MEDYUM OLCAY’A VEFK YAPTIRDIM SONUÇ ALDIM

Bu siteyi uzun zaman evel görmüştüm ancak herhangi bir yazı gönderip göndermemek konusunda kararsızdım , .işlemimin tam olarak sona ermesini bekledim , şimdi ben sizlere bu konuda denemiş görmüş bir kişi olarak izlenimlerimi bildireceğim.

1. Medyum Olcay’dan önce iki kişiye gittim meyum olcay’a ödediğim paranın yaklaşık beş katını bir kişiye verdim sonucunda hüsran bile yaşayamadım parayı aldıktan sonra biri telefonlarını tamamen kapattı bir de bir daha bakmadı , bu başıma gelen şey dolandırılmaktır , sonuna kadar yardımcı olursun ilgilenirsin sonuç olmaz bu normaldir o insanı suçlayamazsın. Medyum Olcay’ a çalışma yaptırmadan önce özellikle sordum bir garanti verseydi yaptırmayacaktım. Kesin olur mu dedim? Bugüne kadar yaptığınız işlerden netice alamadığınız hiç oldu mu dedim? Kendisi bu işin garantisi olmaz bir bir tedavi süreci yürütür gibi bu sıkıntıyı çözmek için çalışıyoruz , sonuç alınabilen bir çalışmadır ama bunca uğraşımıza rağmen hiç netice alamayan kişiler de olmuştur, herşey Allahın izniyle olur , ben aldığım her işi yüzde yüz kesin netice alırım desem zaten mantıksız olur ben de sizin gibi Allah kuluyum dedi. Önce Allah sonra ben , o izin verirse olur , ben sadece aldığım işi sonuna kadar yapacağıma elimden ne geliyorsa yapacağımı garanti ederim dedi.Ortada daha alınan bir para olmadığı için bu davranışı hoşuma gitti , zaten sitesinde de yazıyor okumuştum bunu. Bugün dünyada ölüm varsa, sakatlık varsa onca gelişmiş tıp alanında insanlar kanserden v.s ölüyorsa hem de bu ölen kişiler dünyanın sayılı zenginleri oluyorsa , tedavi ödemek için milyon dolarlar harcamalarına rağmen başarılamıyorsa bu doktoru kötü yapmaz ,doktor da Allah kuludur ancak bir vesiledir, cenabı Allahın önünde değildir böyle düşünün dedi. Bana hem mantıklı geldi dedikleri hem güven verdi.

2. Olcay bey çok yoğun olarak çalışıyor herşeyi program dahilinde yapıyor bu sonuca varma sebebim ben işlem başlatmak için mail ortamında görüştükten sonra iki gün telefonda kendisine ulaşamadım ya meşgul çalıyor ya seansı oluyor , bu kendisi hakkında olumlu düşünmeme sebep oldu çünkü yoğun bir insan demek işini iyi yapan bir insandır ve birisine iş vermek için bu kadar çok uğraşıyorsan o adam para peşinde değildir ,işine sağdıktır para için elinde ki işi bırakıp başka yere atlamıyor.

3. ben büyüden korkan bir insanım o vebali alamam zaten kanunen de böyle birşey yasal değil , ben quantum ile ilgilendiğim için ve vefki diyanete danıştığım için anladım ki kesinlikle vefk büyü değildir, olcay bey bir ilim ve bilimin sentezi ile işini yapıyor.Benim elde ettiğim sonuç “büyücü” ” muskacı” “”cinci hoca” gibi tanımı olan bir insan değil dünyada spirtual çalışmalar ciddi saygı görüyor ve medyum olcay bir spirtualist.

4. bana on gün sonra kargom ulaştı, kargom gelmeden önce bana mail ile bildirdi yapacaklarımı, kendisini aramam gereken günleri söyledi ve vefki kullanmaya başladım.

5. 40 gün taşıdım taşımaya başladığımız 18.gününde beni aradı ( bu bile büyük gelişme üç buçuk aydan beri görüşmüyorduk) beni istediğini beni özlediğini görüşmek istediğini söyledi ben çekimser kaldım, 40 gün için de başka bir gelişme olmadı bir daha aramadı bu benim moralimi bozdu , karamsarlığa kapılmadım değil

6. olcay bey’e bu 40 gün içinde telefonla ulaşmayı çok denedim , iki kere ulaşabildim sadece ama ne zaman mail atsam cevabını verdi, burada yorum yazan arkadaşların dedikleri doğru bir nokta var hiç yanıtsız bırakmıyor ama kısa cevaplar veriyor , soruya odaklı cevap veriyor mesela öyle oldu böyle oldu diye yazıyorsun sonunda da bir soru soruyorsun yazdıklarınla alakalı bir yorum gelmiyor soruya cavap veriyor ama ilginçtir ki ben okumuyor yazılanları sanıyordum onu test etmek amacı ile yanıltmalı soru sordum soruya cevap olarak ” ama siz bana böyle böyle demiştiniz şimdi neden çelişkili konuşuyorsunuz ” tarzında bir cevap geldi o zaman anladım ki yazılanları da okuyor .

7. 40 günün sonunda bir bakım yapılıyor bir işlem daha yaptırıyor ve belli bir süre sonra sonuç alacağımız pardon olası sonuç alacağımız tarih aralığını bize söylüyor, bu tarih aralığını verdiğinde pek başarılı değil bana 19 mart 5 nisan aralığında netice alırsınız demişti ama BEN BU TARİH ARALIĞINDAN DAHA ÖNCE NETİCE ALDIM .

8. Benim çalışmamdan yola çıkarak söyleyeyim sonucun ne zaman geleceği belli olmuyor yani ben de bir kere aradı sonra arkası kesildi, sonra hiçbir belirti görmedim geri döneceğine dair benimle olmak istediğine dair , bir gece yarısı sinirli bir şekilde aradı sonra yaşananlar için beni suçladı telefonu kapattı, ben olcay beye mail gönderdim durumu anlattım biraz da sitem ettim , tepki alıyorsun normaldir dedi , aradan bir saat geçti bu sefer ağlayarak aradı ben sensiz olamıyorum sensiz yapamıyorum tekrardan bir arada olmak istiyorum dedi. Bugün 29 nisan geri dönmesinin üzerinden 36 gün geçti, ilişkim şu anda sorunsuz devam ediyor .

9. Daha önce ki tecrübelerime ve aldığım neticeye bağlı olarak diyebilirim ki medyum olcay doğru , dürüst ,işini yapan ve işini takip eden gerçek bir spirtualist , kendisi ile çalışma yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Medyum zeynebi tavsiye ediyorum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

meltem
Bu makale meltem tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Vefki
Yazdır
Bu sayfaya 3270 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

20 Evet
21 Hayır

“MEDYUM OLCAY’A VEFK YAPTIRDIM SONUÇ ALDIM” için 39 yorum var.

 1. Arkadaşlar aşk vefki işlemi yaptırmak istiyordum. Bana bu konuda Medyum Dolunay hocamı tavsiye edenlere çok teşekkürler. Ona yapılan yorumları tek tek okuduktan sonra ben de işlem yaptırdım. İşlemler yaptırdım. Büyü etkilerden kurtuldum faydasını gördüm.

 2. Medyum Dolunay hocamın size de yardımcı olmasını istiyorsanız telefon numarasını arayıp konuşun. Fayda gördüğüm için hocamı aşk vefki konuısunda herkese öneriyorum. Farklı işlemleriniz için mutlaka siz de ona başvurmalısınız.

 3. Kayın validem ile aramızda büyük sorunlar vardı. Beni çok kıskanıyordu oğlundan Tavsiyeler üzerine Medyum Dolunay hocaya aşk bağlama vefki işlemi yaptırdım. Kayın validem ile aram kısa sürede düzeldi.

 4. İnternette gezinirken Medyum Dolunay yorumlarını gördüm. Kişiye özel havas işlemi için başvuru yaptım. 90 gün sonra eşim bana karşı adım atmaya başladı. Çok teşekkürler hocam.

 5. Medyum Dolunay hocaya bence güvenebilirsiniz. Aşık etmek için aşk vefki işlemi yaptırdıktan sonra olanlara inanamadım. Bana her söylediği şey süre içerisinde gerçek oldu. Hakkınızı helal edin hocam.

 6. Medyum Dolunay hocamla tanışıp aşk vefki işlemi aptırdıktan sonra hayatımda değişiklikler oldu. Yaptığı çalışmalar sonrasında hayallerimdeki kadına tekrar kavuştum. Siz başvurun kendisine pişman olmazsınız.

 7. Dostum diye en yakın arkadaşımdan hiçbir şeyimi saklamadım. Yakın arkadaşım kocamı elimden almaya çalıştı. Fakat Medyum Dolunay hocam eşimin bana bağlanması ve sevmesi için aşk vefki işlemi yaptı. Eşim bana 60 gün içinde döndü.

 8. İş yerindeki müdürüm beni hiç sevmedi. Ayrıca sürekli işten çıkaracakmış gibi tehditler ediyordu. Ben de Medyum Dolunay hocama aşk vefki yaptırdım. Artık mevkim her an yükselebilir. Bana iyi davranmaya başladı.

 9. Bu güne kadar hiç ciddi ilişkim olmadı. Kısa sürede ilişkim bitiyordu. Medyum Dolunay hocama aşk vefki yaptırdım. Şuan görüştüğüm hocamın sayesinde hayatımda biri var ve ciddiyiz.

 10. merhaba tum okuyanlara öncelikle. bundan 2 ay once sevdiğim cocuga baglama buyusu kyaptırdım olcay beye. ilk baslarda işe yarayacagına inanmıyordum cunku pek de inançlı b insan değilim olursa olur olmazsa zaten bi değişiklik olmaz kafasıyla yaptırdım. iyi ki de yaptırmışım. olcay hocayla surekli irtibattaydık. işlemleri başlattıgı gunden 5 gun sonra karsı taraftan arama aldım beni ruyasında gördugunu söyledi. o gunden sonra da aramızda bi flört basladı. gözlerime inanamıyorum gercekten. keske daha onceden yaptırsaydım diyorum. hiçbi şekilde aramızda bişi olcagına aklım ermezdi ama diyolar ya hani hayat işte, aynen öyle oldu. fazla da uzatmak istemediğimden sözüm o ki eğer sizin de bi medyuma ihtiyacınnız varsa enayi durumuna düşüp çevredeki sayısız dolandırıcılara para kaptırmak istemiyorsanız gidiceginiz tek adres medyum olcay olmalı..

 11. Şan Adam medyum allah kitap diyorsunuz bırak buyu sihiri Vefk ble caiz değil kim ki o Allah’ın adıyla yapıyor bide para felan alıyor madem dediğiniz gbi mal mı bu Adam Acar bi maaza dükkan yazar bi Vefk bol satış yapıp kazanır parasını okadar düşmeyin açın ellerinizi Allah’a dua edin bu adama ve yaptıklarına değil ümitlerinizi dininizi satmayın . . .

 12. Şunu söyliyim bu tarz şeylere (medyum, fal, büyü vs.) inancı olmayan bir insandım olcay hocayla tanışana kadar. Kendisiyle iletişime geçtiktim ve bu konuyla ilgili tüm fikrim birdenbire değişti. Beni adeta inandırdı diyebilirim. 39 yaşında İstanbullda yaşayan bir bayanım. 17 yaşında bir oğlum var. Bilirsiniz ki bu devirde cocuk yetiştirmek oldukça zor bir iş. Her ne kadar elimden geldiğince annelik yapmaya çalışsam da bazen gençlerin bu hızlı zamanlarında yeterli olamıyoruz. Acaba sorun bende miydi? Ya da gerçekten çağımızın hızına kendini kaptıran oğlum muydu? Nedeni pek önemli değil ama sonuçta oğlum çok asi olmuştu. Ona artık söz geçiremeyecek duruma gelmiştim. Zaten oğlum ve ben ikimiziz sadece, başka kimsemiz yok. Sigara kullanmaya başladığını fark ettim her ne kadar yıkıcı bir durum olduysa da benim için görmezden geldim. Daha fazla ileri gider diye düşündüm bilemiyorum, belki yanlış yapmışımdır. 7-8yıllık bir komşumuz vardı Gülten ablam. Tek dertdaşımdı benim. Ona her şeyimi paylaşırdım. Bir gün yine bıkmış bir vaziyettte gittim öyle dertleşmek için. Kendisi bana medyum olcay diye bir hocanın numarasını verdi ve bana mutlaka onunla görüşmemi söyledi. Başta da dediğim gibi bu tür şeylere inanmıyordum bunu Gülten ablam da bilirdi ama bana çok ısrar etmişti. Bir anlık düşünceyle hemen oracıkta aradık konuştuk olcay hocayla. Sağolsun ücret konusunda bana yardımcı oldu ve 2 seferde verebileceğimi söyledi. Bismillah diyip başladık işlemlere. Gün geçtikçe oğlum sanki sessiz sakin bi çocuk olmaya dönüyordu. Ne yalan söyliyim pek inanmıyordum hatta verdiğim paraya da üzülmüştüm nasıl olsa bişey omayacak diye. Ama hiç düşünmediğim gibi oldu. Şu an tam hayalimdeki anne oğul ilişkisine sahibim ve hayatımda allaha şükür şimdilik ters giden birşey yok. Allahım göstermez de inşllah. Umarım sizee de yardımcı olur OLCAY HOCA……

 13. Mrb arkadaşlar ben evliyim bosanma davasi actim esimle bosaniyorum ve bu arada evlenicegim bayanda evli bosanacak 3 cocu var bu bayanin ailesi beni istemesi gerekiyo beni sevmesi ve kabul etmesi gerekiyo olcay hocaya ulastim gorustum ucretinide yatirdim olcay hocadan istedigim teksey evlenicegim bayanin annesi ve babasinin fotosunu yolladim onlar beni sevip istemesi icin islem yaptiriyorum ve bu asamada nasil olucak olurmu olmazmi napmam gerekiyo biraz tereddutluyum arkadaslar busekilde islem yaptiran varsa lutfen yazin

 14. Ne yazacağımı bilmiyorum.vefk yaptırmak istiyorum ama korkuyorum.bana dönüş sağlarsanız sevinirim.

 15. Vefk “tilsinli dualar suistimale acil bir konu diye biliyorum ama maddi beklentiler olmasi. “Hoca” bin para talep etmesi garip geldi sonuçta allah için yapilan bir isten para alinmasi bu isin allah için mi para için. Mi yapildigini akila getiriyor vefkin içinde yazilanlarin gerçekten dua mi yoksa anlamsiz şeyler mi olduğu da önemli ki bu buyuye kadar gidebilir allaha sirk koşmak olur sonuçta birşey istiyorsanız ollahtan istemek en hayirlisidir araya araci koymak “para vb” vermek bu isin samimiyetinden subhe ettiriyor “hoca” mizin hakkında yazilan yorumlara baktim allah için yazilmis olan duayi yakmayi istemesi garip geldi dualar allahin kelamidir ve bir arkadasin vefkini yakmasinj söylemiş duayi yakmakla hadis kurani yakmak arasındaki park nedir ve neden para talep ediyor vefklerin içinde yazilanlar da önemli içine buyu olup olmadigi yazilanlarin tam olarak ne olduğu ayri bir merak konusu ve bur insanla beraber olmak için yapilan işlem bağlama büyüsü dur büyüde allaha sirk kosmaktir karsiliginda para talep ediliyorsa hazirlanilan vefkler allah”cc ten istenilen şeyler için İslam ahlakina uygun dualarda neden yazmasini istediğini merak ettim burasi imtihan yeri ve her musibette karmaşık şeylerle para vererek çözmek istiyorsak imtihanin ne anlami kaldi ki benim param yoksa vefk yaptiramam mi cevap verirseniz çok senjrim allahin selameti üzerimizde olsun

 16. Pek bilgi sabihi olmamakla birlikte yalnisim varsa duzektin ve kaynakta sunun ama vefk dua vb şeylerde her hangi bir talep para vb gibi şeyler yapildiginda bu isin dini boyutu farklilasiyor diye biliyorum yani allah için yapan bir insan neden para talep ediyor anlamiyorum para için mi yapiyor allah için mi ve vefkin içinde yazanlar karmaşık sa ve yapilan islemleri tam olarak bikmiyorsaniz bu buyuyede girebilir iyi niyetle baslaniyir olabilir ama umut tacirligi de olabiliyor siz para veriyorsunuz ve sevgikinizle barismak para istiyorsunuz bence evde dua etmek en azinda bi insana para vermeden araci koymadan allahtan istemek daha hayirli değil mi vefkler suistimale acik bir konu diye biliyorum siz iyi niyetli olabilirsiniz ama karesi tarafin “vefki” yapanin” allah cc için yaptigini ve gerçekten yaptigi isin doğruluğunu nerden biliyorsunuz sonuçta cinci hoca diye tabir edilen kişilerin de bu konuyu allah için yaptigi söyleniyordu ama ise maddiyat girdimi farkli yere gidiyor bence en hayirlisi allahtan istemek cevap verirseniz çok sevinirim allahin selameti üzerimizde olsun….

 17. Bende annem babam için yaptırmak istiyorum acil döner misiniz teşekkürler

 18. merhaba arkadaslar, bende sevdigim adamdan 3 sene sonra ailesi yüzünden ayrıldım. ne telefonlarıma ne mesajlarıma cevap verıyor üstelik benı heryerden engellemis. bugun tekrar facebook hesabını ve iliski durumunu yok olarak göstermis. salı günü olcay hocayla vefk islemine basladık. meltem arkadasımız gıbı bende cok korktum o kadar cok kisi tarafından dolandırıldım kı artık hıc bırseye hıc kımseye guvenım kalmamıstı. sızın yorumlarınızı okudukca ıcım rahatlıyor. hepımız bırbırmızden dualarını eksık etmeyelım. ınsAllah benım ıslemımde sonuc alırım. su ıslem süresı sankı bı asır gıbı gelıyor . resmen sakınlestırıcı kulanmaya basladım artık. sevdıgım adamdan gelen ufak bır haber bıle benı yıkıyor bıtırıyor

 19. arkadaşlar sizler nasıl ulaşıyorsunuz medyum hocalara bana yardımcı olurmsnuz

 20. meltem hocam sevgilinizde ki değişmeler nasıl acaba bende yaptırmayı dusunuyorum vekf ama cok inatçı bir kişilik oldugu için beni düsündürüyor acıkcası.

 21. @gizemli kız, üzerindeki büyüleri bozdur. Adamdan uzak dur. Bi halt olmaz ondan !

 22. gizemlikız durumun gerçekten ciddi görünüyor bence önce üstündeki büyüleri boz Azranın dediği gibi olcay hoca yada dolunay beye danış ben daha önce başka bi medyum tarafından dolandırıldım dikkat et en iyileri bence bu iki hoca

 23. Cnm önce büyüyü bozur sonra papaz yaptır bence istersen Olcay hocaya yada Dolunay beye danış derim.

 24. Arkadaşlar benim durumum çok vahim ben çok sevdim ama o beni hiç sevmemiş beni kullanmış kendimi o kadar kötü hissediyorum ki ve 5 yıldırda bu sevdadan kurtulamıyorum öyle birini seviyorum bazende nefret ediyorum belkide intikam duygusu bu ve bunu ailem öğrendi ya onu öldürcekler ya beni ama benim olmuyor iki dünya bi araya gelse olmaz diyor toprağın olurum senin olmam diyor 2 kere işlem yaptırdım Olcay hocayada Oğuz hocayada Olcay hocada biraz etki aldım ama dönmedi bana istediğim olmadı dahada işlem yapmadı zaten ama kötü olan ona büyü yaptırdığımı öğrenmiş ama tuhaf olan şuki oda bana yaptırmış 3 hocaya gittim 3üde sende büyü var o çocuk tarafından yapılmış dediler bi çaresizim hem beni istemiyor hemde böyle bir şey yapmış sizcene yapmalıyım ?

 25. Arkadaşlar bnde olcay beye vefk çalışması yaptırdım ama sonuç alamadım.şimdi 2.çalışmaya başladık 1 hafta sonra kargom tekrardan gelicek.inş bu sefer olur.süreç çok uzun oldu ve artık daynılmaz bir hal aldı onsuzluk bakalım nolucak.

 26. didem hnm

  aynı sorun bendede var. 2 yıllık sevgilim aile için kapalı bir kızla sözlendi. eylül gibi nişanı var. bende olcay bey ile çalışmaya başladım. eski sevgilin ne kadar süredir nişanlı kaldı o kızla?

 27. isim yazmak yasak olduğunu okudum sitede yazmayacağım internet üzerinden çok dolandırıldım kandırıldım telefonlarıma çıkılmadı parayı aldıktan sonra. medyum olcayı sonradan buldum zor güvendim ilk parayı yatırdıktan sonra her aradığımda şimdi açmayacak diye düşündüm , iki gün sonra aradım ulaşamadım meğer haftasonu telefonu kapalıymış mail attım hemen döndü,hepimiz çok zor süreçler geçiriyoruz. vefk geldi 40 gün sanki bir yıl gibi geçti sonuç yoktu vefki yak dedi yaktım on gün sonra ara dedi aradım,hala sonuç yok dedim,tek gelişme facebooktan gördüğüm kadarıyla eski erkek arkadaşım aile zoruyla nişan yaptığı o kızdan ayrılmıştı, bakım yaptı bana 11 temmuz 25temmuz arasında olumlu netice alacaksın vefkin sonuç için tarih aralığı bu dedi. bugün 18 istediğim sonucu aldım çok mutluyum sizlerinde sevinmenizi dilerim . döndü seviyorum diyor ama biraz daha etkili olsaydı yalvarsaydı iyi olurdu hocaya sordum bugün red edeyim mi diye, bacım amacın dönmesi ne kendini yor ne adamı amacına ulaştın bir an evel mutlu ol dedi bende kabul ettim tam hayalim bu değildi ama bunu başardı en azından o kızdan ayrıldı bana döndü

 28. Merhaba meltem,
  Hikayeni bayilarak okudum resmen. Çok etkilendim ve mutlu oldum senin adına. Medyum olcay ‘dan yardım isteyenlerdenim ve oldukça zor durumdayim. Hala hiçbir sonuç yok. Beklemek kabus gibi. Ilk işlemlerin hicbiri sonuç vermedi ve herşeye sil baştan başladık:( olcay hocaya inancım tam cidden. Ama uzadıkça uzuyor bu işlemler ve kahroluyorum.

 29. Merhabalar, müspet sonucunuz için hayırlı olmasını dilerim. Umarım bir ömür boyu mutlu olursunuz. Ben de olcay hocaya işlem yaptırıyorum. Benim durumum sizinki kadar dip bi boyutta değil ama sonuçta terkedildim ve yaşam kalitem baya düştü. Ama ben Olcay hocaya güveniyorum. İnsanı rahatlatıyo, güven veriyo konuşmalarında. Maillerine bile bir mantık ve bilimsel koku alıyorsunuz. 2 hafta içerisinde netice alacağız Allahın ziniyle. Sonucu geçeceğim burdan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.