Kara Sevdaya Düşürme Büyüsü

Kara Sevdaya Düşürme Büyüsü, sevdiğin kişinin senin aşkından kara sevdaya düşmesi seni çok sevmesi aşık olması sensiz duramaması için aşağıdaki duayı sevdiğinizin fotoğrafının arkasına misk ile yazın ve bu fotoğrafı yasin suresini okuyarak yakın. Külleri ise yemeğinize karıştırıp yiyin.

Bismillahirrahmanirrahim. Allahumme salli âlâ seyyidina muhammedi-ninnebiyyi ümmiyyi ve ala alihi ve sahbihi ve sellim. Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek. Tevekkeltü alallâhi hasbi yallâhü lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm. Allâhümme ahcibnî min cemîı esnâfil cinni ve envâıhâ ve ecnâsihâ bi kelimâtiket tâmmâtil mübârakâti ve bi ismikel hayyül kayyûmü hîtânih. Selâmün kavlen min rabbin rahîm dâiratüh. Lehü muakkıbâtün min beyni yedeyhi ve min halfihi yahfezûnehü min emrillâh. Vallâhü min verâihim muhît. Bel hüve kurânun mecid. Fî levhin mahfûz.

Bir önceki yazımız olan Evini Terkedip Giden Kişiyi Geri Döndürme Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

admin
Bu makale admin tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Yorumları
Yazdır
Bu sayfaya 2779 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

17 Evet
16 Hayır

“Kara Sevdaya Düşürme Büyüsü” için 1 yorum var.

  1. Ben eşimle barışmak istiyorum iki hocaya işlem yaptırdım beni dolandırdılar.yapabilecek hoca varsa tavsiye edermisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.