Ben Nerden İnandım Bu Medyuma !!

Günümüzde ortaya birçok kendini medyum sanan, kendini etrafa medyum diye tanıtan insanlar çıkmıştır. Bu insanların temelde amacı medyumluk veya bunun gibi benzeri şeylere merak duyan ve bununla ilgilenip bu işlere para veren insanların paralarını ceplerinden almak yani onları dolandırmaktır.

Bu tarz insanların etrafta çoğalır olması gerçekten engellenemez bir konu olmakla birlikte bu insanlardan uzak durup gitmemekle bu insanların ortadan kaybolmalarına ve bu dolandırıcılık sektörünün git gide yok olmasına yardımcı olabiliriz. Medyum şehzade gibi kendilerine ulvi isimler koyup insanların doğrudan doğruya bilinçaltların saldırıda bulunan ve isimlerinden dolayı kendilerini seçmenizi sağlayan birçok insan bulunup bu isim tarzları yine onların taktiklerinden sadece birisidir.
Siz medyumluğu fal baktırmaya veya bunun gibi benzer konulara ilgi duyuyor olabilirsiniz ama sizin bu ilginizi kendisine bir fırsat gibi görüp sizi dolandırmak isteyen insanlara bu fırsatı vermemek yine sizin göreviniz. Bu nedenle bu tarz yerlere veya medyunlara gitmeden önce gereken her türlü araştırmayı yapmalı yani alınabilecek her türlü tedbiri almalı ve ondan sonra işe koyulmalısınız. Bununda en garanti yöntemi bu şekilde birinci ağızdan gitmiş olan kişilerin görüşlerine kulak vermek olacaktır.Kendinizi ve paranızı kaptırmayın. Ortamda bu kadar bu işi kötüye kullanana insan olduğunu bildiğiniz halde bunu bile bile dolandırıcılara yol açmayın ve kendi tedbirlerinizi kendiniz alarak bu tarz insanların ortadan kaybolmasına katkı sağlayın.

Bir önceki yazımız olan Medyum Olcay PAPAZ BÜYÜSÜNDEN SONUÇ ALDIM 0532 367 13 25 başlıklı makalemizde kesin sonuç veren büyü, papaz büyüsü nasıl yapılır ve papaz büyüsü sonuçları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Sahban
Bu makale Sahban tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Vefki
Yazdır
Bu sayfaya 1696 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

9 Evet
8 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.