Medyum Ekrem Veli Hakkında

Medyum ekrem veli Mardin Kızıltepede yaşayan bir medyumdur. Çok bilinen bir medyum olmasada cin çarpmaları musallatlar üzerinde çalıştığı bilinmektedir. Medyumla çalışmış kendisine iş yaptırmış değerli üyelerimizin yorumlarının bekliyoruz.

Kategori: Medyumlar Yazar: [12 Grey Star Level]
Answer #1

merhaba arkadaşlar.medyum bedirhan hakkında çok fazla araştırma yaptım.ve çalışmaya karar verdim.güvenilir bir medyum oldugu yönünde yorumlar okudum.şimdilik herşey güzel gidiyo.gerçekden güvenilir bir hoca.aradığımda uaşıyorum.fakat telefonları çok meşgul.yinede bedirhan hocayla çalıştıgım için iyi hisediyorum kendini.

Answers Answered By: damlacim [ Grey Star Level]
Answer #2

İYİAKŞAMLAR.BEDİRHAN HOCA SAHTEKARMI DİYE ÇOK ENDİŞE ETTİM.AMA YORUMLARINI OKUYUNCA HEP ÇALIŞMAK İSTEMİŞTİM.EN SONUNDA CESARETİMİ TOPLADIM VE BAŞLADIM.BEN EŞİM İLE İLGİLİ BİR ÇALIŞMA YAPTIM.ÇOK FAZLA SORUNUMUZ VARDI.ÇOK ŞÜKÜR HEPSİ DÜZELDİ.ÖN YARGILI OLDUGUM İÇİN KENDİME ÇOK KIZDIM.HAKSIZLIK ETMİŞİM BEDİRHAN HOCAYA.BEN BİR KEZ DAHA TEŞEKKÜR ETMEK İÇİN YAZMAK İSTEDİM.HİÇ ENDİŞE ETMEDEN ÇALIŞMANIZI ÖNERİRİM.

Answers Answered By: yildizlarda kayar [ Grey Star Level]
Answer #3

can hocam,canım hocam.ellerini öper,saygılarımı sunarım.arakdaşlar bedirhan hocayla tanıştıgım ve papaz büyüsü yaptırdğım için çok şanslı hissediyorum kendimi.demekki halen dürüst medyumla varmış.ben herkese tavsiye ederim.hiç şühpe etmeden arayın.herkes için tlf veriyorum 535 314 [email protected]

Answers Answered By: canmoda [ Grey Star Level]
Answer #4

Yaa damlacim bedirhan hoca iyi mi.benim isim 20 gun oldu hala bir etki yok cok sikintidayim.2. Kez para isteyince malzemeler icin acaba dolandirici mi oldum cvp verin lutfen.

Answers Answered By: nazli [ Grey Star Level]
Answer #5

Nazlı bende yaptırmayı düşünüyorum Bedirhan hocaya sen öyle deyince bende kuskuya düştüm şimdi

Answers Answered By: Ramazan [ Grey Star Level]
Answer #6

Ya dogru yazin bedirhan hocadan sonuc alan varmi

Answers Answered By: esra [ Grey Star Level]
Answer #7

Mrb ben befirhan hocayla dün çalışmaya başladım.inş sonuç alıırım.inşallah dolandırılmamışımdır.yorumlardan dolayı güvendim.ama bakıcaz.çalışanlar sonuç alanlar yazsın.allah rızası için.

Answers Answered By: zorda [ Grey Star Level]
Answer #8

Iyi aksamlar iletişim e geçmek isterim.. sıkıntılarım cook.. 8 yaşında oğlumda davranış bozukluğu var… 3 yıl birlikte olduğum insan içip icip başına ekşiyor ve eve hiç bakmıyor şuanda eve gelmiyordagelmiyor da.. gerçi ben kovdum ama neden kendi çocuklarına yapıyor da bana yapmıyor.. gözü benden başkasın o görmesini istemiyorum yardımcı olacaksanız bana msj atin

Answers Answered By: Müjgan koyuncu [ Grey Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]