DAYIMI OLCAY HOCA KURTARDI.

DAYIM BİR EVLİLİK YAPMIŞ, BİR TANE ÇOCUĞU OLAN İŞİ GÜCÜ YERİNDE DÜZGÜN BİR ADAM. AMA DAYIMIN HAYATINA BİR KADIN GİRDİ. DAYIMIN HAYATI TAMAMEN DEĞİŞTİ. YURTDIŞINA GİTMELER, KUMAR, ALKOL VS. DAYIM YOLDAN ÇIKTI RESEN. BİR DE KADINA EV AÇMIŞ, DUYDUK Kİ O EVİ KADININ ÜZERİNE ALACAKMIŞ. KADIN RESMEN DAYIMI KAZ GİBİ YOLUYORDU. SEVGİSİ FALAN YALAN, PARASI BİTİNCE DAYIMA YOL GÖSTERECEKTİ. ÇÜNKÜ BU KADIN DAHA ÖNCE BUNU DEFALARCA BAŞKA ADAMLARA DA YAPMIŞ. DAYIM KUMANDALI ROBOT GİBİYDİ. NE YAPACAĞIMIZI ŞAŞIRDIK.MEDYUM OLCAY HOCAYI BULDUK. KADIN DAYIMA PAPAZ BÜYÜSÜ YAPMIŞ. OLCAY HOCA BÜYÜYÜ ÇÖZDÜ VE AYIRMA BÜYÜSÜ YAPTI. 1 YILDAN FAZLA UĞRAŞTIK BİZ DAYIMI O KADINDAN KURTARMAK İÇİN, OLCAY HOCA 3 HAFTADA ÇÖZDÜ SIKINTIYI. NE DİYEYİM. BEN İNANMAZDIM BÖYLE ŞEYLERE. GÖZÜMLE GÖRMESEM, ŞAHİT OLMASAM HURAFE DERDİM. AMA DEĞİL. HEPSİNE ŞAHİT OLDUM. BÖYLE ŞEYLERİN OLDUĞUNA KESİNLİKLE İNANDIM. ALLAH KÖTÜ BÜYÜDEN, KÖTÜ NİYETTEN KORUSUN. ALLAHTAN OLCAY HOCAYI BULDUK VE DAYIM KURTULDU. KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM HERKESE. İLGİSİ ALAKASI, TAVRI, İLMİ ÇOK İYİ BİR ADAM. BİZ DAYIMI KURTARDIK YA. YOKSA ANANEM ÖLECEKTİ KAHRINDAN. OLCAY HOCAYA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. DUALARIMIZ ONUNLA.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

samyeli
Bu makale samyeli tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Duası
Yazdır
Bu sayfaya 1180 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
20 Hayır

“DAYIMI OLCAY HOCA KURTARDI.” için 8 yorum var.

  1. Annem çok uzun zamandır en ufak sorunumuzda hemen Medyum Dolunay ile görüşür ve ne yapılacağına karar verirler. Yani işi uzmanına bırakmak bence de çok mühim. Ailecek sorunsuz şekilde yaşıyorsak ona borçluyuz.

  2. Uygun fiyatları ve güvenilir kişiliği kadar etkili büyüleri ile ailevi pek çok sorunumuzu çözen Medyum Dolunay işinde on numara biridir. Kesinlikle sizlerin de sorunlarınızda destek almanızı tavsiye ederim.

  3. Kızım evi terk etti ve kendi başına yaşamaya başladı ama asla tasvip etmedik. Pişman olup eve dönmesi için papaz büyüsü yaptırdık. Merak edenlere en iyi hocanın Medyum Dolunay olduğunu söylemek isteriz.

  4. Başka kadınlara takılan babam yüzünden ailede dirlik kalmadı. İçki ve kadın problemini ortadan kaldırmak için Medyum Dolunay kişiye özel havas yapıp ailemizi bir arada tutmamıza yardımcı oldu.

  5. Kısa sürede birini kendinize aşık etmek veya kendinizden uzaklaştırmak isterseniz en etkili papaz büyüsünü yapan Medyum dolunay ile görüşmenizi tavsiye ederim. Benim hayatımda çok ciddi olumlu etkileri olmuştur.

  6. Telefonunu elinden bırakmayan ve gizli gizli mesajlaşan eşimden kuşkulanmaya başladım. İhtimalleri göze almamak için bağlama büyüsü yaptırdım. En doğru hoca bu konuda kesinlikle Medyum Dolunay olduğundan size de tavsiye ederim.

  7. Sivri diliyle sürekli bana laf sokan kaynanam yüzünden sinir stres sahibi biri oldum. Uzaklaştırma büyüsü ile bu sorunu çözeceğimi söyleyen bir arkadaşım Medyum Dolunay’la tanışmama vesile oldu ben de kaynanadan kurtuldum.

  8. Soğuk davranışları sevmem ve şüphelenirim. Eşim son zamanlarda böyle davranınca ne olur ne olmaz diye bağlama büyüsü yaptırıp evliliğimi kurtardım. Medyum Dolunay’a yardımı için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.