Her Şeyi Yalan

Ben de ne yazık ki yanlış seçimlerim yüzünden mutsuz bir hale geldim. Zaten çok mutlu değildim ve hayatımda her şey yolunda değildi, şimdi bir de kendimi salak yerine konulmuş gibi hissediyorum. Eşimle yaşadığım bazı özel sorunları fazlasıyla kafama taktığım için medyuma gitmek ve bu durumlara bir çözüm bulmak istedim. Daha önce bu yolla ilişkilerini düzelten insanlar gördüm. Tabi ki arkadaşlarıma özel hayatımın kötü gittiğini söylememek için kendi başıma internette araştırma yaptım ve ne yazık ki sürekli her söylediği yalan olan biriyle karşılaştım.

İyi Göründü Ama Sahtekarmış

Açıkçası arkadaşlarımdan yardım almadığım için çok mutsuzum. Keşke onlara sorsaydım da bilen birilerinin önerisiyle medyum arayışımı noktalasaydım. Medyum İbrahim diye biriyle tanıştım ki siz de internette kendisine rastlayabilirisiniz. Aman diyeyim dikkatli olun çünkü ben kendisinden hiç memnun kalmadım. Sürekli soru sorarak sizden zaten tüm bilgileri alıyor yani bir şey bildiği filan yok.

Zamanınızı Boşa Harcamayın

Vaktinizi bu kişi ile görüşüp boşa harcamayın. Mümkünse başka biri ile görüşün çünkü zaten sizin sadece paranızı alacak o kadar. Yani hiçbir şekilde bu kişi ile görüşüp sorunlarınızı çözemezsiniz, kendinizi kandırmayın. Bu işi doğru düzgün yapan, sadece para kazanmak odaklı yaşamayan kişiler olduğunu unutmayın. Onlara ulaşmak için bolca araştırma yapın, benim gibi acele karar vermeyin. Paranız da zamanınız da bu şekilde heba olmasın.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

admin
Bu makale admin tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 662 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

20 Evet
18 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.