Aşk vefkini en iyi hangi medyum yapıyor lütfe bilgi verir misiniz?

iyi geceler hepinize. yorumlarınızı okudukça kafam iyice karıştı. ben de bir kıza deli gibi tutkunum. onu 3 senedir tanıyorum ama bir türlü bana yüz vermedi. kaç kere şirinlikler yaptım hediyeler aldım, kabul bile etmedi. bildiğim kadarıyla hayatında kimse de yok. ama çekingen bir kızmış belki de pek rahat hissetmediğinden böyledir bana karşı bilemiyorum ama beni beğendiğini de düşünüyorum. anlayacağınız benim de dengemi bozdu bu kız. artık ne düşüneceğimi şaşırdım bir yüz veriyor bir yüz vermiyor niye böyle anlamıyorum ve çok üzülüyorum. bu işe bir çözüm olarak aşk vefkini deneyebilirim diye düşündüm ama en iyi hoca hangisidir hiç bilmiyorum. lütfen bana bilenler yazabilir mi ben de aralarından seçerim. teşekkürler şimdiden herkese.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

gecegece
Bu makale gecegece tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Vefki
Yazdır
Bu sayfaya 994 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

18 Evet
15 Hayır

“Aşk vefkini en iyi hangi medyum yapıyor lütfe bilgi verir misiniz?” için 3 yorum var.

  1. ben beni terkeden sevgilim için iki medyuma danıştım yaramadı.belki bende hata vardır.sonra simanın çalışmasını denedim 14. gün sonuç aldım.medyum olcayı da övüyorlar ama denemedim.

  2. Genellikle sitede Medyum olcay yapıyor aşk vefki ile işlemleri sanırım kendisi tek bu işler ile uğraşıyor ben kendim hiç denemedim açıkcası burdaki arkadaşlara bakıyorum bende daha önce yakın çevremde bir kaç kişiden de olcay hocanın ismini duydum bi ona sor istersen

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.