reklam3
reklam3
medyum

Medyum Mukaddes

Başımdan geçen çok önemli bir konuyu anlatmak istiyorum, yazacağım olay pekte iyi olmayan bir olay olduğu için ismimi vermek istemiyorum lütfen bağışlayın. Medyum Mukaddes ile tanışmam tamamen bir uzaktan akrabamın önerisi üzerine olmuştu keşke de tanışmasaydım çünkü bana bu çok pahalıya patladı. 43 yaşımda olmama rağmen bir erkek arkadaşım bile olmaması beni iyice düşündürüyor hatta bunalıma sokuyordu, adeta kısmetim bağlanmış gibiyim. Sürekli çalışmama rağmen sürekli sosyal çevrede olmama rağmen karşıma bir türlü bir kısmetlim çıkmadı.
Bu halimi bir çok arkadaşım akrabalarım bildiği için sürekli bana birini getirip görücü usulü ile evlenmem için hep ısrarcı oluyorlardı. Ama bir türlü kısmetimi bulamadım, bir akrabamın kısmetimin bağlı olduğunu söylemesi beni korkutunca yine bir tavsiye ile Medyum Mukaddes ile tanıştım gidip derdimi anlattım. Kısmet büyüsü yapıldığını söyledi ve kısmet bağlama büyüsü bozma işi yapması gerektiğini söyledi ve bunun karşılığında benden bir takım pahalı şeyler istedi. Bende yeter ki üzerimden bu büyüyü kaldır ben hediyeleri alıp geliyorum dedim ve aynı gün hediyeleri alıp geldim ( hediyeler yaklaşık 2bin tl üzerinde takı ) sonra gitmemi ve zamanı geldiğinde kısmetim açılacağını söyledi sevinerek gittim eve.
Aradan belki de 3 ay geçti bana sabırlı ol dedi baştan ama 3 ayda bence bir değişiklik olması lazımdı ama nafile hiç bir gelişme olmadı her şey eskisi devam ediyordu. Sonunda arayıp görüştüm beni hatırlamadı bile, kendisine ben size şu kadar değerinde hediye aldım kıymetli şeyler verdim ama kısmet büyüsünü çözemediniz ya da gelişme olacak mı dediğimde direk bana eğer hediye aldımsa karşılığını vermişim diyerek meşgul olduğunu telefonu kapatmasını gerektiğini söyledi. Açıkçası Medyum Mukaddes dolandırıcı hislerimle, gururumla, onurumla, kesemle oynadı ve iki elim yakasındadır, bu dünya da ya da ahirette inşallah hesabını soracağım.

Bir önceki yazımız olan Medyum Mircan Demir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kategori: Medyum Şikayetleri Yazar: [2 Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.