medyum önay bağlama büyüsü yaptı. sevgilimle ayrıldık. kesinlikle tavsiye etmiyorum.

deli gii aşık olduğum adam beni terk etti. 10 aydır devam eden bir ilişkim vardı. vardı diyorum çünkü biz ayrıldık. 4 aydır ayrıyız ve hala kendime gelemedim. aşk acısı neymiş öğrendim. canım çok kötü acıyor. bir de çok öfkeliyim. çünkü MEDYUM ÖNAY’a inandım. Ne büyük hata yapmışım. İlişkimiz sevgilimin bir arkadaşı yüzünden tartıştık o yüzden bitti. Çok samimi davranıyordu o arkadaşı sevgilime. Ben de kıskandım haliyle. Kim sevgilisi ile başka bir kızın ilgilenmesini kaldırabilir ki. Bu yüzden kavga ettik. Kıskandım yani sonuçta. Aramız açıldı bu yüzden. Sevgilim beni aramaz oldu. 1 ay böyle devam etti. Sonra bir arkadaşım Önay Hoca diye biri hakkında internette okuduklarını anlattı. Bağlama gibi şeyler yapılıyormuş, öyle nette gezerken görmüştüm dedi. Ben de bir umut Önay Hocayı aradım. Durumumu anlattım. Bana bağlama büyüsü yapalım, sevgilin eskisi gibi olur, senden başkasını gözü görmez dedi. Parasını ödedim. 1 ay sürmez değişimi görürsün dedi.Biz ayrıldık ve aylar oldu hiç bir değişiklik yok. Ya aşık olduğum adamı kaybettim. aşk acısı çekiyorum. Bu Önay a paramı kaptırdım. Telefonuma bile çıkmıyor şimdi. Hiç bir şekilde bu adamı tavsiye etmiyorum. Senin işin zor değil, çözeriz demişti bir de bana.

Bir önceki yazımız olan HAMİD HOCA SAĞOLSUN PARA ALMADI ALLAH RAZI OLSUN ONDAN. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

saliha1
Bu makale saliha1 tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama Duası
Yazdır
Bu sayfaya 858 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

12 Evet
11 Hayır

“medyum önay bağlama büyüsü yaptı. sevgilimle ayrıldık. kesinlikle tavsiye etmiyorum.” için 0 yorum var.

  1. Medyum Dolunay hayatımı değiştirdi. Eşimle aramı düzeltmemde yardımcı oldu. Nerdeyse boşanmak üzereydik. Şimdi her şey çok güzel gidiyor. Yaptığı dualar etkisini gösterdi. Çok mutlu bir şekilde evliliğimize devam ediyoruz. Size de tavsiye ederim.

  2. Amcamın kızı bana sevdalandı ama benim gözüm başkasındaydı. Bu sorunu çözmek için Medyum Dolunay’ı 0555 171 89 94 numaralı hattan aradım. Uzaklaştırmak için yaptığı papaz büyüsü mükemmel işledi.

  3. Eşimin hayatına giren bir kadın oldu, sonradan ayrıldı ama bana karşı soğuktu. Medyum Dolunay’ı tavsiye etmişlerdi, görüşüp aşık etme vefki yaptırdım, sonuç mükemmel. Eşimle yeniden aşk yaşıyoruz.

  4. Büyüye inanmazdım ama kayınvalidemi uzaklaştırmak için papaz büyüsü yapan Medyum dolunay tüm fikirlerimi değiştirdi. Her derde deva büyüleri var ve son derece etkili.

  5. Sürekli başka kadınlara ilgi gösterip bana yüz vermeyen birine sevdalıydım. Onu aşık etmek için Medyum Dolunay vefk yaptı ve artık sevdiğim kişiyle beraberim.. 0 555 171 89 94 nolu iletişim numarasından görüşebilirsiniz.

  6. Eşim aşırı kıskançtı ve her şeyime karışıyordu. Hayat zindana döndü ve ben de artık bu sorundan kurtulmak istiyordum. Kişiye özel havas ile kıskançlık illetinden kurtuldum Medyum Dolunay’a çok teşekkürler.

  7. Eşimle kaçarak evlendiğim için ailesi bize yüz çevirdi ve bu da eşimi kötü etkiledi. Medyum Dolunay ile görüşüp kişiye özel havas yaptırdık ki 21 gün içinde eşimin ailesi bize oturmaya geldi, hala inanmakta güçlük çekiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.