ARKADAŞLAR ACİL YARDIM BİRBİRİMİZE BURADAN DESTEK OLALIM

EŞİM BENİ VE İKİ KIZIMI TERKEDEREK BAŞKA BİR KADINA GİTTİ BEN TEK BAŞIMA ÇALIŞARAK HAYATIMI HEM İDAME ETTİRMEK ZORUNDAYIM HEM ÇOCUKLARIMA BAKMAK ZORUNDAYIM BU DURUMU YAŞAYANLAR BİLİR NE KADAR ZOR OLDUĞUNU , ADAM ÇOCUKLARINI BİLE GÖRMEK İSTEMİYOR HAFTA SONU ALMASI GEREKİRKEN ARAYIP SORMUYOR ÇOCUKLARIM BABA HASRETİ ÇEKİYOR AMA ONUN UMRUNDA DEĞİL HEM KENDİME HEM ÇOCUKLARIMA ÜZÜLÜYORUM NE YAPACAĞIMI BİLEMİYORUM.

BANADA KIZABİLİRSİNİZ AMA BUNCA ŞEYE RAĞMEN EŞİMİ HALA SEVİYORUM BUNUN İÇİN KENDİME KIZIYORUM AMA ELİMDEN GELEN BAŞKA BİRŞEY YOK.

ÇOK MEDYUMA HACIYA HOCAYA GİTTİM PARA İÇİN BENİ KANDIRDILAR SONRA YÜZÜME BİLE BAKMADILAR TELEFONLARA ÇIKMADILAR MADDİ DURUMU PEK İYİ BİRİSİ DEĞİLİM HAYAT PAHALI ZATEN ZOR GEÇİNİYORUZ DURUMUM ORTADA BANA GERÇEKTEN YARDIMCI OLABİLECEK BİRİNİ ARIYORUM

LÜTFEN BANA YARDIMCI OLUN GÜVEN KONUSUNDA SIKINTILARIM VAR BANA LÜTFEN MAİL ATIN KONUYLA ALAKALI , MAİL ADRESİM [email protected]

Kategori: Medyumlar Yazar: [7 Grey Star Level]
Answer #1

cale durumuna üzüldüm ancak kendini yalnız hissetmene gerek yok hepimiz aynı durumdayız bu sitelerde geziyoruz kendimize çare olsun diye . ben başımdan geçen durumu sitede detaylı olarak anlattım ben medyum dolunay ile çalışma yaptım kademe kademe işini yapan oldu bittiye getirmeyen medyum dolunay bey benimde senin başına gelenler gibi kötü tecrübelerim oldu insanlığın bazı konularda çivisi çıkmış. mail paylaşmışsın silinmeden bende mailimi yazayım [email protected] bu maili sırf sizlerle konuşmak için açtım ara ara girer bakarım silinmezse.

Answers Answered By: selen44 [3 Grey Star Level]
Answer #2

O kadar çok konu var ki takip etmek çok zor size bir önerim var bir konu seçelim ve o konu altına yorumlarımızı girelim sürekli yeni konu açılıyor takibi zor oluyor bazılarımızın soruları cevapsız kalıyor , bende cevap bulamamıştım sorularıma sonra medyum bedirhan ile karşılaştım bana yardımcı oldu sorunumu çözdü tavsiye ederim.

Answers Answered By: CELAL [3 Grey Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]