reklam3
reklam3
medyum

Medyum Havva Hocanın Muğlalı Havva İle ilgisi Var Mı?

medyum havva diye bir reklam gördüm bilinen bir medyummudur kendisi? ben muğla bağrasında havva hocanın adını çok duydum oldukça iyi diyorlar ama telefon numarasını bir türlü bulamadım muğlaya gitme durumum yok şimdi internette gördüğüm numara acaba ona mı ait

Bir önceki yazımız olan Medyum Olcay PAPAZ BÜYÜSÜNDEN SONUÇ ALDIM 0532 367 13 25 başlıklı makalemizde kesin sonuç veren büyü, papaz büyüsü nasıl yapılır ve papaz büyüsü sonuçları hakkında bilgiler verilmektedir.


Kategori: Aşk Vefki Yazar: [2 Grey Star Level]
Answer #1

Kocam bana çok soğuk davranıyordu. Ben de bu nedenle gerçek hoca arayışına girdim Medyum Dolunay ile tanışıp düşüncelerimi söyledim. o da sorun karşısında bana aşk vefki işlemi yaptırmamı önerdi yaptırdım mesut günlerimize geri döndük.

Answers Answered By: BAYRAM SÖNMEZ [ Grey Star Level]
Answer #2

Arkadaşlar mutlu olmak herkesin hakkı. Sizde kötü giden ilişkinizin yada işlerinizin güzel gitmesini istiyorsanız Medyum Dolunay hocama kişiye özel havas işlemi yaptırabilirsiniz çok güvenilir ve gerçek bir hoca kendisi.

Answers Answered By: YUSUF ÇAKMAK [ Grey Star Level]
Answer #3

Eşimin bana aşık olması ve sıcak davranması için medyum arayışı içerisindeyken Medyum Dolunay ile tanıştım. İlk anlarda bile diğer hocalardan başka gibiydi. Bağlama vefki işlemi yaptı şu an çok mutluyuz.

Answers Answered By: MEHMET ALİ ULAŞ [ Grey Star Level]
Answer #4

Uzun yıllardır birlikte olduğum sevgilimi evlenmeye ikna edemiyordum. Ayrıca ailesi de onaylamıyordu ilişkimizi aşk vefki yaptırmak için Medyum Dolunay Hocama başvurdum 60 gün sonra aşkıma kavuştum şu an evliyiz.

Answers Answered By: HEDİYE ÖZHANCI [ Grey Star Level]
Answer #5

Medyum Dolunay hocam bana papaz büyüsü yapıldığını söyledi. Ben de bozdurmak için papaz büyüsü bozdurma işlemi yaptırdım. Sağ olun hocam size borcumu nasıl ödeyeceğimi bilmiyorum.

Answers Answered By: İLHAMİ YAKIŞIR [ Grey Star Level]
Answer #6

İşlerim ters gitmeye başladı. Papaz büyüsü bozulması işlemleri için hoca arayışı içerisindeydim. Medyum Dolunay hocam ile görüşerek etkileri üzerimden kaldırmak istedim. Şuan etkiler üzerimden kalktı. Çok mutluyum.

Answers Answered By: FATİH METİN [ Grey Star Level]
Answer #7

Eşimle ilgilenmez hale gelmiştim hastalıklardan dolayı. O dönemde eşim bana karşı soğumaya başladı. Medyum Dolunay hocaya durumumu anlattım. Bağlama vefki işlemini yaptırmamı söyledi. İşlem yaptırdığıma pişman değilim kocam bana sıcak davranmaya başladı. Ilişkimiz süper gidiyor.

Answers Answered By: CEMALETTİN DEMİR [ Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.