reklam3
reklam3

Medyum Jasmin

Arkadaş kurbanı oldum bunu anlatmak istiyorum, kusura bakmayın ismimi gizleyerek yazıyorum Medyum Jasmin uzun zaman önce beni kandırarak hem manevi olarak beni zedeledi hem parasal yönden beni kötü duruma düşürdü. Ben ev kızıyım hiç evlenmedim yaşım 29 Almanya da yaşayan uzaktan akrabalarımız var sürekli gelip gidiyorlar buraya ben genç oğullarına aşığım ve onu çok istiyorum bir türlü açılamadım kendisine en son kuzenim ona durumu anlattı çocuk Almanya da sevgilisi varmış o nedenle beni kabul etmedi.
Aradan zaman geçtikçe ben unutacağıma daha çok bağlandım samimi olduğum bir arkadaşım bana Medyum Jasmin için çok güzel şeyler anlattı bağlama büyüsü ya da resim büyüsü yaparak oğlanı bana aşık edebilirmiş diye. Sonra düşündüm neden olmasın dedim kendi kendime, sonra Medyum Jasmin ile görüşme talep ettim bana telefonda da yardımcı olabileceğini söyledi, aşık olduğum genç hakkında bazı bilgiler istedi, benim hakkımda bilgiler aldı ve küçük bir ödeme yapmam gerektiğini söyledi. Ödeme için parayı buldum ve gönderdim bana da muska yapacağını söyledi kesin sonuç alırız dedi biraz beklemek gerektiğini de söyledi. Hayal kurarak kendi dünyamda yaşamaya devam ettim aşık olduğum kişinin bana döneceğini bekleyerek, ama ne var ki bir türlü o genç bana yeşil ışık bile yakmadı aksine memlekete gelir iken yanında alman sevgilisini bile getirdi. Medyum Jasmini arayarak durumu anlattım bana çok ilgisiz konuştu sanki benden para alan kişi değilmiş gibi kısaca konuşup meşgulüm dedi teli kapattı yüzüme.
Sonra tekrar aradığımda sesini yükselterek git kime şikayet edeceksen et dedi ve ödeme için geri iade edilmeyeceğini söyledi. Açıkçası bende korktum çekindim biri duysun istemedim Medyum Jasmine para kaptırdığımı sineye çektim ve kendi hayal gücümle o çocuğa kavuşmak yerine unutmaya çalıştım. Böyle konularda duyarlı olalım ben yandım siz yanmayın.

Bir önceki yazımız olan Medyum Halit Demir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kategori: Medyum Şikayetleri Yazar: [2 Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ziyaretçilerimizin medyum yorumlarını okuyup medyumlar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Medyum şikayetlerini okuyabilirsiniz.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Ziyaretçilerimizin Medyum tavsiyeleri ile fikir sahibi olabilirsiniz.