medyum dolunay sayesinde Hayatım Düzene Girdi

Ben aldığım sonuçlardan sonra bu yazıyı paylaşmaya karar verdim. Çünkü yaşadığım çok fazla olay oldu ve bunca olaydan sonra hayatım Dolunay hoca sayesinde düzene girdi. Şimdi eskiye göre çok daha mutlu ve huzurluyum. İlk evliliğim kocamın sorumsuzluğundan dolayı bitmişti.
O yıllarda hiç üzülmemiştim, aksine çok rahatlamıştım boşandıktan sonra. Uzun bir süre de hayatımda kimse olmadı. Daha sonraki yıllarda birisi ile tanıştım. İlişkimiz çok iyi gidiyordu. Oda benim gibi bir evlilik yapmış fakat karısı onu aldatmıştı. Neyse, bir sene kadar konuştuktan sonra da evlenmeye karar verdik. İlk başlarda her şey çok mükemmel gidiyordu. Sonra eşimin eski eşi ile görüştüğünü duydum.
Hemen tepki vermek istemedim ona sordum. Böyle bir şeyin olduğunu açıkça bana söyledi. Kadın ona geri dönmek istiyormuş. Eşim olumsuz cevap verdiğini söyledi bana. Bir daha da görüşmeyeceğini söyledi. Sonra eşim benden uzaklaşmaya başladı. Sebebini sorduğumda ise kafam dolu diyordu. Artık dayanamadım ve bana açık olmasını söyledim. Meğer ona geri dönmeyi düşünüyormuş, bana nasıl söyleyeceğini bilmiyormuş.
Ben de gidersen git dedim. Tabi ki içten içe yıkıldığımı fark ettim. Daha önce medyumlara gittim, ilk eşim için fakat sonuç alamamıştım. Bu sefer de kuzenimin gittiği canbar büyüsü yaptırdığı hocaya gitti. Bu hoca gerçekten hayatımı çok etkiledi.
Medyum dolunay oldukça dikkatli bir şekilde beni dinledi ve biraz zor olsa da elinden geleni yapacağını söyledi. Tabii ki farklı büyü çeşitleri var. Bana uygun olanı celb çalışmalarıymış. Günler geçtikçe ben sonuç bekledim ama bir ay sonra sonuca ulaştım. Daha önce hayal kırıklıklarım olduğu için olanlara inanmadım.
Eşim, o kadından tamamen soğuduğunu, tekrar asla onunla olmak istemediğini söyledi. Hoca ya tamam bizim iş oldu dediğimde ise, daha kuvvetli bir şeylerde yapabileceğini ve daha sağlam olacağını söyledi. Kaşık büyüsü yaptırdım. Sonuç yine mükemmeldi.
Eşim şimdi evden işe, işten eve gidip geliyor. Asla hiç bir kadınla alakası yok. Benim üzerime de titriyor. Hayatım düzene girdi, eskilere veda ettik. İkimizde çok mutluyuz. Dolunay hoca benim hayatımı tamamen değiştirdi ve aradığım mutluluğu buldum.

Bir önceki yazımız olan Kısmetim nasıl açılacak bana medyum önerir misiniz? başlıklı makalemizde kısmet açma büyüsü ve medyum hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

demet
Bu makale demet tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 634 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

15 Evet
14 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.