Bize Büyü Yaptılar Sandım

Merhaba dostlar. Ben de sizlere başımdan geçen tatsız durumdan bahsetmek istiyorum. İsmim Özlem. 26 yaşında bekâr bir bayanım. Erkek arkadaşımla üniversite yıllarında tanışmıştık. Yaklaşık dört yıl flört ettik. Okulumuzu bitirdikten sonra aile arasında nişan yaptık. Karşı tarafın ailesi tarafından sevilmediğimin farkındaydım. İlk günden itibaren annesinin katı ve kırıcı tavrı bana karşı hiç değişmemişti. Nişanlımı çok sevdiğim için bu durumu kabullenmiştim fakat zamanla nişanlımın bana karşı tavırları değişmeye başladığında müstakbel kayınvalidemin oğluna büyü yapıp benden soğutmaya çalışıyor olduğunu düşündüm.

Keşke Güvenmeseydim

Ben evlenmek için gün sayarken, nişanlımın benden her gün biraz daha uzaklaştığını görmek çok acı bir durumdu dolayısıyla buna daha fazla dayanamadım Medyum Alperen isminde bir hocadan randevu talep ettim. Ertesi gün hocayla görüşme gerçekleştirdik. Nişanlımın annesinin aramızın açılması için en güçlü büyülerden bir tanesini yaptırdığını ve oğluna okunmuş sular içirttiğini söyledi. Bunun bir kara büyü olduğunu da söylemeyi ihmal etmedi. Büyüyü kolaylıkla bozacağını fakat bunun ücretinin biraz fazla olduğunu belirtti. Yakın arkadaşlarımdan borç isteyerek elde ettiğim parayı hocaya teslim ettim. Vermiş olduğum paraya hiç acımıyordum çünkü tek derdim nişanlımın bir an önce düzelmesi beni eskisi gibi sevip, benimsediği günleri geri kazanmaktı.

Dolandırıldığımla Kaldım

Fakat hiçte düşündüğüm gibi olmadı. Kocaman bir yanılgıyla üstelik kaybettiğim paranın acısıyla ortada kaldım. Nişanlımın bana karşı olan soğuk tavırlarında hiçbir değişiklik olmadı. Şuan da nişanımız bozulmuş durumda. Güvenilir sandığınız birçok hocanın aslında birer sahtekâr olabileceklerini aklınızda bulundurmanızı tavsiye ediyorum.

Bir önceki yazımız olan Sonuç Veren Medyumlar başlıklı makalemizde medyum olcay, medyum tavsiye ediyorum ve sonuç veren medyumlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

admin
Bu makale admin tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 410 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

5 Evet
5 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.