Medyum Gazel den hiç memnun kalmadım:((

Eşim iki yıldır başka bir kadınla beni aldatıyor.Ben ilk öğrendikten sonra 6 ay o kadınla görüşmedi. Benim gönlümü almak için yalvardı yakardı. İki tane çocuğumuz var. Ben de bir hata dedim yemin, söz aldım eşimden tekrar barıştım. Tabi sürekli takip ettim eşimi. 6 ay işi, evi bir sorun yaşamadık. Tam ben sorun çözüldü yapmaz artık diye düşünürken tekrar o kadınla görüşmeye başladı. Telefonunda mesajlarını yakaladım. Yine evde fırtına koptu ama eşim bu sefer hiç oralı olmadı. Bana yersen böyle, yoksa boşanalım dedi. Şoke oldum. Eşim beni ve çocukları bir kalemde sildi. Bir öncekinde pişman olmuştu ama bu sefer bizi hiç görmedi ve rest çekti. Boşanmam dedim, öyle kolayca nikahımı vermem ama seni istemem dedim. Eşim evi terketti. Ben de çalışıyorum ama ev kira iki tane okula giden çocuğumuz var. Tek maaşla nasıl idare edeceğim. Sonuçta eşimin kazancı iyiydi ve biz ona göre bir evde oturuyorduk. Tam 1 yıldır mücadele ediyorum. Eşimin
zerinde büyü mü var diye şüphe etmeye başladım. Bu medyum Gazeli buldum. Aman ben yandım başkaları yanmasın. Bu adam hoca, medyum değil. Beni öyle güzel kandırdı ki. Borç dert iki defa iyi para ödedim bu adama. Yeter ki evliliğim kurtulsun, eşim geri dönsün diye. Hiç bir işe yaramadı. Eşim boşanma davası açtı bana. Hala direniyorum. Ama bu medyum Gazel telefonlarımı açmıyor, hatta şahsi telefonumu engellemiş. Ne yapacağımı bilemiyorum. Bu adama inanmayın benim gibi. olan umudunuz, paranıza olur. Derdimle mi uğraşayım, param için mi üzüleyim bilemiyorum. çok yoruldum çok. ayıp bu medyum diye geçinen ama alakası olmayan yaptığı. günah. ben borç bulup ödedim ona parayı. bu kadar zalim olunmaz.

Bir önceki yazımız olan olcay hoca sayesinde batmaktan kurtuldum. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

asilmavi
Bu makale asilmavi tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Şikayetleri
Yazdır
Bu sayfaya 914 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

11 Evet
11 Hayır

“Medyum Gazel den hiç memnun kalmadım:((” için 8 yorum var.

  1. Bana mutluluğu veren medyum Dolunay Hoca dır. Aşık etme vefki konusunda üzerine hiçbir kişi tanımıyorum. Vefk hazırlayarak ayrıca kötü gözlerden ve nazardan uzak güzel bir ilişkimiz olmasını da sağladı.

  2. Aşık olduğum kişi şuan bana aşıksa, bunu sağlayan tek kişi medyum Dolunay Hoca dır. Yaptığı papaz büyüsü ile 21 içinde inanılmaz sonuçlar aldım. Aşık etme büyüsü konusunda bir numaralı hocadır kendisi.

  3. Sevdiğim kızla medyum Dolunay Hoca sayesinde evlilik hazırlıkları yapıyoruz. Bunu da aşık etme büyüsü sayesinde başardım. Medyum Dolunay Hoca nın bu konularda çok iyi olduğunu duydum. Bana kişiye özel çalışma yaparak, mükemmel bir bağlama büyüsü desteği v

  4. Bir başkası ile sevgili olan Arzu sonunda benim kollarımda. Medyum Dolunay Hoca yaptığı işlemler ile onu bana nasip etti. Papaz büyüsü bizi birbirimize kavuşturdu. Aşık etme büyüsü ile kısa sürede sevdiğim kadının hayatındayım artık.

  5. Aşık etme büyüsü konusunda bir numara diyeceğim kişi medyum Dolunay Hoca. Benim gibi siz de sevdiğiniz hatunu onunla tekrar geri kazanabilirsiniz. 0 555 171 85 40 numaradan ona ulaşabilirsiniz, [email protected] mail adresi.

  6. Sevdiğim hatunun kalbine girmek için neler yapmadım ki? Ama işe yaramadı. Bende Medyum Dolunay ile telefonla iletişime geçtim. Sevdiğine kavuşmak ve muhabbet için vefk yaptırdım. Evlenmek üzereyiz darısı başınıza. Herkese tavsiye ederim.

  7. Alacaklı olduğum kişi paramı ödemedi. Medyum Dolunay ile görüştüm. Papaz büyüsü yaptı. Kişi bana borcunu getireceğini söyledi. Ve dediğini de yaptı. Daha büyüyü yaptıralı kısa süre geçmişti. Etkisine inanamadım. Teşekkürler hocam.

  8. Eşim bana çok sadıktır. Kadının biri sürekli ona asılıyordu bende bu durumu farketmiştim ama eşimin işten çıkması mümkün değildi aynı işyerindeydiler. Medyum Dolunay’dan ayırma büyüsü için yardım aldım. Kadın sonunda eşimden uzaklaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.