medyum dolunaya yaptırdığım celbden sonuç aldım

Şu an çok mutluyum ve mutluluğumu ilk sizinle paylaşıyorum. Medyum Dolunay beni öylesine büyük sıkıntılardan kurtardı ki bunu sizinle paylaşmak ona vefa borcum. Çok yakın bir dostum vesilesiyle tanıştık. Onun sayesinde arkadaşımın mutlu bir evliliği ve bir çocukları var. Arkadaşım canbar büyüsü yaptırmıştı ve kocası ona resmen sırılsıklam aşık oldu. Yıllardır gözü ondan başkasını görmüyor. Bir dönem evliliğinde yaşadığı sıkıntıları ise kaşık büyüsü sayesinde hemen atlattı. Ben bu konularda tedirgin olduğum için cesaret edemiyordum. Hatta bir gün benimde başvuracağım hiç aklıma gelmezdi.
Ta ki bir gün evlenmek üzere olduğum sevgilim beni durduk yere terk edene kadar. Beni ortada hiç bir sebep yokken terk etmesine bir türlü anlam veremedim. Bir anda nasıl bir soğukluk girdi de böyle olduk bilemiyorum.

Arkadaşımın ısrarı üzerine Medyum Dolunay ile irtibat kurdum. Bende celb yaptırmaya karar verdim. İlk başta oldukça fazla tereddütlüydüm. Biraz tedirginlik olmuştu. Nasıl olur, ya yanlış bir şey olursa diye ama sağ olsun güvenimi hiç boşa çıkarmadı. Yaptığı celb hemen etki etti.
Asla dönmeyeceğini düşündüğüm sevgilim daha iki hafta bile olmadan bana eskisinden çok daha aşık bir şekilde geri döndü. Ben ne kadar teşekkür etsem az kalır bu iyiliğin yanında. Benim durumumda olan herkese tavsiye ediyorum. En azından bir deneyin. Boşa aşk acısı çekeceğinize kaybettiğiniz her şeyi fazlasıyla geri kazanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Medyum Olcay PAPAZ BÜYÜSÜNDEN SONUÇ ALDIM 0532 367 13 25 başlıklı makalemizde kesin sonuç veren büyü, papaz büyüsü nasıl yapılır ve papaz büyüsü sonuçları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

sev-can
Bu makale sev-can tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Vefki
Yazdır
Bu sayfaya 554 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

9 Evet
10 Hayır

“medyum dolunaya yaptırdığım celbden sonuç aldım” için 2 yorum var.

  1. Celb çalışmasını 21 günlük taşımadan sonra ne kadar gün içinde sonuç aldınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.