reklam3
reklam3

Medyum dolunay hoca ailemin kaderini değiştirdi

bundan birkaç sene önce başıma bunların geleceğini hiç düşünmezdim dostlar… ama geldi. ben de size bundan bahsetmek istedim çünkü bu çok özel anımla sizlere de ilham vereceğimi ve çözümsüz konularınıza ışık tutacak bir yol göstereceğimi düşünüyorum.
dediğim gibi, bundan birkaç sene önceydi. o zamanlar 25 yaşındaydım. hayatımın aşkı dediğim adamla evlenmek üzereydik. o günleri hayatımın en mutlu günleri sanıyordum. halbuki yalnızca safın tekiymişim. çok aşık olduğum nişanlımla ilgili bir gün içime bir şüphe düşüverdi. bunun sebebi bir yakınımızın başına gelen bir olaydı. o da evlenmek üzere olduğu insan tarafından tek edilmiş, dolandırılmış ve aldatılmıştı. bu yaşanan olay benim bakış açımı değişitrince ben de araştırmalara başladım ve medyum dolunaya da başvurup, evlenmek üzere olduğum bu insanla ilgili bir araştırma yapmasını rica ettim. meğerse tüm ailemi etkileyecek bir durum söz konusuymuş. eşim olmasını istediğim bu insanın da hiç temiz bir seceresi yokmuş ve dolandırıcının tekiymiş. bana sunduğu her şey evi arabası vs hiçbiri onun değilmiş!! bunu öğrenmeme vesile olan dolunay hocaya gitmemiş olsaydım ve evlenmiş olsaydık belki bugün ailemin tüm servetini ona kaptıracaktım. iyi ki dolunay hocayı dinledim çok şükür. hepinizin bunu bilmesini istedim. dolunay hoca bu tespitleri yaptıktan sonra bir de soğutma büyüsü yaptı bu sahtekar üzerinde ve hiç darbe almadan bu olayı atlattık. saolsun varolsun.

Bir önceki yazımız olan Medyum Dolunay'ın aşk büyüsü hakkında ne düşünüyorsunuz? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kategori: Medyum Şikayetleri Yazar: [1 Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.