reklam3
reklam3
medyum

KIZ KARDEŞİM OLCAY HOCA SAYESİNDE EVLENDİ.

KIZ KARDEŞİM 2 YILDIR BİR ADAM İLE BİRLİKTEYDİ. KIZKARDEŞİM İSTANBULDA YAŞIYOR VE 8 AYDIR ARTIK SEVGİLİSİ İLE AYNI EVDE YAŞIYORLARDI. KIZ KARDEŞİM 34 YAŞINDA VE ARTIK EVLENMEK İSTİYORDU.AMA ADAM İŞLER, MADDİ SIKINTI VS SÜREKLİ EVLİLİK İŞİNİ ERTELİYORDU. BİZİM AİLE ÖYLE AYNI EVDE YAŞAMAK KALDIRMAZDI. AMA İSTEMEDİĞİMİZ ŞEKİLDE AİLEMİZ BUNU ÖĞRENDİ. AMAN ALLAHIM KIYAMETLER KOPTU. KARDEŞİMİN SEVGİLİSİ KORKTU VE AYRILMAK İSTEDİ. BELKİ DE BAHANE ETTİ. AMA KIZ KARDEŞİM O SIRADA HAMİLE OLDUĞUNU ÖĞRENDİ. RESMEN ARAPSAÇI GİBİ OLDU HERŞEY. SEVGİLİSİNE HAMİLE OLDUĞUNU ARTIK ANNE OLMAK İSTEDİĞİNİ, EVLENMEK DE İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ. AMA SEVGİLİSİ HEMEN ALDIRALIM DEDİ. KIZ KARDEŞİM KESİNLİKLE ALDIRMAYACAĞINI SÖYLEDİ. AMA NE YAPACAĞINI DA BİLMİYORDU. MEDYUM OLCAYI BULMUŞ KARDEŞİM. BEN İSTANBULA YANINA GİTTİM, NE YAPALIM, ÇÖZÜM BULALIM DİYE YARDIMCI OLMAK İÇİN. DUR BAKALIM DEDİ, BEN OLCAY HOCAYI BULDUM. ÇOK ETKİLİ BİR HOCAYMIŞ, BİR GÖRELİM DEDİ. OLCAY HOCA SEVGİLİSİNE BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPMIŞ. YAKLAŞIK 25 GÜN SONRA KARDEŞİMİN SEVGİLİSİ ELİNDE ÇİÇEK VE YÜZÜKLE GERİ GELDİ VE EVLENME TEKLİF ETTİ. HALBUKİ HEM KESİNLİKLE AYRILMAK İSTİYOR, HEM DE BEBEĞİ ALDIRMAK İSTİYORDU. HEMEN NİŞAN, NİKAH, DÜĞÜN BİRARADA YAPILDI. YAKINDA BEBEĞİMİZ DOĞACAK. ÇOK ŞÜKÜR KARDEŞİMİN EVLİLİĞİ GÜZEL GİDİYOR. MUTLULAR. OLCAY HOCA SAYESİNDE BİR YUVA KURULDU VE BİR BEBEK HAYATA GELİYOR. KESİNLİKLEHERKESE TAVSİYE EDERİM. KESİNLİKLE ONA MİNNET BORÇLUYUZ.

Bir önceki yazımız olan KISMETİM AÇILDI BENİM. OLCAY HOCA ÜZERİMDEKİ BAĞLAMAYI ÇÖZDÜ. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kategori: Medyum Şikayetleri Yazar: [2 Grey Star Level]
Answer #1

ben kısmet açtırmak için medyum muhabbet hocaya işlem yaptırmıştım. evlenmek istiyorum ama yıllardır bir türlü bahtım gülmedi. evlendim boşandım. 12 yıl oldu. çocuğum yok. bu 12 yılda ilişkilerim oldu ama bir türlü evlilik olmadı.artık çocuk yapabilmek için son bir kaç yılım var. kısmetin bağlı dedi medyum muhabbet. kısmet açma büyüsü yaptı birşey olmadı. işlerim de ters gidiyor. 4 ayı geçti ben bir faydasını görmedim. ilk bir ay bekle dedi. sonra aradım ama medyum muhabbete doğru dürüst ulaşamadım. sonra öğrendim. bir arkadaşım da sevgilisi için işlem yaptırmış bu medyuma. o da sonra benim gibi çağrılarına cevap alamamış. tabi anladım ki tamamen para tuzağı bu adam. keşke daha iyi aratırsaymışım. bakın siz kız kardeşiniz başka hoca sayesinde evlenmiş. hata yaptım. ben de medyum olcayı arıyım diye düşünüyorum şimdi.

Answers Answered By: esmeray [ Grey Star Level]
Answer #2

samime hanım ben de kızkardeşiniz gibi benzer durumdayım. yazdıklarınızı okuyunca dikkatimi çekti. sevgilimle evlenmek istiyorum ama o mesafeli duruyor evliliğe. ama artık ailem çok baskı yapıyor. 2 yıla yakın beraberiz. hala ortada ciddi bişi yok. ailem de gönül eğlendiriyor bu adam seninle diye üzerime gelmeye başladı. hatta ayrılmamı istiyorlar. hatta başka görücüler vs bir sürü sıkıntı yaşıyorum. ne yapacağımı şaşırdım. ben de iyi bir medyum arıyorum. sevgilimi çok seviyorum. ondan vazgeçemiyorum. ama o evlilik istemiyor daha. gereksiz bir formalite diyor da.
ailem bunu anlamaz ki. acaba medyum olcayın bu konuda faydası olur mu? yazdıklarınız bana çok benzediği için yazdım. ne kadar sürede etki ediyor acaba. ben çok baskı görüyorum ailemden. babam çok öfkeli. benimle konuşmuyor bile artık. sevgilimden ayrılmamı istiyor.

Answers Answered By: safiye1 [ Grey Star Level]
Answer #3

benim abimde büyük olay yaşadık biz. abim bir kıza deli gibi aşık oldu. kız biraz tikiydi. hani şu zengin, hiç birşeyi umursamayan kızlar var ya. abimle dalga geçti başta. sonra biraz daha ilişkileri devam etti. ama abim kız için deliye döndü. biz korktuk kendine birşey yapacak diye. kız bunu terketti. umrunda bile olmadı. ama abim hasta oldu resmen. sonra annem medyum olcayı buldu. walla sağolsun onun sayesinde abimi kurtardık kızdan. çünkü kız bizim aileye gelin gelecek bir kız değildi. çok zenginler. bizim halimiz öyle değil. abim kendi çapında işi olan bir çocuk. o kızın giydiğine yediğine yetişemez ki abim. allah razı olsun abime soğutma büyüsü yaptı medyum olcay. abim kendine geldi. yoksa canına bile kıymaya kalkmıştı. hırs yapmıştı resmen. medyum olcay hoca iyi bir hoca. biz çok memnun kaldık. bu olay olalı 1,5 yıl oluyor abim şimdi kendine göre çok tatlı bir kızla nişanlandı. çok da mutlu. medyum olcay hocayı kesinlikle tavsiye ederim.

Answers Answered By: alinda [ Grey Star Level]
Answer #4

safiye hanım kesinlikle medyum olcay hocayı tavsiye ederim. yaşadığımızı ayrıntıları ile yazdım zaten. biz çok faydasını gördük olcay hocanın. sizin durumunuza da faydası olacağına inanıyorum. tabi yine karar sizin. biz yaşadığımızı paylaştık. nasıl bir sıkıntı olduğunu anlıyorum. zaten buraya yazmamızdaki amaç da başka yardıma ihtiyacı olan insanlara belki faydamız olur diye düşündüm. çünkü çok yalancılık var bu konularda. insanların parasını almak için umutları ile çok rahat oynuyorlar. kesinlikle arayın olcay hocayı. konuştuğunuzda anlayacaksınız zaten. para değil olcay hocanın derdi. yardımcı olmak. biz iyiki tanıdık onu. hala arada bir arıyoruz. hal hatır soruyoruz. sağolsun her seferinde bir sıkıntı var mı diye sorar, ilgilenir.

Answers Answered By: samime [2 Grey Star Level]
Answer #5

kuzenim bir adamla berbaerdi ve şu anhamile. almanyada oturuyor. adam evlenmek istemiyor. çocuğu üzerime alırım doğurmak istersen diyor ama bizim aile asla buna müsade etmez. kuzenim de 36 yaşında ve doğurmak istiyorum belki bir daha anne olmaya şansım olmayacak diyor. adamı evlenmeye razı etmeye çalışıyor ama sonuçta avrupa orası ve farklı düşünüyorlar. acaba yabancı uyruklu birine de evlilik büyüsü yapılabilir mi? etkisi olur mu? medyum olcay hocanın adını biz de duyduk ve öğrenmeye çalışıyorum. fazla vaktimiz de yok.

Answers Answered By: ayten21 [ Grey Star Level]
Answer #6

ayten hanım öncelikle şunu belirtmeliyim. kuzeniniz için yapılacak işlem tabiki var. büyü yapılacak kişinin dini, inancı, uyruğu ayırt etmez. bu sorun değil. ancak vakit konusunda sıkıntı yaşadığınız için daha hızlı etki eden yöntem yapılmalıdır. bu da kişiye özel işlemdir. diğerlerinin etki etmesi için en az 30 güne kadar uzayan zaman beklemek gerekir. bu nedenle kişiye özel işlem zaman ve etki açısından çok daha iyi olacaktır.

Answers Answered By: asistan [ Grey Star Level]
Answer #7

SELAM MJ ALINCA BANA DÖNÜŞ YAPARSANIZ COK MUTLU OLURUM FİKİR ALCAM SİZDEN

Answers Answered By: CILVELI KIZ [ Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.