MEDYUM OLCAY BENİ HAYATA BAĞLADI

10 yılımı verdiğim bir adam benim maddi manevi kullandıktan sonra terketti , erkek arkadaşımı tanıdığımda kendisi maddi manevi çok zor durumdaydı kendisini hem sevdim okulunu bitirmesini sağladım ardından iş hayatında destekledim , sıkıntıları vardı hep ben bu sıkıntıların geçmesini bekledim kendisine bankadan kredi çektim iş kurdu işini geliştirdi daha sonra başka bir kadın bularak beni terketti , hem terkedildim hem de bir ton borçla ortada kaldım . Bana ben sana zorlamı para çek dedim zorla mı beni sev dedim sevmeseydin çekmeseydin, ödemiyorumda defol git hayatımdan gibi şeyler söyledi yalvardım yakardım kendisine ama nafile hiçbir dönüş olmadığı gibi hakaret gördüm.

Bu sıra gerek etrafımda duyduğum kişilere gittim gerek internetten bulduğum kişilere gittim ama sonuç hep hüsran oldu , ne olduğunu söylemeden parayı alıp ortadan kaybolan insanlarla karşılaştım daha da umudum tükendi sıkıntım daha da arttı yapacağım bir şey yoktu .

Daha önce de medyum olcay reklamlarını görmüştüm ama nedense ona ulaşma gereği duymamıştım , bir akşam aramaya karar verdim aradım telefonu kapalıydı sabah tekrar aradım konuştuk. Medyum Olcay sorunu net anlayan ve net bir çözüm anlatabilen en önemlisi iyi bir insan, kendisi açıkçası duruma göre farklı çalışmalar yapıyor , fiyat aralıkları değişiyor ancak burada sorununuzu çözecekseniz kesinlikle paradan kaçmamanızı tavsiye ederim çünkü bir çok yere gidiyorsun 100-150-250 derken toplamda zaten çok para harcıyorsun , kendisine bunu açıkça ifade ettim benim maddiyat problemim değil yeter ki sonuç olsun dedim .

Medyum Olcay bana bir çalışma anlattı fiyatı baya pahalı aslında ama işe yarayacağını düşündüm ve parasını ödedim zaten kaybedecek birşeyim yoktu son umut diye düşündüm . Kendisine mail yolu ile zaman zaman telefon yoluyla istediğim zaman ulaştım , çalışmasını yaptı gönderdi uygulamasını yaptım aylardan beri aramayan adam bana önce mesaj çekti mesaj anlamsız saçma sapan sözler içeren bir mesajdı , sinirlendim aradı ama böyle aradı ters tepti dedim olcay beye , olcay bey açıklamasını yaptı devam etti çalışmasına bu arada tanıdığımız ortak kişilere beni sormaya başlamış eski erkek arkadaşım , tesadüfen karşılaşmaya başladık , bu süreç içinde olcay beyin dediği şuydu ” sakın kendini koyma o dolanacak etrafında özür dileyip yalvarana kadar dönme dik dur ” bu benim için çok zordu kendisi pişmanlığını dile getirdi ama ben onun egosunu iyi biliyordum bu karakterde bir insan değildi. Olcay beyin sözünü dinlemeye devam ettim ve en sonunda o benim gururumu yıkıp giden adam kendi gururunu ayaklar altına alıp gözyaşları ile kapıma geldi . Çok mutluyum .

Özetle gideceğiniz kişilerin spirtualist ve bunun yanında insanları yönlendirmeyi bilen biri olmasına dikkat edin yani hacı hoca büyücü v.s değil bilimsel verilerle ve gerçekliklerle hareket eden bir kişi olmalı çünkü daha önce gittiğim kişilerin ve medyum Olcay’ın farkını bu şekilde gördüm. İkincisi hizmet alıyoruz ve her hizmeti alırken bir bedel vermek zorundayız , bu işin farklı malzemeleri ve pahalı malzemeleri var yani gerçekten sonuç almak istiyorsanız maddiyattan kaçmamanız gerekiyor defalarca test ettim. Olcay beyin sözünü dinleyerek onun yönlendirmesi ile sakin olarak ve dediklerini yaparak sonuca gitmeniz gayet olası.

Sonuç olarak Medyum Olcay gerek insan gerek mesleki ahlak gerekse sonuç verdirme açısından bugüne kadar test ettiğim kişilerin içinde bir numara , kesinlikle medyum Olcay’ı tavsiye ediyorum .

Bir önceki yazımız olan Medyum Olcay başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Gelen Aramalar

 • medyum olcay
 • medyum olcay fiyat
 • medyum fiyatları
 • medyum numara
 • olcayın numarası
 • vefk beni daha cok bagladi
 • en iyi medyum numaralari
 • medyum eray telefon numarasi
 • medyum iletisim fiyatları
 • eregi medyum numaralri
Kategori: Medyumlar Yazar: [3 Grey Star Level]
avatar
Answer #1

Bende medyum olcay hocasyı düşünüyorum bakalım ulaşıcam kendisine

Answers Answered By: sinemcan [3 Grey Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

 • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]