medyum dolunaya yaptırdığım celbden sonuç aldım

Şu an çok mutluyum ve mutluluğumu ilk sizinle paylaşıyorum. Medyum Dolunay beni öylesine büyük sıkıntılardan kurtardı ki bunu sizinle paylaşmak ona vefa borcum. Çok yakın bir dostum vesilesiyle tanıştık. Onun sayesinde arkadaşımın mutlu bir evliliği ve bir çocukları var. Arkadaşım canbar büyüsü yaptırmıştı ve kocası ona resmen sırılsıklam aşık oldu. Yıllardır gözü ondan başkasını görmüyor. Bir dönem evliliğinde yaşadığı sıkıntıları ise kaşık büyüsü sayesinde hemen atlattı. Ben bu konularda tedirgin olduğum için cesaret edemiyordum. Hatta bir gün benimde başvuracağım hiç aklıma gelmezdi.
Ta ki bir gün evlenmek üzere olduğum sevgilim beni durduk yere terk edene kadar. Beni ortada hiç bir sebep yokken terk etmesine bir türlü anlam veremedim. Bir anda nasıl bir soğukluk girdi de böyle olduk bilemiyorum.

Arkadaşımın ısrarı üzerine Medyum Dolunay ile irtibat kurdum. Bende celb yaptırmaya karar verdim. İlk başta oldukça fazla tereddütlüydüm. Biraz tedirginlik olmuştu. Nasıl olur, ya yanlış bir şey olursa diye ama sağ olsun güvenimi hiç boşa çıkarmadı. Yaptığı celb hemen etki etti.
Asla dönmeyeceğini düşündüğüm sevgilim daha iki hafta bile olmadan bana eskisinden çok daha aşık bir şekilde geri döndü. Ben ne kadar teşekkür etsem az kalır bu iyiliğin yanında. Benim durumumda olan herkese tavsiye ediyorum. En azından bir deneyin. Boşa aşk acısı çekeceğinize kaybettiğiniz her şeyi fazlasıyla geri kazanabilirsiniz.

Kategori: Aşk Vefki Yazar: [2 Grey Star Level]
Answer #1

Celb çalışmasını 21 günlük taşımadan sonra ne kadar gün içinde sonuç aldınız?

Answers Answered By: merimar [ Grey Star Level]
Answer #2

merimar sen bir işlem yaptırdığın mı

Answers Answered By: bedeviye [ Grey Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]