MEDYUM ARTİN E KESİNLİKLE İNANMAYIN.

HALAMIN KIZININ EŞİ ALKOL VE KUMAR ALIŞKANLIĞI VARDI. ELDE AVUÇTA NE VARSA HEPSİNİ HARCIYORDU. HALAMIN MEDYUM ARTİNİ BULMUŞ. KİŞİYE ÖZEL İŞLEM YAPICAM AMA KESİN ÇÖZÜM DEMİŞ.O KADAR PARA ÖDEDİ AMA HİÇ BİR FAYDA GÖREMEDİK. İŞİN DAHA ÖNEMLİ YANI PARAYI ALDIKTAN SONRA MEDYUM ARTİN HALAMIN KIZINI ENGELLEDİ. TAM BİR VURGUNCU YANİ. RESMEN KANDIRILDIK. KESİNLİKLE BU ADAMA KANMAYIN. BİZ KANDIRILDIK.

Bir önceki yazımız olan ÇOK ACİL YARDIMA İHTİYACIM VAR. AKLIM İYİCE KARIŞTI. LÜTFEN DENEYİMİ OLANLAR BANA YAZSIN. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kategori: Nasıl Bilirsiniz Yazar: [2 Grey Star Level]
avatar
Answer #1

ALMİRA HANIM HALANIZIN KIZINA MEDYUYM OLCAY HOCAYI ÖNERİRİM BEN. BEN BİR ÇOK KİŞİNİN TAVSİYESİ ÜZERİNE KARDEŞİM İÇİN ARADIM OLCAY HOCAYI. BİZİM KOMŞUMUZ ÖNERMİŞTİ. ONLAR ÇOK AYDASINI GÖRDÜ, KOMŞUNUN KIZI OLCAY HOCA SAYESİNDE NORMAL HAYATINA DÖNDÜ. BEN ŞAHİDİM OLANLARA. KIZ HEBA OLCAKTI BİR NAMUSSUZ ADAMIN ELİNDE. OLCAY HOCA KIZI KURTARDI. SONRA BENZERİ BİR DURUMU BİZ YAŞADIK. ERKEK KARDEŞİM NEREDEYSE BİR KIZ YÜZÜNDEN CANINDAN OLACAKTI. ALLAH RAZI OLSUN OLCAY HOCA SAYESİNDE KURTARDIK. SİZ DE OLCAY HOCAYI ARAYIN. ÖYLE SİZİN ARTİN GİBİ PARACI BİR ADAM DEĞİL OLCAY HOCA. BİZİM ÖYLE ÇOK PARAMIZ YOKTU. OLCAY HOCA PARA SORUN DİİL BU DURUMDA TABİKİ YARDIMCI OLURUM DEDİ. EĞER HALANIZIN KIZI HALA ÇÖZÜM ARIYORSA VE İYİ BİR HOCAYA DANIŞMAK İSTİYORSA BEN KESİNLİKLE OLCAY HOCA DERİM. NUMARASINI DA YAZAYIM. 05323671325.

Answers Answered By: sabah [3 Grey Star Level]

Yorum Yazin