Ayağına getirme duası

Aşık olduğunuz bir erkeği yada kadını çok uzaklarda olması durumunda bile devamlı olarak sizi düşünmesi sizin ayağınıza kadar gelmesini sağlıycak çok etkili bir dua uygulamasıdır.Bu dua ile sevdiğiniz insan allahin izni ile en kısa zamanda size gelecektir. Etkili ve güzel bir duadır.

dua1-1024x94

 

Selâsü asâ safeftü ba’de hâtem ilâ kavlihi,
Humâsî erkâni ve lisırri kad hûtin.

Bu beyitler üzerine kelâmi takdim edilir, büyük istifadeler, faydalar sağlanır.

dua2

Bihâ’l ahdi ve’l mîşâkı ve! va’dü ve! vefâ ilâ kavlihi,
Ve bi’l miski ve! kâfûrü’n-nedde hatemet.

Bu mübârek beyitlerin sonu, şerefli davetin işaret ettiği son beyitte gerekli ve lâzım olan bu davetin zikri her namazdan sonra bir defa okunursa,’ büyük melek, meleklerin reisi hazır olur. Bütün ruhanî varlıklar etrafında dönerler, adeta tavaf ederler. Onun verdiği her emri yerine getirmek için hazır beklerler. Allahu sübhanehü ve Teâlâ’nm dünyevî ve uhrevî işleri neticesinde razı olduğu bir kimse olur. Sen de aynı amelleri işlersen sen Allah’tan, Allah da senden razı olur.

Ey gerçeğe talib olan kişi; Allah bizleri muvaffak kılsın. Yalnızca onun rızası için severi onun lütfuyla İlâhi lâtifeleri onun rızasında emin olarak bu remzler ve tertiplerin anlayışını ver Yâ Rab.

Kategori: Genel Yazar: [12 Grey Star Level]
Answer #1

Merhaba,ben 24 yaşında bir bayanım,eşimle severek evlendik. Çok mutlu bir evliliğimiz vardı, bu mutluluğu bir de çocukla meyvelendirmek istedik.Şu an 8 aylık hamileyim. Size olayları bir kaç ay öncesinden anlatmam lazım. Dedim ya, evliliğimiz çok mutlu gidiyordu.Eşim benim ve doğacak çocuğumuzun üzerine titriyordu.Ancak birden ne olduysa oldu, adamın huyu suyu değişti.Çıktığımız süre de dahil kaç yıldır tanıdığım adamı tanıyamaz olmuştum.Eve gece geç saatlerde geliyor, benimle çok fazla ilgilenmiyor, sadece evin ihtiyaçları için para bırakıp sabah yine gidiyor, gün içinde beni hiç arayıp sormuyordu.Derdimi önce akrabalarıma açtım,aile büyüklerim erkektir, bunalmıştır, biraz değişiklik istemiştir,sen de hamilesin ihtiyaçları vardır diyerek beni geçiştirdiler ve önemsemediler. Ama ben hamile halimle,karnım burnumda sabahlara kadar kocamın yolunu beklemekten,ağlamaktan harap olmuştum. Artık kendimi değil,doğacak çocuğumu düşünüyor ve onun için endişeleniyordum.Elimden de bir şey gelmiyordu.Derken bir gece kocam eve hiç gelmedi, çok merak ettim, ertesi gün de ondan hiç haber alamadım. Telefonuna cevap vermiyor, attığım onlarca mesajın bir tanesine bile yazmıyordu. Aklımı yitirmek üzereydim, başına bir şey geldi zannederken ertesi gece, soğuk bir mesajla “beni artık arama” yazdı. Dünyam başıma yıkıldı, fenalaşmışım, Allah’tan evde komşum vardı, beni hastaneye kaldırmışlar, çok şükür bebeğime bir şey olmamış. Hastaneden çıkınca yine aynı komşum beni aldı, Medyum Olcay Hoca diye bir hocaya götürdü. Çekinerek derdimi anlattım, önce bizi bu hale getiren şeyi bulmak için bakım yapacağını söyledi. Olcay Hoca bakımda görmüş ki, kocama çalıştığı yerdeki bir kadın göz koymuş ve papaz büyüsü yaptırmış. Üstelik şimdi de o kadının yanındaymış. Büyü bozma çalışması için anlaştık, yapılan büyü çok güçlüymüş ve ancak ilmi çok kuvvetli hocalar çözebilirmiş. Nitekim hocam doğru söylemiş, büyü bir iki hafta sürse de sonunda bozuldu. Daha sonra eşimi korumaya almak ve tekrar ve böyle bir şey yaşanmaması için aşk büyüsü yaptırdık. Haftasında eşim elinde çiçekler, hediyelerle çıkıp geldi. Ağlayarak benden özür diledi, aklının başında olmadığını, yeni geldiğini söyledi.Şu an yuvamı Olcay Hoca’ya borçluyum Allah kendisinden razı olsun.Olcay hocaya telefonda ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz her konuda yardımcı oluyor telefon numarası 0532 367 13 25 bu

Answers Answered By: sibelisik [ Grey Star Level]
Answer #2

Daha önce hiç havas ilmi nedir duydunuz mu? Havas ilmi Kur’an ve sünnet içerisinde yapılmakta olan ve maneviyat içeren bir tür tedavi şekli olarak bilinir. Havas ilminin bir diğer ismi ise RUKYE ilmi olarak biliniyor. Rukye ise Hz. Peygamberimiz S.A.V tarafına ait olan bir tedavi şeklidir. Yani bu tedavi türünü her insan kolay kolay yapamaz ve bu ilme yine her insan kolay kolay sahip olamaz. Çünkü havas ilmi genellikle gizli ilimler olarak bilinir. Allah tarafından verilen havas ilmine sahip olabilmek isteyen kişilerin oldukça uzun süren bir eğitim sürecini geçirmesi ve her konuda üstün başarılara sahip olması gerekmektedir. Peki biz havas ilmi ile tedavi yöntemini kime yaptırabiliriz? Havas ilmi için sizlere verebileceğimiz en iyi isim şüphesiz ki medyum olcay olmaktadır. Çünkü medyum Olcay bu konu üzerinde kendisini kanıtlamayı başarmış ve her yaptığı tedaviden oldukça başarılı sonuçlar almış bir kişidir. Bundan dolayı da havas ilmi üzerine en güvenilir ve en bilgili kişi olarak bilinir. Sizde havas ilmi ve tedavisi için medyum Olcay ile iletişime geçebilirsiniz.Hocanın telefon numarası 0532 367 13 25 budur devamlı açık birşey sormak istediğiniz zaman sorabilirsiniz

Answers Answered By: aliye [ Grey Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]