Medyum dolunay hoca ailemin kaderini değiştirdi

bundan birkaç sene önce başıma bunların geleceğini hiç düşünmezdim dostlar… ama geldi. ben de size bundan bahsetmek istedim çünkü bu çok özel anımla sizlere de ilham vereceğimi ve çözümsüz konularınıza ışık tutacak bir yol göstereceğimi düşünüyorum.
dediğim gibi, bundan birkaç sene önceydi. o zamanlar 25 yaşındaydım. hayatımın aşkı dediğim adamla evlenmek üzereydik. o günleri hayatımın en mutlu günleri sanıyordum. halbuki yalnızca safın tekiymişim. çok aşık olduğum nişanlımla ilgili bir gün içime bir şüphe düşüverdi. bunun sebebi bir yakınımızın başına gelen bir olaydı. o da evlenmek üzere olduğu insan tarafından tek edilmiş, dolandırılmış ve aldatılmıştı. bu yaşanan olay benim bakış açımı değişitrince ben de araştırmalara başladım ve medyum dolunaya da başvurup, evlenmek üzere olduğum bu insanla ilgili bir araştırma yapmasını rica ettim. meğerse tüm ailemi etkileyecek bir durum söz konusuymuş. eşim olmasını istediğim bu insanın da hiç temiz bir seceresi yokmuş ve dolandırıcının tekiymiş. bana sunduğu her şey evi arabası vs hiçbiri onun değilmiş!! bunu öğrenmeme vesile olan dolunay hocaya gitmemiş olsaydım ve evlenmiş olsaydık belki bugün ailemin tüm servetini ona kaptıracaktım. iyi ki dolunay hocayı dinledim çok şükür. hepinizin bunu bilmesini istedim. dolunay hoca bu tespitleri yaptıktan sonra bir de soğutma büyüsü yaptı bu sahtekar üzerinde ve hiç darbe almadan bu olayı atlattık. saolsun varolsun.

Bir önceki yazımız olan Medyum Dolunay'ın aşk büyüsü hakkında ne düşünüyorsunuz? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

sugibi
Bu makale sugibi tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Şikayetleri
Yazdır
Bu sayfaya 584 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

18 Evet
19 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.