KIZ KARDEŞİM OLCAY HOCA SAYESİNDE EVLENDİ.

KIZ KARDEŞİM 2 YILDIR BİR ADAM İLE BİRLİKTEYDİ. KIZKARDEŞİM İSTANBULDA YAŞIYOR VE 8 AYDIR ARTIK SEVGİLİSİ İLE AYNI EVDE YAŞIYORLARDI. KIZ KARDEŞİM 34 YAŞINDA VE ARTIK EVLENMEK İSTİYORDU.AMA ADAM İŞLER, MADDİ SIKINTI VS SÜREKLİ EVLİLİK İŞİNİ ERTELİYORDU. BİZİM AİLE ÖYLE AYNI EVDE YAŞAMAK KALDIRMAZDI. AMA İSTEMEDİĞİMİZ ŞEKİLDE AİLEMİZ BUNU ÖĞRENDİ. AMAN ALLAHIM KIYAMETLER KOPTU. KARDEŞİMİN SEVGİLİSİ KORKTU VE AYRILMAK İSTEDİ. BELKİ DE BAHANE ETTİ. AMA KIZ KARDEŞİM O SIRADA HAMİLE OLDUĞUNU ÖĞRENDİ. RESMEN ARAPSAÇI GİBİ OLDU HERŞEY. SEVGİLİSİNE HAMİLE OLDUĞUNU ARTIK ANNE OLMAK İSTEDİĞİNİ, EVLENMEK DE İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ. AMA SEVGİLİSİ HEMEN ALDIRALIM DEDİ. KIZ KARDEŞİM KESİNLİKLE ALDIRMAYACAĞINI SÖYLEDİ. AMA NE YAPACAĞINI DA BİLMİYORDU. MEDYUM OLCAYI BULMUŞ KARDEŞİM. BEN İSTANBULA YANINA GİTTİM, NE YAPALIM, ÇÖZÜM BULALIM DİYE YARDIMCI OLMAK İÇİN. DUR BAKALIM DEDİ, BEN OLCAY HOCAYI BULDUM. ÇOK ETKİLİ BİR HOCAYMIŞ, BİR GÖRELİM DEDİ. OLCAY HOCA SEVGİLİSİNE BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPMIŞ. YAKLAŞIK 25 GÜN SONRA KARDEŞİMİN SEVGİLİSİ ELİNDE ÇİÇEK VE YÜZÜKLE GERİ GELDİ VE EVLENME TEKLİF ETTİ. HALBUKİ HEM KESİNLİKLE AYRILMAK İSTİYOR, HEM DE BEBEĞİ ALDIRMAK İSTİYORDU. HEMEN NİŞAN, NİKAH, DÜĞÜN BİRARADA YAPILDI. YAKINDA BEBEĞİMİZ DOĞACAK. ÇOK ŞÜKÜR KARDEŞİMİN EVLİLİĞİ GÜZEL GİDİYOR. MUTLULAR. OLCAY HOCA SAYESİNDE BİR YUVA KURULDU VE BİR BEBEK HAYATA GELİYOR. KESİNLİKLEHERKESE TAVSİYE EDERİM. KESİNLİKLE ONA MİNNET BORÇLUYUZ.

Bir önceki yazımız olan KISMETİM AÇILDI BENİM. OLCAY HOCA ÜZERİMDEKİ BAĞLAMAYI ÇÖZDÜ. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

samime
Bu makale samime tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Şikayetleri
Yazdır
Bu sayfaya 1326 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
20 Hayır

“KIZ KARDEŞİM OLCAY HOCA SAYESİNDE EVLENDİ.” için 7 yorum var.

 1. Eşimin duygularının daha kuvvetli olması için medyum Dolunay Hoca dan aşık etme konusunda yardım almaya karar verdim. Medyum kocama özel aşık etme vefki hazırladı. Dediklerini yaptım istediğim sonucu aldım. Mutluyum.

 2. Platonik aşk duyduğum kişi, hocam sayesinde beni yüksek bir aşkla sevmeye başladı. Bunu da medyum Dolunay Hoca ya borçluyum. Artık her türlü vefk işlemi konusunda kendisinden destek alır oldum. Bunu aşık etme vefki ile sağladım.

 3. Sevdiğim kız bugün kollarımdaysa, Medyum Dolunay sayesinde. Son derece iyi, bana uygun bir fiyat çıkardı ek ödemeler eklemedi. Ayrıca benim için hazırladığı aşık etme vefki sayesinde pozitif sonuçları aldım.

 4. Geçmişte asla hocalara inanmazdım. Medyum Dolunay Hoca ile tanışınca düşüncelerim fazlasıyla değişti. Sevdiğim adam benimle ilgilenmiyordu. Ben de kuzenimin tavsiyesi ile iletişime hocam ile görüştüm, bana aşık etme vefki hazırladı. Sevdiğime sonuna kavuş

 5. Medyum Dolunay Hoca internette medyum yorumları üzerinde yaptığım incelemelerde hep olumlu yorumları ile dikkatimi çekti. Kısmetimi açma konusunda kendisinden çok yardım aldım. En son arkadaşımın umutsuz bir aşkı için de aşık etme vefki yardımında bulundu

 6. Aşık etme vefki ile benden ilgisini azaltmaya başlayan sevdiğimle aram mükemmel bir hale geldi. Tabi bunun için öncelikle bana yardımcı olacak doğru insanı buldum, medyum Dolunay Hoca. Benim için yedi gün uğraşarak muska hazırladı. Okunması gereken duala

 7. Eğer sevdiğiniz insanın size karşı ilgi duysun istiyorsanız benim gibi medyum Dolunay Hoca dan yardım alın. Sevdiğim hatun bana pas vermiyordu ben de akrabalarımın tavsiyesi ile medyum Dolunay Hoca dan destek aldım. Aşık etme vefki ile sevdiğim hatuna ula

 8. Medyum Dolunay Hoca nın işlemlerinden çok memnun kaldım. Karşılıksız bir aşkın içindeydim. Bana özel muska yani aşık etme vefki hazırladı. Ben de kendisine çok güvendim ve dediklerini birer birer uyguladım. Duamı ettim, inandım ve oldu.

 9. SELAM MJ ALINCA BANA DÖNÜŞ YAPARSANIZ COK MUTLU OLURUM FİKİR ALCAM SİZDEN

 10. ayten hanım öncelikle şunu belirtmeliyim. kuzeniniz için yapılacak işlem tabiki var. büyü yapılacak kişinin dini, inancı, uyruğu ayırt etmez. bu sorun değil. ancak vakit konusunda sıkıntı yaşadığınız için daha hızlı etki eden yöntem yapılmalıdır. bu da kişiye özel işlemdir. diğerlerinin etki etmesi için en az 30 güne kadar uzayan zaman beklemek gerekir. bu nedenle kişiye özel işlem zaman ve etki açısından çok daha iyi olacaktır.

 11. kuzenim bir adamla berbaerdi ve şu anhamile. almanyada oturuyor. adam evlenmek istemiyor. çocuğu üzerime alırım doğurmak istersen diyor ama bizim aile asla buna müsade etmez. kuzenim de 36 yaşında ve doğurmak istiyorum belki bir daha anne olmaya şansım olmayacak diyor. adamı evlenmeye razı etmeye çalışıyor ama sonuçta avrupa orası ve farklı düşünüyorlar. acaba yabancı uyruklu birine de evlilik büyüsü yapılabilir mi? etkisi olur mu? medyum olcay hocanın adını biz de duyduk ve öğrenmeye çalışıyorum. fazla vaktimiz de yok.

 12. safiye hanım kesinlikle medyum olcay hocayı tavsiye ederim. yaşadığımızı ayrıntıları ile yazdım zaten. biz çok faydasını gördük olcay hocanın. sizin durumunuza da faydası olacağına inanıyorum. tabi yine karar sizin. biz yaşadığımızı paylaştık. nasıl bir sıkıntı olduğunu anlıyorum. zaten buraya yazmamızdaki amaç da başka yardıma ihtiyacı olan insanlara belki faydamız olur diye düşündüm. çünkü çok yalancılık var bu konularda. insanların parasını almak için umutları ile çok rahat oynuyorlar. kesinlikle arayın olcay hocayı. konuştuğunuzda anlayacaksınız zaten. para değil olcay hocanın derdi. yardımcı olmak. biz iyiki tanıdık onu. hala arada bir arıyoruz. hal hatır soruyoruz. sağolsun her seferinde bir sıkıntı var mı diye sorar, ilgilenir.

 13. benim abimde büyük olay yaşadık biz. abim bir kıza deli gibi aşık oldu. kız biraz tikiydi. hani şu zengin, hiç birşeyi umursamayan kızlar var ya. abimle dalga geçti başta. sonra biraz daha ilişkileri devam etti. ama abim kız için deliye döndü. biz korktuk kendine birşey yapacak diye. kız bunu terketti. umrunda bile olmadı. ama abim hasta oldu resmen. sonra annem medyum olcayı buldu. walla sağolsun onun sayesinde abimi kurtardık kızdan. çünkü kız bizim aileye gelin gelecek bir kız değildi. çok zenginler. bizim halimiz öyle değil. abim kendi çapında işi olan bir çocuk. o kızın giydiğine yediğine yetişemez ki abim. allah razı olsun abime soğutma büyüsü yaptı medyum olcay. abim kendine geldi. yoksa canına bile kıymaya kalkmıştı. hırs yapmıştı resmen. medyum olcay hoca iyi bir hoca. biz çok memnun kaldık. bu olay olalı 1,5 yıl oluyor abim şimdi kendine göre çok tatlı bir kızla nişanlandı. çok da mutlu. medyum olcay hocayı kesinlikle tavsiye ederim.

 14. samime hanım ben de kızkardeşiniz gibi benzer durumdayım. yazdıklarınızı okuyunca dikkatimi çekti. sevgilimle evlenmek istiyorum ama o mesafeli duruyor evliliğe. ama artık ailem çok baskı yapıyor. 2 yıla yakın beraberiz. hala ortada ciddi bişi yok. ailem de gönül eğlendiriyor bu adam seninle diye üzerime gelmeye başladı. hatta ayrılmamı istiyorlar. hatta başka görücüler vs bir sürü sıkıntı yaşıyorum. ne yapacağımı şaşırdım. ben de iyi bir medyum arıyorum. sevgilimi çok seviyorum. ondan vazgeçemiyorum. ama o evlilik istemiyor daha. gereksiz bir formalite diyor da.
  ailem bunu anlamaz ki. acaba medyum olcayın bu konuda faydası olur mu? yazdıklarınız bana çok benzediği için yazdım. ne kadar sürede etki ediyor acaba. ben çok baskı görüyorum ailemden. babam çok öfkeli. benimle konuşmuyor bile artık. sevgilimden ayrılmamı istiyor.

 15. ben kısmet açtırmak için medyum muhabbet hocaya işlem yaptırmıştım. evlenmek istiyorum ama yıllardır bir türlü bahtım gülmedi. evlendim boşandım. 12 yıl oldu. çocuğum yok. bu 12 yılda ilişkilerim oldu ama bir türlü evlilik olmadı.artık çocuk yapabilmek için son bir kaç yılım var. kısmetin bağlı dedi medyum muhabbet. kısmet açma büyüsü yaptı birşey olmadı. işlerim de ters gidiyor. 4 ayı geçti ben bir faydasını görmedim. ilk bir ay bekle dedi. sonra aradım ama medyum muhabbete doğru dürüst ulaşamadım. sonra öğrendim. bir arkadaşım da sevgilisi için işlem yaptırmış bu medyuma. o da sonra benim gibi çağrılarına cevap alamamış. tabi anladım ki tamamen para tuzağı bu adam. keşke daha iyi aratırsaymışım. bakın siz kız kardeşiniz başka hoca sayesinde evlenmiş. hata yaptım. ben de medyum olcayı arıyım diye düşünüyorum şimdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.