olcay hoca sayesinde batmaktan kurtuldum.

ticaretle uğraşan bir insanım. bir ortak işe girdim. ama sormayın.ocağıma incir ağacı dikildi. neredeyse herşeyimi kaybetme noktasına geldim. 2 tane çocuğum, bir evim, karım var. ne yaparız diye geceleri uyumaz oldum. eşime de bir şey anlatamadım. ama resmen kabus yaşadım. eğer güvenip ortak olduğum adam ben caydım derse benim bittiğimin resmi idi. çünkü bütün bağlantılar ona bağlı idi ve ikimiz sermaye koyduk ama onun durumu benden çok daha iyi idi. ben bu iş için yüklü miktarda kredi çekmiştim ve ortak olduğum kişi çok fazla yere dağıldım. bu işi biraz erteleyelim gibi konuşmaya başlamış, daha sonra da başka bir yatırım düşündüğünü ve vazgeçtiğini söylemişti. durumu anlattım ama adam ben sana kredi çek, böyle şeyler yap demedim bu nedenle beni ilgilendirmez dedi. adamı ikna etmek için konuştum ama böyle şeylerde ısrarcı da olamıyorsun. allahtan benim bir saniye abla var. medyum olcayı tavsiye etti bana. sonuçta istediğim tek şey ortakğımla beraber başlamayı düşündüğümüz işi yapmak ve düştüğüm bataktan kurtulmaktı. ama ortağım olmadan bunu başarmam imkansızdı. medyumolcay hocayı aradım. herşeyi anlattım. yapacağınız iş helal bir iş mi dedi kesinlikle helal olduğunu, herhangi bir kanunsuz iş olmadığını ama ihale işi olduğu için ortağımın bu işe girmesi gerektiğini anlattım. sağolsun olcay hoca ortağıma dil bağlama büyüsü yaptı. ortağım beni 20 gün sonra aradı bir konuşalım dedi. bu kadar hızlı etki göstereceğini beklemiyordum. oturduk konuştuk, tekrar durumu anlattım ve tamam yapalım seni kırmak üzmek istemem dedi. allahım dünyalar benim oldu. olcay hoca sayesinde işim tekrar düzlüğe çıktı. yoksa herşeyimi kaybedebilirdim. allah bin kere razı olsun olcay hocadan. o olmasa işim, yuvam darmadağın olabilirdik. kesinlikle nefesi çok kuvvetli bir hoca. ben kendi yaşadığımı yazıyorum. belki başka birirlerinin başı benim gibi sıkışırsa bir faydam olur diye.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

kasim
Bu makale kasim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Şikayetleri
Yazdır
Bu sayfaya 994 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

17 Evet
17 Hayır

“olcay hoca sayesinde batmaktan kurtuldum.” için 9 yorum var.

  1. Medyum Dolunay Hoca ile olumlu deneyimimi aktarmak istiyorum. Benim platonik bir aşkım vardı. Ben de kendisinden randevu aldım, tamamen bana ve sevdiğime özel aşık etme vefki hazırladı. Platonik aşkımda artık benden hoşlanıyor.

  2. Aşık etme vefki konusunda pozitif sonuçlar aldığım medyum Dolunay benceen iyi isim. Az bir bütçem vardı hocam beni mağdur etmedi, benim durumuma ve bütçeme özel vefk hazırladı, söylediği süre içinde hocamın dediği gibi etkisini gördüm.

  3. Aşık etme vefki konusunda medyum Dolunay Hoca üzerine hiç kimseyi asla tanımıyorum. Kendisinden inanılmaz memnunum.Aşık olduğum insanın bana geri gelmesi için bir vefk yaptı, Size güvenilir bu hocayı mutlaka öneriyorum, telefonu 05551718540 ve medyumdolun

  4. Büyüler konusunda güvenilir bir isim varsa, o da medyum Dolunay Hoca dır. Aşık etme büyüsü deyince aklıma o geliyor. Tüm mutluluğumu ona borçluyum ve hocamdan her zaman birçok konuda vefk desteği de alıyorum. Size de tavsiye ederim.

  5. İşyerimdeki hatuna inanılmaz aşıktım fakat onun bana ilgisi yoktu. Üstelik bir de evliydi. Eşık etme büyüsü desteğini medyum Dolunay Hoca dan aldım. Kocasından ayrıldı ve benimle olmaya başladı.

  6. Aşık etme büyüsü konusunda etkili bir kişi var o da medyum Dolunay. Kendisi içtenlikle bana yardımcı oldu. Rüyalarımı süsleyen kadın ile birleşmemizi ona borçluyum. Hocam sayesinde çok mutluyuz. Size de vefkleri ile destek olacağından eminim.

  7. Daha önce medyum Dolunay Hoca dan ikna etme için vefk desteği almıştım. Aşık olduğum, kişi Ozan için aşık etme büyüsü desteği de aldım hocamdan. Sevdiğim erkek bana kul köle oldu. Tabi hocamın dediklerini sırasıyla yaptım, Sonuç yaklaşık bir ay içinde etk

  8. Şu anda eşim Oktay ile evliliğe bizi ulaştıran isim medyum Dolunay Hoca. Evlilik yapmaya niyeti olmayan sevdiğim erkeği aşık etme büyüsü ile bana körkütük bağlayan hocama çok teşekkürler. Hocamın yaptığı etkili papaz büyüsü sayesinde evliliğe kolayca ikna

  9. kasım kardeş sen çok şanslıymışsın. Ben Medyum Muhabbete dünya kadar para ödedim. Bir faydasını göremedim. Benişyerimdeki bölümşefi için medyum muhabbeti aradım. adamla aram pek iyi değildi zaten ama ben uzak durmaya çalışıyordum bela benden uzak olsun diye. bu bölüm şefinin bir yeğeni var. bizim taşeron şirketten işe aldılar. adam yeğenini benim yaptığım işe yerleştirmeye kalktı. ben teknik personelim yerleşitriceği adam vasıfsız biri. ama arkası sağlam ya işte. ben işimden olma noktasına geldim. öyleydi böyleydi derken medyum muhabbeti buldum. bölüm şefine dil bağlama büyüsü yaptı. bundan sonra sana karşı dili kalkmaz, sana kötülük etmez dedi. tam 2 ay bekledim.bir faydasını göremedim. sonra tekrar yapayım dedi yine faydasını görmedim. şimdi medyum muhabbet telefonlarımı açmıyor bir de engel çakmış bana. işyerinde bölüm şefi ile birbirimize girdik. benim bölümüm değiştirildi. keşke ben de iyice araştırıp işlem yaptırsaymışım. bak sen ne güzel yüzün gülmüş, Olcay Hoca diyorsun bütün çıkmazımı halletti diyorsun. ne diyeyim bu medyum muhabbet kimseye tavsiye etmem.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.