene peşinden koştum resmen.İstiyorum ki o da aşık olsun bana,söylediklerinden dolayı pişman olsun. Yakın zamanda vefk yaptıran arkadaşlar lütfen paylaşsın burada.

Bir önceki yazımız olan Medyum Olcay PAPAZ BÜYÜSÜNDEN SONUÇ ALDIM 0532 367 13 25 başlıklı makalemizde kesin sonuç veren büyü, papaz büyüsü nasıl yapılır ve papaz büyüsü sonuçları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

beriltoprak
Bu makale beriltoprak tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Vefki
Yazdır
Bu sayfaya 528 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

4 Evet
5 Hayır

“Aşk Vefki Yaptırdım” için 9 yorum var.

  1. Uzun yıllardır yaşadığım birliktelikte başka bir kadının varlığını öğrendiğimde ilk işim Medyum Dolunay ile görüşüp ayırma büyüsü yaptırmak oldu. Hayatımda aldığım en doğru karardı, kendisine ne kadar teşekkür etsem az.

  2. Evliliğimizde kara bir gölge gibi duran kayınvalidem yüzünden neredeyse ayrılma eşiğine gelmiştik. Eşimi kışkırtıp kavga etmemize neden oluyordu. Medyum dolunay sayesinde Papaz Büyüsü yaptırıp kayınvalidemin etkisinden kurtulduk.

  3. Başka bir kadınla tanışan eşim beni terk etti. Papaz büyüsü yaptırmak için Medyum Dolunay’ın 0555 171 85 40 nolu telefonunu aradım ve şu an eşim bana geri dönmüş durumda.

  4. Eğer Medyum Dolunay ile tanışıp sevdiğine kavuşmak için vefk yaptırmasaydım hala sevdiğim kadınla birlikte olamazdım. Beni ona kavuşturmakla kalmadı mutlu bir yuva kurmama sebep oldu.

  5. Neredeyse bir kabusa dönüşen evliliğimin yolunda gitmesi için Medyum Dolunay’dan yardım aldım. Eşimin başka bir kadınla olan ilişkisini yaptırdığım soğutma büyüsü sayesinde sona erdirdik.

  6. Ne zaman başım sıkışsa, bir sıkıntı yaşasam aklıma ilk gelen isim Medyum Dolunay oluyor. Onun tecrübelerine, yeteneklerine ve işindeki ciddiyete güvenim tam. Her sorunumu kökten çözdüğü için teşekkürler.

  7. Hayatıma güzellikler katan Medyum Dolunay hem evliliğimde, hem de anne ve babamın arasının düzelmesinde ciddi katkılarda bulunan büyüleri ile bizleri sonsuz şekilde mutlu etmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.