reklam3
reklam3
medyum

Medyum Yasin aşk büyüsünü bitirdi

Medyum Yasin diyerek geçmeyin kendisi gerçekten oldukça ünlü ve aynı zamanda yaptığı büyü bozma işleri ile bir hayli sevilen medyumlar arasında kendisine yer buluyor. Bundan yıllar önce bir çocuk ile tanışmıştım. Onunla vakit geçirmeyi ve onunla eğlenmeyi gerçekten çok seviyordum ama ona sadece arkadaş gözüyle bakıyordum onunda aynı şekilde beni arkadaş kardeş gözüyle gördüğünü ve öyle sevdiğini düşünüyordum. Her şey çok iyi gidiyordu ama ben onun benden hoşlandığını asla düşünmüyordum çünkü bana kardeşim arkadaşım diyerek hitap ediyordu. Bundan dolayıda bu konuda herhangi bir sorun ya da bir olumsuz durum görmüyordum. Fakat bir gün Hasan yakın arkadaşım olan Ayşe ile konuşurken benden hoşlandığını ama bana bir türlü söyleyemediğini söylemiş. Buna ihtimal bile vermeyen ben bir daha Hasan ile görüşmeme kararı almıştım. Evet Hasan tarafına büyük bir değer veriyordum fakat asla ama asla erkek arkadaşım olabilecek biri değildi ve bundan dolayı da ona o gözle asla bakamazdım. Gel zaman git zaman Hasan bir türlü peşimi bırakmıyordu çünkü karşı komşumuz olarak hayatımızın içerisinde bulunuyordu bende sadece ona merhaba diyerek yoluma bakıyordum. Bir gün ona anlamsız şekilde kendimi aşık hissetmeye başlamıştım. Anneme bu konuyu anlattım ve annemde bana annesi seni gelini olarak görmek istediğini bana söyledi bende sen kabul etmiyorsun diye olumsuz cevap verdim ama kadın bana ne yapıp edip kızını oğluma alacağım diyerek evden çıktı dedi. Bunun üzerine annem bir aşk büyüsü olabileceğini söyledi. Annemin söylediğine göre aşk büyüsü birini kendine aşık edebilme konusunda ki en etkili büyü olarak bulunuyormuş. Bizde hemen medyum Yasin tarafına gittik ve medyum Yasin üzerimde bir aşk büyüsü bulunduğunu, bu aşk büyüsü sayesinde o çocuğa karşı bir şeyler hissetmeye başladığımı söyledi. Daha sonra bu büyüyü hemen ortadan kaldırdı ve bu gerçekten çok kısa bir süre içerisinde oldu. 1 hafta sonra o çocuğa dair artık içimde bir şey yoktu. Medyum Yasin üzerimde ki aşk büyüsünü bozarak beni olumsuz bir ilişkiden kurtadrı.

Bir önceki yazımız olan Medyum Tara işime geri döndürdü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kategori: Medyum Yorumları Yazar: [2 Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.