reklam3
reklam3

Medyum Bağdatlı Mustafa Hoca

smini duyan zanneder ki ermiş ya da büyük bir insan Medyum Bağdatlı Mustafa Hoca ama gel gelelim gördüğüm en yalancı, dolandırıcı bir insandır. Marangoz atölyesinde çalışıyorum, bu atölyede yaklaşık 19 yılım geçti patronum sanki abim gibidir öyle ki sever ve sayarım kendisini, başına bazı olaylar geldi ailesi ile Medyum Bağdatlı Mustafa Hoca büyü bozma işi yapacağını söyleyerek patronumdan yığınla para aldı ve paranın deyim yerinde ise üzerine yattı. Patronumun 5 çocuğu da yaşları yetişmiş yaşlarda olmasına rağmen bir türlü evlenemiyordular birçok kişi ailede adet kanı büyüsü ya da kısmet kapatma büyüsü olduğunu söylüyordu patronum da bir şekilde bu Medyum Bağdatlı Mustafa Hoca ile tanışmış.
İlk başlarda ben hallederim kolay bir şey diyen Medyum Bağdatlı Mustafa Hoca parayı aldıktan sonra ne aramış ne sormuş bu aileyi. Medyum Bağdatlı Mustafa Hoca benim gözümde tamamen dalavereci biridir lütfen herkes dikkat etsin parasını çarptırmasın. Aileden para almasına rağmen hiç bir şey yapmayarak tamamen haksız kazanç elde etmiştir sözde kısmet kapatma büyüsü bozacaktı ama hiç bir şey yapmadı yetmez gibi çok iyi olan bu ailenin manevi değerleri ile oynadı utanmadan. Aldığı onca ödemeye karşılık daha hiç bir gelişme olmadı aile aynı şekilde devam ediyor, patronum resmen adam hasta oldu parasına mı yansın yoksa çaresiz olmasına mı, bizim gözümüzde medyumluk işi tamamen manevi değerlere ve dinimize uygun şekilde olması gerekir iken Medyum Bağdatlı Mustafa Hoca gibi dolandırıcılar insanların bu zaaflarından yararlanarak hem duyguları ile oynuyor hem paralarını çalıyor.
Kulağınıza küpe olsun arkadaş Medyum Bağdatlı Mustafa Hocanın yaptığı bu dolandırıcılık eğer çevrenizde bu kişiden yardım isteyecek birileri olursa kesinlikle uzak dursun, yoksa psikolojisi de bozulur parası da boşa gider.

Bir önceki yazımız olan Medyum Tufan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kategori: Medyum Şikayetleri Yazar: [4 Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ziyaretçilerimizin medyum yorumlarını okuyup medyumlar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Medyum şikayetlerini okuyabilirsiniz.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Ziyaretçilerimizin Medyum tavsiyeleri ile fikir sahibi olabilirsiniz.