teşekkürler Medyum Dolunay

Bazı arkadaşlar medyumlar tarafından dolandırıldıklarını sonuç alamadıklarını dile getirmişler ,medyumlar ile ilgili önyargınızı yıkmak ve büyü ile ilgili doğru bildiğimiz yanlışları öğrenmek için Medyum Dolunay Hocama danışın derim .Benim başıma gelen durum birçok evli bayanın başına gelen aldatılma durumu. Bu sıradan bir aldatılma değil öncelikle onu belirteyim. Benim eşim içine kapanık ve duygusal bir erkektir. Az çok anlar bayan arkadaşlarım, bir bayan için artık erkeğin evli olması pek önemi kalmadı.
Maalesef bayan olarak söylüyorum hemcinslerimin değerleri düşüşte. Evliliğimi kurtarmak karnımdaki bebeğimin babasız büyümesini engellemek için arkadaşımın da tavsiyesiyle konyada Medyum Dolunay Hocamı ziyaret ettik. Ben Dolunay Hocam ile tanışmadan önce detaylı bir araştırma yapmıştım. Ama daha önce eğer bir deneyiminiz varsa konu ile ilgili Dolunay Hoca ile tanışınca aradaki açık ara farkı göreceksiniz.
Arkadaşım ile beraber randevu aldık ve gittik. Medyum Dolunay Hoca’ya tüm detaylı bilgilerimle sorunumu anlattım. Bana birçok yoldan bahsetti, bana en uygun olanı çok etkili olan kaşık büyüsü olduğunu söyledi bir kaç alternatifde sundu ancak biz kaşık büyüsünde karar kıldık. Arkadaşlar kaşık büyüsü 2 haftadan az bir sürede etkili oldu. Kocam eve geri döndü ve bebeğimiz olduktan sonra birbirimize daha çok bağlandık. Şu an çok mutlu bir evliliğimiz var. Medyum Dolunay Hocam’a da buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

insane
Bu makale insane tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Yorumları
Yazdır
Bu sayfaya 640 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

15 Evet
16 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.