Aklıma Gelmeyenler Başıma Geldi

Eşimle 10 yıllık evliydik artık çocuklarımız büyümüştü ama ben ona olan aşkımdan bu sene içerisinden hiçbir şey kaybetmemiştim. Yaşı ilerledikçe cinsel anlamda yetersizleşmeye başlıyordu ve artık hep kuşkularla bana yaklaşıyor hep ona ihanet edeceğimden falan bahsediyordu. Ne kadar konuşsam da bunun olmayacağını anlatamıyordum kabullenmek istemiyor böyle olunca evde agresif bir ortam yaratıyordu. Bunu düzeltmenin çaresi kendine bağlama büyüsü yapmaktı bana güvenecek bağlılık duyarak artık soluğu her fırsatta dışarıda kahvede takılarak almayacaktı.
Hem Kendim Hem Çocuklarım İçin Çabaladım
Kimseye belli etmeden kendimde zaten çırpınıyor onu eski mutlu aile hayatımızın içinde tutmaya çalışıyordum ama erkeklikte yetersiz kaldığı an tekrar başa sarıyorduk. Araştırıp öğrendikten sonra hocamla beraber kendine bağlama büyüsü yapmaya karar verdik başka çarem de yoktu son şansım olduğunu biliyordum.
Her şey Kıskançlıktanmış Artık Yendik
Bana yavaş yavaş bağlanmaya başladıkça güven duydu onu sözlerimle hareketlerimle de hep sakinleştirmeye çok mutlu bir aile olduğumuza inandırmaya başladım. O kadar olumsuz düşüncelere girmiş ki benden yok yere kendini soğutmuş tabi aramız düzeldikçe yeniden yeni evli gibi heyecanlı ve ateşli olmaya da başladık. Kendine bağlama büyüsü ile tüm sorunları böylelikle çözdük şimdi o da bana tapıyor ve bir dediğimi iki etmiyor. 0532 367 13 25 numaraları telefon ile sizde sorunlu giden evliliklerinize Olcay hocamızla çare bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Celp Yaptıranların Şikayetleri başlıklı makalemizde celp büyüsü, celp büyüsü nedir ve Celp Yaptıranların Şikayetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

admin
Bu makale admin tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Yorumları
Yazdır
Bu sayfaya 874 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

14 Evet
17 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.