Medyum Olcaya İyiki Güvenmişim

Medyum olcay ile çalıştığım için çok memnumum bir çok yorum görüyorum çoğu iyi azı kötü bunların hepsinin yani kötüleyenlerin medyum olcayın düşmanları olduğunu düşünüyorum çünkü ben yapılan işime bakarım ve benim işimde 21 günde başarıya ulaştık. eşim imam nikahıyla başka bir kadınla beraber yaşamaya başlamıştı ben ailemin yanına gitmiştim ve ailem çocuklarımı istemedi 1 yaşında 1 oğlum 3 yaşında bir kızım var ve ailem onları istemediği için imam nikahlı karısında kaldı çileden çıktım ailemde bırakmadı tam bir çıkmazdaydım yani ve medyum olcay sayesinde eşim döndü çocuklarımla beraber yine bir yuva olduk. size sadece şunu söyleyeyim yalanım varsa Allah benim bin türlü belamı versin ama medyum olcay hakkında yalan söyleyenler varsa onlarında versin o adam benim yuvamı kurtardı gözümde yeri çok büyük bu benim boynumun borcudur her zaman her yerde destekçisiyim artık.

Bir önceki yazımız olan kocamı bana bağladık medyum olcaya teşekkürler başlıklı makalemizde medyum olcayı tavsiye ediyorum, medyumlar hakkında şikayetler ve medyumlar hakkında yorumlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

zuleyham
Bu makale zuleyham tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Yorumları
Yazdır
Bu sayfaya 640 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

17 Evet
15 Hayır

“Medyum Olcaya İyiki Güvenmişim” için 2 yorum var.

  1. zuleyha hanım pekı hangı çalışmayı yaptınız bende kişiye özel düşünüyorum tereddütteyim fakat böyle yorumları görünce daha çok yaptırmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.