Ben medyum mehmety hocamı tavsiye etmek icin buradayım

Herkese merhabalar arkadaslar öncelikle bu siteye tarafsız yorumları icin teşekkür ederim bu site sayesinde ben mehmet hocamı buldum beni bir anda terkeden sevgilim icin işlem yaptirdim baska bir kadın girmişti aramiza bir anda benden soğumuştu ama cok sevdiğim icin bırakamadım peşini aci cekmektense büyü yaptirmaya karar verdim ve geri getirme büyüsü yaptirdim medyum mehmet hocaya sonuclar cok güzel oldu ve 21 gün icersinde sevgilim bana geri döndü hemde büyük bir aşkla sevgiyle o yüzden bende gönül rahatliği ile medyum mehmet hocayı öneriyorum ve telefonunu veriyorum 532 608 64 84

Bir önceki yazımız olan Medyum Hakan Büyük Teşekkür Ederim başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Demet_Mutlu
Bu makale Demet_Mutlu tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 982 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

15 Evet
18 Hayır

“Ben medyum mehmety hocamı tavsiye etmek icin buradayım” için 4 yorum var.

  1. merhabalar medyum olcay hoca ne kadar ücret alıyor?çok teiekkür ederim şimdiden…

  2. medyum mehmet ve medyum süleyman arkadaşımın başınıyaktı. kız onca para harcadı hiç bir fayda göremedi. en yakın arkadaşım medyum mehmeti bulmuş önce. sevgilisi ile evlenmek istiyordu arkadaşım ama ailesi şiddetle karşı çıkıyordu. asla onay vermeyiz dediler. kızı resmen eve kapattılar. hatta arkadaşımı teyzesinin yanına gönderdiler. ailesini ikna etmek için medyum mehmeti bulmuş işte. 6 ay iki defa ailesini dil bağlama büyüsü yaptı medyum mehmet ve iki defa para ödedi arkadaşım bir işe yaramadı. sonra anladı ki medyum mehmet beceremedi, medyum süleymanı bulmuş. o da önce celp işlemi yaptı bir sonra da kaşık büyüsü yaptı ama bir fayda göremedi. bu iki medyum da başarısız. kesinlikle tavsiye etmiyorum. arkadaşım ve sevgilisi onca para harcadılar bu iki medyuma bir etki yok. olan paraya oldu. hala uğraşıyor kız ailesini ikna edicem diye.

  3. ben medyum mehmet ten hiç memnun kalmadım. Eşim için kendisi ile görüşmüştüm. eşimin bana karşı bütün ilgisi gitmişti. ne konuşuyor, ne de artık birlikte oluyorduk. biraz takip ettim eşimin beni aldattığını başka bir kadın olduğunu gördüm. dünyam karardı rsmen. ben eşim ve çocuklarım için işimden istifa ettim, hayatımı onlara verdim. hakettiğim bu olmazdı. sonra medyum mehmeti buldum. ayırma büyüsü yaptı. hiç bir fayda göremedim. verdiğim para da heba oldu. böyle tam 8 ay cehennem azabı yaşadım. eşimle aramız tamamen açıldı bu sırada. asla boşanmam diye direndim. bu sırada yurtdışından yengem geldi. onunla dertleştim. allahtan ona anlatmışım bana medyum olcay hocayı söyledi. kalktık gittik. olcay hoca eşimin geri dönmesi için geri çevirme büyüsü ve aşk, muhabbet büyüsü yaptı. allah razı olsun. eşim 1 ay içinde eve geri döndü. benden af diledi. o kadınla tüm bağını kesti. ben yuvamı olcay hocaya borçluyum. yoksa eşim beni gözü görmüyordu. mehmet hocanın yaptığı işlem bir fayda etmemişti. 8 ay cehennem azabı yaşadım ben. ben kesinlikle olcay hocayı tavsiye ederim. yaklaşımı başka bir kere. para konu bile olmuyor. allah ondan razı olsun.

  4. evet bu site benimde yorumumu yayınladı ama ben sizin mehmet diye tavsiye ettiğiniz kişiyi neden fadıl olarak gördüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.