reklam3
reklam3
medyum

Medyum Jasmin

Arkadaş kurbanı oldum bunu anlatmak istiyorum, kusura bakmayın ismimi gizleyerek yazıyorum Medyum Jasmin uzun zaman önce beni kandırarak hem manevi olarak beni zedeledi hem parasal yönden beni kötü duruma düşürdü. Ben ev kızıyım hiç evlenmedim yaşım 29 Almanya da yaşayan uzaktan akrabalarımız var sürekli gelip gidiyorlar buraya ben genç oğullarına aşığım ve onu çok istiyorum bir türlü açılamadım kendisine en son kuzenim ona durumu anlattı çocuk Almanya da sevgilisi varmış o nedenle beni kabul etmedi.
Aradan zaman geçtikçe ben unutacağıma daha çok bağlandım samimi olduğum bir arkadaşım bana Medyum Jasmin için çok güzel şeyler anlattı bağlama büyüsü ya da resim büyüsü yaparak oğlanı bana aşık edebilirmiş diye. Sonra düşündüm neden olmasın dedim kendi kendime, sonra Medyum Jasmin ile görüşme talep ettim bana telefonda da yardımcı olabileceğini söyledi, aşık olduğum genç hakkında bazı bilgiler istedi, benim hakkımda bilgiler aldı ve küçük bir ödeme yapmam gerektiğini söyledi. Ödeme için parayı buldum ve gönderdim bana da muska yapacağını söyledi kesin sonuç alırız dedi biraz beklemek gerektiğini de söyledi. Hayal kurarak kendi dünyamda yaşamaya devam ettim aşık olduğum kişinin bana döneceğini bekleyerek, ama ne var ki bir türlü o genç bana yeşil ışık bile yakmadı aksine memlekete gelir iken yanında alman sevgilisini bile getirdi. Medyum Jasmini arayarak durumu anlattım bana çok ilgisiz konuştu sanki benden para alan kişi değilmiş gibi kısaca konuşup meşgulüm dedi teli kapattı yüzüme.
Sonra tekrar aradığımda sesini yükselterek git kime şikayet edeceksen et dedi ve ödeme için geri iade edilmeyeceğini söyledi. Açıkçası bende korktum çekindim biri duysun istemedim Medyum Jasmine para kaptırdığımı sineye çektim ve kendi hayal gücümle o çocuğa kavuşmak yerine unutmaya çalıştım. Böyle konularda duyarlı olalım ben yandım siz yanmayın.

Bir önceki yazımız olan Medyum Halit Demir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kategori: Medyum Şikayetleri Yazar: [2 Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.