Değişen Hayatımda Dolunay Hocanın Katkısı numarası 0533 396 15 99

Liseden beri aynı kızla çıkıyorduk. Onu canım kadar seviyordum. Onsuz bir hayat düşünemiyordum. Beni sevdiğini düşündüğüm için aklım rahat askere gittim. Önce telefonlar azaldı sonra sesi değişti uzak konuşmalar başladı. Askerliğim bitmek üzereyken bana artık beni sevmediğini uzaklaştığımızı söyledi. Dünya başıma yıkılmıştı. Askerliğin bitmesine bile sevinemiyordum.
Döndüğümde ne bir kap yemek, ne bir gezmek sadece içiyor ve ağlıyordum. Resmen gün güne eriyordum. Canım yataktan kalkmak istemiyordu. Acının bu kadarını çekemiyordum. Hiçbir telefonuma cevap vermiyordu. İnternette medyum ilanları gördüm. Medyum Dolunay için yorumlar okudum. Yaptığı bazı uygulamalardan bahsedenler vardı. Kaşık büyüsü diye bir uygulamayla evlenenler, giden sevgilileri geri döndürenler vardı. Bir sürü insan yardım istemiş hayatlarına mutlu bir şekilde devam ediyordu.
Hemen kendisine ulaşıp yardım istedim. Bu kadar etkili olacağına inanmasam da denemek istedim. Önce bana Canbar büyüsü diye bir şey yaptı. Giden sevgilimi celb uygulamasıyla geri döndüreceğini söyledi. Sevdiğim kızın beni arayıp özlediğini söylemeye başlaması sadece 3 gün aldı. Deli gibi arıyor görmek istediğini söylüyordu. Şaşırmıştım, beni asla istemeyen o kız gitmiş yerine bambaşka biri gelmişti. Onunla buluştuğumda eskisinden daha heyecanlı, bana karşı daha sıcak olduğunu gördüm. Hayata tekrar bağlanmıştım.
Sevdiğim kız o ayrılıktan o kadar pişmandı ki bunu görmek bile tüm acılarımı unutturmuştu. Tek bir sözümden çıkmıyor ben ne istersem onu yapıyordu. Aşkın ötesinde bir bağlılık gibi her dakika beraber ve mutluyduk. Barışmamızın üstünden 6 ay geçti hala birlikteyiz. Bir daha ayrılmayacağımıza eminim evlilik için planlar yapıyoruz. Beni asla bırakıp gitmeyeceğini düşünüyorum. Bütün bunları medyum Dolunaya borçluyum. İyi ki ona gitmişim yoksa hayatımdan olabilirdim.

Kategori: Aşk Vefki Yazar: [3 Grey Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]