canbar büyüsü yaptırdım herkese tavsiye ederim

merhaba arkadaşlar ben daha önce çalışma yaptırmıştım ama yazamamıştım şimdi kısmet oldu özellikle othermoon arkadaşıma yazacağım bu yazıyı ben bahsettiği medyum ile tanışmadım ama şunu söyleyebilirim ki bende çalışma yaptırmadan çalışma yaptırırken sürekli bu sitelere bakıyordum ancak sonuç aldıktan sonra insan bir anda kendi hayatına dönüyor ve buraları unutuyor sürekli yazılmama sebebi bu olabilir neyse ben başımdan geçeni sizlere aktarayım. denemiş biri olarak medyum dolunaya yaptırdığım canbar büyüsü deneyimimi sizlerle paylaşmak istedim. Arkadaşlar ben 6 ay önce canbar büyüsü için Dolunay bey’in kapısını çaldım.
Gerçi benim durumum farklıydı; ben büyüyü yaptırdığım sırada erkek arkadaşımla ayrı değildim ama bana iyice bağlanması beni sevmesi ve benden kopmaması için yaptım büyüyü. Çünkü erkek arkadaşımın beni terk etmesinden hep korkuyordum, içim rahat etsin istedim ve denedim. Öncelikle, ben şuna inanıyorum içten samimi bir şekilde inançla yapılan her şey oluyor. Büyüyü yaptırmadan önce inancınızı kuvvetlendirin. Hele ki karşınızda bu işin ehli varsa, hiç korkmayın. Kesinlikle inandığınız şey olacaktır. Ben de bu yüzden işim ehli olan Medyum Dolunay’a gittim ve hepinize büyük bir inançla tavsiye ederim.
Erkek arkadaşım çok çapkındı, ilişkimizde çok sorunlar yaşadık ama benden hiç bir zaman kopmadı. Ama ben bana âşık olsun, gözü benden başkasını görmesin istiyordum. Benden ayrılsın istemiyordum. Canbar büyüsünün yaptırdıktan sonra ben uzaklaşsam bile erkek arkadaşım bir saniye yanımdan ayrılması oldu. Devamlı beni arar oldu. Her şeyden önce ben buna çok inandım ve şu anda çok mutluyum. Eğer olmayacağına inanarak yaparsanız canbar büyüsünü, evet olmaz. 6 ayımız bitti erkek arkadaşıma hala kopmadık birbirimizden ve çok mutluyuz, gözümün içine bakıyor. Yalnız 6 ay önce yaptırmıştım, tekrar tazelemek gerekir mi onu bilen varsa öğrenmek isterim. Teşekkürler.

Bir önceki yazımız olan Medyum Olcay PAPAZ BÜYÜSÜNDEN SONUÇ ALDIM 0532 367 13 25 başlıklı makalemizde kesin sonuç veren büyü, papaz büyüsü nasıl yapılır ve papaz büyüsü sonuçları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

returnme
Bu makale returnme tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Vefki
Yazdır
Bu sayfaya 858 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

17 Evet
15 Hayır

“canbar büyüsü yaptırdım herkese tavsiye ederim” için 5 yorum var.

  1. canbar da ne işlem yapılır?
    canbar bittikten kaç gün sonra etkisi oluştu

  2. BEN MİNA HANIMA GİTTİM DERDİME DEVA OLDU ALLAH RAZI OLSUN HERKESE TAVSIYE EDERİM GİTMEDİĞİM HOCA KALMAMISTI

  3. dolunay hocaya nasıl ulaşabiliriz bilgi verirmisiniz ltf.

  4. canbarda ne yapılıyor? deriyemi yazılıyor bu hangisi ki

  5. Dolunay hocanın bu konuda baya bi namı yürüyor kardeş tlf numaranı verirsin bu uygulama ne kadar hakkında acil bir şeyler sormam gerekiyor size

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.