reklam3
reklam3
medyum

Medyum Gazel den hiç memnun kalmadım:((

Eşim iki yıldır başka bir kadınla beni aldatıyor.Ben ilk öğrendikten sonra 6 ay o kadınla görüşmedi. Benim gönlümü almak için yalvardı yakardı. İki tane çocuğumuz var. Ben de bir hata dedim yemin, söz aldım eşimden tekrar barıştım. Tabi sürekli takip ettim eşimi. 6 ay işi, evi bir sorun yaşamadık. Tam ben sorun çözüldü yapmaz artık diye düşünürken tekrar o kadınla görüşmeye başladı. Telefonunda mesajlarını yakaladım. Yine evde fırtına koptu ama eşim bu sefer hiç oralı olmadı. Bana yersen böyle, yoksa boşanalım dedi. Şoke oldum. Eşim beni ve çocukları bir kalemde sildi. Bir öncekinde pişman olmuştu ama bu sefer bizi hiç görmedi ve rest çekti. Boşanmam dedim, öyle kolayca nikahımı vermem ama seni istemem dedim. Eşim evi terketti. Ben de çalışıyorum ama ev kira iki tane okula giden çocuğumuz var. Tek maaşla nasıl idare edeceğim. Sonuçta eşimin kazancı iyiydi ve biz ona göre bir evde oturuyorduk. Tam 1 yıldır mücadele ediyorum. Eşimin
zerinde büyü mü var diye şüphe etmeye başladım. Bu medyum Gazeli buldum. Aman ben yandım başkaları yanmasın. Bu adam hoca, medyum değil. Beni öyle güzel kandırdı ki. Borç dert iki defa iyi para ödedim bu adama. Yeter ki evliliğim kurtulsun, eşim geri dönsün diye. Hiç bir işe yaramadı. Eşim boşanma davası açtı bana. Hala direniyorum. Ama bu medyum Gazel telefonlarımı açmıyor, hatta şahsi telefonumu engellemiş. Ne yapacağımı bilemiyorum. Bu adama inanmayın benim gibi. olan umudunuz, paranıza olur. Derdimle mi uğraşayım, param için mi üzüleyim bilemiyorum. çok yoruldum çok. ayıp bu medyum diye geçinen ama alakası olmayan yaptığı. günah. ben borç bulup ödedim ona parayı. bu kadar zalim olunmaz.

Bir önceki yazımız olan olcay hoca sayesinde batmaktan kurtuldum. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kategori: Medyum Şikayetleri Yazar: [2 Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.