Aşk vefkini en iyi hangi medyum yapıyor lütfe bilgi verir misiniz?

iyi geceler hepinize. yorumlarınızı okudukça kafam iyice karıştı. ben de bir kıza deli gibi tutkunum. onu 3 senedir tanıyorum ama bir türlü bana yüz vermedi. kaç kere şirinlikler yaptım hediyeler aldım, kabul bile etmedi. bildiğim kadarıyla hayatında kimse de yok. ama çekingen bir kızmış belki de pek rahat hissetmediğinden böyledir bana karşı bilemiyorum ama beni beğendiğini de düşünüyorum. anlayacağınız benim de dengemi bozdu bu kız. artık ne düşüneceğimi şaşırdım bir yüz veriyor bir yüz vermiyor niye böyle anlamıyorum ve çok üzülüyorum. bu işe bir çözüm olarak aşk vefkini deneyebilirim diye düşündüm ama en iyi hoca hangisidir hiç bilmiyorum. lütfen bana bilenler yazabilir mi ben de aralarından seçerim. teşekkürler şimdiden herkese.

Kategori: Aşk Vefki Yazar: [1 Grey Star Level]
Answer #1

Genellikle sitede Medyum olcay yapıyor aşk vefki ile işlemleri sanırım kendisi tek bu işler ile uğraşıyor ben kendim hiç denemedim açıkcası burdaki arkadaşlara bakıyorum bende daha önce yakın çevremde bir kaç kişiden de olcay hocanın ismini duydum bi ona sor istersen

Answers Answered By: sinemdal [ Grey Star Level]
Answer #2

hacı ali hocayı bi dene ilk bakımdan para falan almıyor bi bilgisini dene derim adresi lam.mim.ra@hotmail.com

Answers Answered By: mltmkskn [ Grey Star Level]
Answer #3

ben beni terkeden sevgilim için iki medyuma danıştım yaramadı.belki bende hata vardır.sonra simanın çalışmasını denedim 14. gün sonuç aldım.medyum olcayı da övüyorlar ama denemedim.

Answers Answered By: sevda81 [ Grey Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]