Medyum Adem Hoca Hakkında

Medyum Adem Hoca diye anılan medyum; Bağlama Büyüsü, Papaz Büyüsü, Karı Koca Arası Muhabbet Büyüsü, Büyü, Havas İlmi, Kısmet Açma, Medyumluk, Vefkler hakkında çalışmalar yapmaktadır. Bu medyumla çalışmış üyelerimizin yorumlarını bekliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Medyum Yaşam Hakkında başlıklı makalemizde medyum yaşam dolandırıcı, medyum yaşam hakkında yorumlar ve medyum yaşam sahtekar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

admin
Bu makale admin tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 674 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

1 Evet
1 Hayır

“Medyum Adem Hoca Hakkında” için 12 yorum var.

 1. Güzel yorumlar kendi tarafından yapılıyor lütfen yorumlara aldanmayın

 2. İyi günler herkese. Ben de Medyum Dolunay hoca ile bağlama vefki işlemi için görüşünce iyi sonuçlar aldım. Karımı kaybetmek istemediğim için çalışma yaptırdım. Eşimi bana geri getirdi. Ona güvenebilirsiniz.

 3. Karımın benden ayrılmak istediğini söylemesi ile çaresizlik içerisine girmiştim. Benden ayrılmak üzere olan hatunumu bana tekrar bağlama vefki ile bağlayan Medyum Dolunay’a ne kadar teşekkür etsem az. Sağolsun

 4. Karımın benden soğumasına sebep olan patronunu devre dışı yapabilmek için medyum Dolunay’a soğutma vefki işlemi yaptırmak istedim. aldım. Sağ olsun hocam tüm isteklerimi büyük bir sabırla dinledi. Çözüm oldu sorunlarıma

 5. Beni arayıp sormayan sevgilimin bana geri dönmesi için gerçek bir hoca arayışında idim. Medyum Dolunay hocam bağlama vefki işlemi yaptı ve sevgilimi bana geri getirdi. Hocamı tüm sitedeki herkese öneriyorum kendisini.

 6. Kocama yaptırdığım kişiye özel havas işlemleri sonrasında 60 gün süre geçti boşanmak üzereydik davamıza birkaç gün kala kocam boşanmak istemediğini söyledi. Teşekkür ediyorum Medyum Dolunay hocama herşey yolunda gitmeye başladı.

 7. Karım beni terk etti. Fakat geri dönmesi için hangi hocaya başvursam diye araştırma yapmaya başladım. Medyum Dolunay hocama aşk vefki işlemi yaptırmak için başvuru yaptım ve randevu aldım. Hocam hızlı sonuç almamı sağladı ona çok teşekkürler.

 8. Kocam zenginleşince yani maddi açıdan rahat duruma gelince gözü beni görmez oldu. Bende Medyum Dolunay hocama kişiye özel havas işlemi yaptırdım ve benimle ilgilenmeye başladı artık gözlerini benden ayırmıyor.

 9. Eşim benden ayrılmak istiyordu ayrılmamasını istediğim için etkili çalışmaları araştırırken Medyum Dolunay ile tanıştım. Aşk vefki işlemi yaptırdım. Artık boşanmak istemiyor.

 10. Ben adem hocanın yiğeniyim sorusu olan varsa cevaplarım yerimiz şişli feriköyde

 11. Adem hoca merhaba ben 37 yasindaydim benim uzerimde büyü var butun islerim ters gidiyo kısmetsizim hep yardimci olabilirmisiniz bende ferikkoyluyum size nasıl ulasirim

 12. Adem hoca ben guler anne adim fatma 48 yasindayim hic evlenmedim kismetim kapaliyardimci olmanizi istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.