Aşk Vefki ‘Medyum Olcay Hoca’

Merhaba

Bende vefk yaptırdım Olcay hoca ile 2015 temmuzda ve vefkin ilk 15 günü içinde sevgilim geri döndü dönmesine ama eskisi gibi değildi yani ilişkinin ilk zamanlarındaki gibi güzel tatlı sözler söylemiyordu daha ilgisizdi ama beraberdik.
Aralık’ta yani geçen ay ilişkimizi güçlendirmek ve bana evlenme teklif etmesi için Olcay hoca ile yeniden görüştüm, ertesi gün ise sevgilim benden sudan sebeple ayrıldı, şu an ikinci vefki tekrar geri dönmesi ve evlilik için yapıyorum Olcay hocaya bütün süreci anlatıyorum tabi bu arada.
Fakat ikinci vefkten o kadar umutsuzum ki Olcay hocam ise sabırlı olun diyor.
Sevdiğim adam ise yılbaşından 1 hafta önce benden ayrıldı, yılbaşı gecesi ise bana karşı vicdanen rahatsız olduğu şeyleri anlattı ama geri dönmedi. Dün gece dayanamadım yazdım. Yalnız kalmak istediğini söyledi.
Olcay hocama bunu da yazdım detaylı ama cevap alamadım. Sadece geçen hafta sabırlı olun dedi. Bir an önce sevdiğim adam pişman olsun ve geri dönsün istiyorum çok sabırsızım 🙁

Bir önceki yazımız olan Medyum Olcay PAPAZ BÜYÜSÜNDEN SONUÇ ALDIM başlıklı makalemizde kesin sonuç veren büyü, papaz büyüsü nasıl yapılır ve papaz büyüsü sonuçları hakkında bilgiler verilmektedir.

Kategori: Aşk Vefki Yazar: [14 Grey Star Level]
Answer #1

Merhaba. Durumumuz benzer. Bende ilk vefkte başarılı sonuç aldım fakat evlenmeyi planlarken ayrildik. Bende bugün vefk için konuştum ve sizin gibi nedense umutsuzum. Gelişmeleri burdan paylasirsan sevirinim

Answers Answered By: cimcime [ Grey Star Level]

Yorum Yazin