canbar büyüsü yaptırdım herkese tavsiye ederim

merhaba arkadaşlar ben daha önce çalışma yaptırmıştım ama yazamamıştım şimdi kısmet oldu özellikle othermoon arkadaşıma yazacağım bu yazıyı ben bahsettiği medyum ile tanışmadım ama şunu söyleyebilirim ki bende çalışma yaptırmadan çalışma yaptırırken sürekli bu sitelere bakıyordum ancak sonuç aldıktan sonra insan bir anda kendi hayatına dönüyor ve buraları unutuyor sürekli yazılmama sebebi bu olabilir neyse ben başımdan geçeni sizlere aktarayım. denemiş biri olarak medyum dolunaya yaptırdığım canbar büyüsü deneyimimi sizlerle paylaşmak istedim. Arkadaşlar ben 6 ay önce canbar büyüsü için Dolunay bey’in kapısını çaldım.
Gerçi benim durumum farklıydı; ben büyüyü yaptırdığım sırada erkek arkadaşımla ayrı değildim ama bana iyice bağlanması beni sevmesi ve benden kopmaması için yaptım büyüyü. Çünkü erkek arkadaşımın beni terk etmesinden hep korkuyordum, içim rahat etsin istedim ve denedim. Öncelikle, ben şuna inanıyorum içten samimi bir şekilde inançla yapılan her şey oluyor. Büyüyü yaptırmadan önce inancınızı kuvvetlendirin. Hele ki karşınızda bu işin ehli varsa, hiç korkmayın. Kesinlikle inandığınız şey olacaktır. Ben de bu yüzden işim ehli olan Medyum Dolunay’a gittim ve hepinize büyük bir inançla tavsiye ederim.
Erkek arkadaşım çok çapkındı, ilişkimizde çok sorunlar yaşadık ama benden hiç bir zaman kopmadı. Ama ben bana âşık olsun, gözü benden başkasını görmesin istiyordum. Benden ayrılsın istemiyordum. Canbar büyüsünün yaptırdıktan sonra ben uzaklaşsam bile erkek arkadaşım bir saniye yanımdan ayrılması oldu. Devamlı beni arar oldu. Her şeyden önce ben buna çok inandım ve şu anda çok mutluyum. Eğer olmayacağına inanarak yaparsanız canbar büyüsünü, evet olmaz. 6 ayımız bitti erkek arkadaşıma hala kopmadık birbirimizden ve çok mutluyuz, gözümün içine bakıyor. Yalnız 6 ay önce yaptırmıştım, tekrar tazelemek gerekir mi onu bilen varsa öğrenmek isterim. Teşekkürler.

Kategori: Aşk Vefki Yazar: [3 Grey Star Level]
Answer #1

Dolunay hocanın bu konuda baya bi namı yürüyor kardeş tlf numaranı verirsin bu uygulama ne kadar hakkında acil bir şeyler sormam gerekiyor size

Answers Answered By: bluforce [ Grey Star Level]
Answer #2

canbarda ne yapılıyor? deriyemi yazılıyor bu hangisi ki

Answers Answered By: Carbon [19 Grey Star Level]
Answer #3

dolunay hocaya nasıl ulaşabiliriz bilgi verirmisiniz ltf.

Answers Answered By: tekocell [8 Grey Star Level]
Answer #4

BEN MİNA HANIMA GİTTİM DERDİME DEVA OLDU ALLAH RAZI OLSUN HERKESE TAVSIYE EDERİM GİTMEDİĞİM HOCA KALMAMISTI

Answers Answered By: elifmert [ Grey Star Level]
Answer #5

canbar da ne işlem yapılır?
canbar bittikten kaç gün sonra etkisi oluştu

Answers Answered By: nigar30 [112 Blue Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]