Medyum Havva Hocanın Muğlalı Havva İle ilgisi Var Mı?

medyum havva diye bir reklam gördüm bilinen bir medyummudur kendisi? ben muğla bağrasında havva hocanın adını çok duydum oldukça iyi diyorlar ama telefon numarasını bir türlü bulamadım muğlaya gitme durumum yok şimdi internette gördüğüm numara acaba ona mı ait

Bir önceki yazımız olan Medyum Olcay PAPAZ BÜYÜSÜNDEN SONUÇ ALDIM 0532 367 13 25 başlıklı makalemizde kesin sonuç veren büyü, papaz büyüsü nasıl yapılır ve papaz büyüsü sonuçları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

merakli
Bu makale merakli tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Vefki
Yazdır
Bu sayfaya 1874 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

5 Evet
5 Hayır

“Medyum Havva Hocanın Muğlalı Havva İle ilgisi Var Mı?” için 7 yorum var.

  1. Eşimle ilgilenmez hale gelmiştim hastalıklardan dolayı. O dönemde eşim bana karşı soğumaya başladı. Medyum Dolunay hocaya durumumu anlattım. Bağlama vefki işlemini yaptırmamı söyledi. İşlem yaptırdığıma pişman değilim kocam bana sıcak davranmaya başladı. Ilişkimiz süper gidiyor.

  2. İşlerim ters gitmeye başladı. Papaz büyüsü bozulması işlemleri için hoca arayışı içerisindeydim. Medyum Dolunay hocam ile görüşerek etkileri üzerimden kaldırmak istedim. Şuan etkiler üzerimden kalktı. Çok mutluyum.

  3. Medyum Dolunay hocam bana papaz büyüsü yapıldığını söyledi. Ben de bozdurmak için papaz büyüsü bozdurma işlemi yaptırdım. Sağ olun hocam size borcumu nasıl ödeyeceğimi bilmiyorum.

  4. Uzun yıllardır birlikte olduğum sevgilimi evlenmeye ikna edemiyordum. Ayrıca ailesi de onaylamıyordu ilişkimizi aşk vefki yaptırmak için Medyum Dolunay Hocama başvurdum 60 gün sonra aşkıma kavuştum şu an evliyiz.

  5. Eşimin bana aşık olması ve sıcak davranması için medyum arayışı içerisindeyken Medyum Dolunay ile tanıştım. İlk anlarda bile diğer hocalardan başka gibiydi. Bağlama vefki işlemi yaptı şu an çok mutluyuz.

  6. Arkadaşlar mutlu olmak herkesin hakkı. Sizde kötü giden ilişkinizin yada işlerinizin güzel gitmesini istiyorsanız Medyum Dolunay hocama kişiye özel havas işlemi yaptırabilirsiniz çok güvenilir ve gerçek bir hoca kendisi.

  7. Kocam bana çok soğuk davranıyordu. Ben de bu nedenle gerçek hoca arayışına girdim Medyum Dolunay ile tanışıp düşüncelerimi söyledim. o da sorun karşısında bana aşk vefki işlemi yaptırmamı önerdi yaptırdım mesut günlerimize geri döndük.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.