Bir Daha Asla Medyum Cihana Gitmem

Evliliğimde yolunda gitmeyen pek çok sorunum vardı ve ne yaparsam yapayım, ne kadar çabalarsam çabalayayım her şey daha kötüye doğru gidiyordu. Herkes medyuma gittiğim takdirde yaşadığım bütün olumsuz durumların çözüleceğini söylüyordu. Bende tüm bu söylenenlere inanarak medyuma gitmeye karar verdim.
Medyuma gittiğimde bana bir süre verdi ve bu zamanda her şey düzelecek ve istediğiniz gibi olacak dedi. Ancak medyumun söylediği gibi olmadı, hiç bir değişiklik yaşamadım. Medyuma bunu belirttiğimde farklı bir büyü yapacağını söyledi ve tekrar gittim. Kaç kere medyuma gittiysem hiçbir faydasını görmedim. Benim hayatımda medyumun söylediği gibi değişen hiçbir şey olmadı ve medyuma gitmek hiç işime yaramadı.
Kaç defa medyuma hep ümit ederek gittim ama evliliğim için olumlu hiçbir durum yaşamadım. Her şey eskisi gibi olmaya devam etti, eşimle sürekli tartışmaya sorunlar yaşamaya devam ettim. Üstelik Medyumlara ödediğim paraları söylemiyorum bile. O kadar para vermeme rağmen, hiç bir şey düzelmedi. Bence böyle şeylere inanmamalısınız. Çünkü birçok medyum, sizin üzerinizden para kazanmaya çalışıyor ve yaptıkları gerçekten yasal değil. Kaderinizde ne var ise onu yaşıyorsunuz, kimse sizin kaderinizi değiştiremiyor ben buna inanıyorum artık.
Boş yere ümit ederek paralarınızı yok yere kaybetmeyin. Bence her insanın bu konuda çok bilinçli olması gerekmektedir. Ben medyumlardan hiç bir sonuç almadım, üstelik maddi olarak da çok büyük bir zarara uğradım. Kaybettiğim paralar yüzünden eşimle daha fazla kavga ettik. En son gittiğim medyum cihan da ilişkimi maalesef düzeltemedi.

Kategori: Aşk Vefki Yazar: [2 Grey Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]