reklam3
reklam3
medyum

Mutluluğumun mimarı Dolunay Hoca

Merhaba, size Edirne’den yazıyorum, ismim ise Behzat. Benim bugün mutlu olma sebebim size dürüstlükle söylüyorum ki Medyum Dolunay Hoca’dır. Allah ondan razı olsun. Ona başvurduğumdaki halimi görseydiniz inanamazdınız. Hayattan elini eteğini çekmiştim henüz 30 yaşında olmama rağmen. Bunun sebebi çok aşık olduğum, onsuz bir hayat düşünemediğim nişanlımın benden çok daha zengin bir adamla kaçıp gitmiş olmasıydı. Bir gün ortak bir arkadaşımız bana bu haberi vermişti, başkasıyla gördük demişti. Ama onu o kadar seviyordum ki gözlerim kapalıydı ve asla konduramazdım bana bunu yapacağına ihtimal bile vermezdim. Ben de içimden büyük bir ah ettim. Biliyorum kimseye ah etmemek gerek bu hayatta, ama etmiş bulundum işte. Aradan biraz zaman geçti ve o ikisi evlendiler, üstelik şehri bile terkettiler. Sonradan haberini aldım yine. İstanbuldalarmış, hamileymiş. Bunlar beni mahvediyordu, günlerce yemey yiyemedim, odamdan çıkamadım, iş yapamadım ve yapayalnız, bir kuyunun dibinde yaşıyor gibiydim. Bu halimi gören ve üzülen aile büyüklerimizden bir teyze bir gün Medyum Dolunay Hoca’yı aldı getirdi. Bu iş için çok uğraşmışlar galiba. Ben Medyum Dolunay sayesinde hayata geri döndüm. Bu teyze ondan birkaç dua istemiş ve benim için hep bunları okumuş. Ben iyileşince tekrar beni Medyum Dolunay’la görüştürdüler. Ben de şansımı tekrar açmak için ona bir muska yaptırdım ve artık onu hep üstümde taşıyorum. İş hayatıma dört elle sarıldım şimdi, kendimi daha iyi hissediyorum. O olmasaydı belki de intihar eder, beni sevenleri zor durumda bırakırdım o kız yüzünden. Ama beni para için bırakıp giden biri yüzünden bana yazık olurdu. Dolunay Hoca hem beni, hem de beni sevenleri kurtardı. Allah razı olsun.

Bir önceki yazımız olan Medyum Olcay sen çok yaşa başlıklı makalemizde büyüler, evlilik büyüsü ve medyum olcay hakkında bilgiler verilmektedir.


Kategori: Medyum Yorumları Yazar: [1 Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.