reklam3
reklam3
medyum

olcay hoca sayesinde batmaktan kurtuldum.

ticaretle uğraşan bir insanım. bir ortak işe girdim. ama sormayın.ocağıma incir ağacı dikildi. neredeyse herşeyimi kaybetme noktasına geldim. 2 tane çocuğum, bir evim, karım var. ne yaparız diye geceleri uyumaz oldum. eşime de bir şey anlatamadım. ama resmen kabus yaşadım. eğer güvenip ortak olduğum adam ben caydım derse benim bittiğimin resmi idi. çünkü bütün bağlantılar ona bağlı idi ve ikimiz sermaye koyduk ama onun durumu benden çok daha iyi idi. ben bu iş için yüklü miktarda kredi çekmiştim ve ortak olduğum kişi çok fazla yere dağıldım. bu işi biraz erteleyelim gibi konuşmaya başlamış, daha sonra da başka bir yatırım düşündüğünü ve vazgeçtiğini söylemişti. durumu anlattım ama adam ben sana kredi çek, böyle şeyler yap demedim bu nedenle beni ilgilendirmez dedi. adamı ikna etmek için konuştum ama böyle şeylerde ısrarcı da olamıyorsun. allahtan benim bir saniye abla var. medyum olcayı tavsiye etti bana. sonuçta istediğim tek şey ortakğımla beraber başlamayı düşündüğümüz işi yapmak ve düştüğüm bataktan kurtulmaktı. ama ortağım olmadan bunu başarmam imkansızdı. medyumolcay hocayı aradım. herşeyi anlattım. yapacağınız iş helal bir iş mi dedi kesinlikle helal olduğunu, herhangi bir kanunsuz iş olmadığını ama ihale işi olduğu için ortağımın bu işe girmesi gerektiğini anlattım. sağolsun olcay hoca ortağıma dil bağlama büyüsü yaptı. ortağım beni 20 gün sonra aradı bir konuşalım dedi. bu kadar hızlı etki göstereceğini beklemiyordum. oturduk konuştuk, tekrar durumu anlattım ve tamam yapalım seni kırmak üzmek istemem dedi. allahım dünyalar benim oldu. olcay hoca sayesinde işim tekrar düzlüğe çıktı. yoksa herşeyimi kaybedebilirdim. allah bin kere razı olsun olcay hocadan. o olmasa işim, yuvam darmadağın olabilirdik. kesinlikle nefesi çok kuvvetli bir hoca. ben kendi yaşadığımı yazıyorum. belki başka birirlerinin başı benim gibi sıkışırsa bir faydam olur diye.

Bir önceki yazımız olan KIZ KARDEŞİM OLCAY HOCA SAYESİNDE EVLENDİ. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kategori: Medyum Şikayetleri Yazar: [2 Grey Star Level]
Answer #1

kasım kardeş sen çok şanslıymışsın. Ben Medyum Muhabbete dünya kadar para ödedim. Bir faydasını göremedim. Benişyerimdeki bölümşefi için medyum muhabbeti aradım. adamla aram pek iyi değildi zaten ama ben uzak durmaya çalışıyordum bela benden uzak olsun diye. bu bölüm şefinin bir yeğeni var. bizim taşeron şirketten işe aldılar. adam yeğenini benim yaptığım işe yerleştirmeye kalktı. ben teknik personelim yerleşitriceği adam vasıfsız biri. ama arkası sağlam ya işte. ben işimden olma noktasına geldim. öyleydi böyleydi derken medyum muhabbeti buldum. bölüm şefine dil bağlama büyüsü yaptı. bundan sonra sana karşı dili kalkmaz, sana kötülük etmez dedi. tam 2 ay bekledim.bir faydasını göremedim. sonra tekrar yapayım dedi yine faydasını görmedim. şimdi medyum muhabbet telefonlarımı açmıyor bir de engel çakmış bana. işyerinde bölüm şefi ile birbirimize girdik. benim bölümüm değiştirildi. keşke ben de iyice araştırıp işlem yaptırsaymışım. bak sen ne güzel yüzün gülmüş, Olcay Hoca diyorsun bütün çıkmazımı halletti diyorsun. ne diyeyim bu medyum muhabbet kimseye tavsiye etmem.

Answers Answered By: sahin [ Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.