Medyum Hakan Büyük Çalışmasını Sonuç Veriyor

Merhaba arkadaşlar tüm yorumları okudum neredeyse çoğu medyumun nasıl dolandırıcı olduğunu gördüm çünkü kişilik olarakta araştırmacı biri olduğum için tüm yorumları okudum ve sonunda medyum hakan büyük hocaya işlem yaptırmaya karar verdim çünkü sevgilim ile çok ciddi sorunlar yaşıyorduk beni bırakma noktasına gedi başka kızlarla konuşup buluştuğunu öğrendim bunun için bana bağlanması için medyum hakan büyük bey aşk ve bağlama celb i yaptırdım bana 15-90 gün süre demişti ilk başta uzun geldi ama başka çarem yoktu kullanmaya başladım kolye şeklinde işlem gönderdi okumaları hocam yapıyordu 36 günde sevgilimin bana ilgisi artmaya başladı beraber zaman geçirmeye başladık herşey daha guzel oldu şu ann işlem süresi bitti işlemi yüksele kaldırmamı söyledi hocam ve herşey çok iyi 8 ay sonra nişanımız var herşey için medyum hakan büyük bey e teşekkür ederim.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

ybytb
Bu makale ybytb tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Duası
Yazdır
Bu sayfaya 1276 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
18 Hayır

“Medyum Hakan Büyük Çalışmasını Sonuç Veriyor” için 8 yorum var.

  1. Ayırma büyüsü konusunda araştırma yaparken Medyum Dolunay’ın işin ehli olduğunu fark edip kendisi ile temasa geçtim. Eski eşimle ayrılırken bu büyü sayesinde gerçekten çok rahat ettim ve sorunsuz boşandım.

  2. Beni çekemeyen ve sürekli patrona beni şikâyet eden bir kadın nedeniyle işi yerinde sorunlar yaşayınca Medyum Dolunay’a ayırma büyüsü yaptırıp bu duruma son verdim. O kadın da beni rahat bıraktı.

  3. Ablamın evli bir adamla ilişkisi olması ailemizde deprem etkisi yarattı. Kendisine laf dinletemedik. Annem Medyum Dolunay’a ayırma vefki yaptırmasa ablam belki de o adamdan ayrılmazdı.

  4. Kocamla olan ilişkime kaynanamın karışması sonucu Medyum Dolunay’a başvurmak için 05551718994’ten aradım ve uzaklaştırma büyüsü için işe koyulduk. Neticede kaynanam artık hiçbir şeye karışmıyor.

  5. Oğlumun evlenmesi tek istediğim şeydi ama ısrarla istemiyordu. Medyum Dolunay hoca güzel kısmetler bulması için kişiye özel havas yaptı ve oğlum iki ay içinde sevdiği kıza evlenme teklif etti.

  6. Medyum Dolunay hocadan babamın sinirlerini yumuşatmak, onu daha sakin biri yapmak için yardım aldım. Aşırı sinirli olması bizi yıpratıyordu. Kişiye özel havas sayesinde babam pamuk gibi birine dönüştü.

  7. Kendimden büyük bir kadına aşık oldum ve onunla evlenmek istedim ama yaşı bahane edip reddedince papaz büyüsünü yapacak iyi bir hoca aradım ki karşıma iyi ki Medyum Dolunay çıktı.

  8. Ailem evleneceğim kızı istemediği için büyük sıkıntı yaşıyorduk. Kişiye özel havas yapan Medyum Dolunay ailemin sevdiğim kızı sevmesine ve istemesine vesile oldu, ilki ay önce de nişanlandık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.