Ben Nerden İnandım Bu Medyuma !!

Günümüzde ortaya birçok kendini medyum sanan, kendini etrafa medyum diye tanıtan insanlar çıkmıştır. Bu insanların temelde amacı medyumluk veya bunun gibi benzeri şeylere merak duyan ve bununla ilgilenip bu işlere para veren insanların paralarını ceplerinden almak yani onları dolandırmaktır.

Bu tarz insanların etrafta çoğalır olması gerçekten engellenemez bir konu olmakla birlikte bu insanlardan uzak durup gitmemekle bu insanların ortadan kaybolmalarına ve bu dolandırıcılık sektörünün git gide yok olmasına yardımcı olabiliriz. Medyum şehzade gibi kendilerine ulvi isimler koyup insanların doğrudan doğruya bilinçaltların saldırıda bulunan ve isimlerinden dolayı kendilerini seçmenizi sağlayan birçok insan bulunup bu isim tarzları yine onların taktiklerinden sadece birisidir.
Siz medyumluğu fal baktırmaya veya bunun gibi benzer konulara ilgi duyuyor olabilirsiniz ama sizin bu ilginizi kendisine bir fırsat gibi görüp sizi dolandırmak isteyen insanlara bu fırsatı vermemek yine sizin göreviniz. Bu nedenle bu tarz yerlere veya medyunlara gitmeden önce gereken her türlü araştırmayı yapmalı yani alınabilecek her türlü tedbiri almalı ve ondan sonra işe koyulmalısınız. Bununda en garanti yöntemi bu şekilde birinci ağızdan gitmiş olan kişilerin görüşlerine kulak vermek olacaktır.Kendinizi ve paranızı kaptırmayın. Ortamda bu kadar bu işi kötüye kullanana insan olduğunu bildiğiniz halde bunu bile bile dolandırıcılara yol açmayın ve kendi tedbirlerinizi kendiniz alarak bu tarz insanların ortadan kaybolmasına katkı sağlayın.

Kategori: Aşk Vefki Yazar: [2 Grey Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]