reklam3
reklam3
medyum

Medyum Bağdatlı Mustafa Hoca

smini duyan zanneder ki ermiş ya da büyük bir insan Medyum Bağdatlı Mustafa Hoca ama gel gelelim gördüğüm en yalancı, dolandırıcı bir insandır. Marangoz atölyesinde çalışıyorum, bu atölyede yaklaşık 19 yılım geçti patronum sanki abim gibidir öyle ki sever ve sayarım kendisini, başına bazı olaylar geldi ailesi ile Medyum Bağdatlı Mustafa Hoca büyü bozma işi yapacağını söyleyerek patronumdan yığınla para aldı ve paranın deyim yerinde ise üzerine yattı. Patronumun 5 çocuğu da yaşları yetişmiş yaşlarda olmasına rağmen bir türlü evlenemiyordular birçok kişi ailede adet kanı büyüsü ya da kısmet kapatma büyüsü olduğunu söylüyordu patronum da bir şekilde bu Medyum Bağdatlı Mustafa Hoca ile tanışmış.
İlk başlarda ben hallederim kolay bir şey diyen Medyum Bağdatlı Mustafa Hoca parayı aldıktan sonra ne aramış ne sormuş bu aileyi. Medyum Bağdatlı Mustafa Hoca benim gözümde tamamen dalavereci biridir lütfen herkes dikkat etsin parasını çarptırmasın. Aileden para almasına rağmen hiç bir şey yapmayarak tamamen haksız kazanç elde etmiştir sözde kısmet kapatma büyüsü bozacaktı ama hiç bir şey yapmadı yetmez gibi çok iyi olan bu ailenin manevi değerleri ile oynadı utanmadan. Aldığı onca ödemeye karşılık daha hiç bir gelişme olmadı aile aynı şekilde devam ediyor, patronum resmen adam hasta oldu parasına mı yansın yoksa çaresiz olmasına mı, bizim gözümüzde medyumluk işi tamamen manevi değerlere ve dinimize uygun şekilde olması gerekir iken Medyum Bağdatlı Mustafa Hoca gibi dolandırıcılar insanların bu zaaflarından yararlanarak hem duyguları ile oynuyor hem paralarını çalıyor.
Kulağınıza küpe olsun arkadaş Medyum Bağdatlı Mustafa Hocanın yaptığı bu dolandırıcılık eğer çevrenizde bu kişiden yardım isteyecek birileri olursa kesinlikle uzak dursun, yoksa psikolojisi de bozulur parası da boşa gider.

Bir önceki yazımız olan Medyum Tufan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kategori: Medyum Şikayetleri Yazar: [4 Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.