Kandırıldım

Merhaba arkadaşlar, ben Medyum Muhabbet diye bir tarafından kandırıldım. Buranda herkese onun nasıl biri olduğunu, dolandırıcılığını ifşa etmek istiyorum ki benim yaşadıklarımı bir başkası yaşayıp d a üzülmesin. Özellikle derdi olan ve çare arayan kişileri bu şekilde kullandığı için onun herkes tarafından bilinmesi gerekiyor. Sedef hastalığım var ve son zamanlarda iyice ilerledi. Ben de ilaçlardan fayda göremeyince ve hiçbir tedavi bu hastalığa iyi gelmediğinden medyum arayışına girdim. İnsan çare bulamayınca her yolu denemek istiyor.

Yanlış Seçim Yapmışım

Çaresizdim ama bu yolda iyi medyumlar varken ben ne yazık ki en kötüsüne, en yalancısına denk geldim. Bu kişiyi internette buldum ve o şekilde görüştüm ancak hakkında yapılan bazı olumsuz yorumları çok dikkate almamıştım. Meğer insanlar doğru söylüyormuş. Sahtekarın, yalancının biriymiş ve ben de en son kurbanlarından biri oldum.

Paramı Çaldı

Bu kişi beni iyileştireceği bahanesiyle benden sürekli para aldı ve tüm paralarım boşa gitti. Resmen paramı çaldı, resmen hırsızlık yaptı. Verdiği hiçbir şey hastalığıma iyi gelmediği gibi, son zamanlarda telefonlara da çıkmamaya başladı. Bence bu kişi ile görüşmeyi düşünüyorsanız öncelikle yorumları okuyun. Benim gibi elinizi verip kolunuzu kaptırmayın derim size. Zira sizin sıkıntınızı kendi çıkarlarına göre kullandığı için dünya kadar paranızdan olursunuz. Dolandırıcı kişilerden uzak durabilmek için, doğru medyumla karşılaşmak istiyorsanız bence iyi araştırma yapın ve yorumları muhakkak okuyun.

 

 

Bir önceki yazımız olan Her Şeyi Yalan başlıklı makalemizde dolandırıcı medyum ibrahim, medyum ibrahim ve medyum ibrahim şikayetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

admin
Bu makale admin tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 380 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

2 Evet
2 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.