reklam3
reklam3

Medyum Mukaddes

Başımdan geçen çok önemli bir konuyu anlatmak istiyorum, yazacağım olay pekte iyi olmayan bir olay olduğu için ismimi vermek istemiyorum lütfen bağışlayın. Medyum Mukaddes ile tanışmam tamamen bir uzaktan akrabamın önerisi üzerine olmuştu keşke de tanışmasaydım çünkü bana bu çok pahalıya patladı. 43 yaşımda olmama rağmen bir erkek arkadaşım bile olmaması beni iyice düşündürüyor hatta bunalıma sokuyordu, adeta kısmetim bağlanmış gibiyim. Sürekli çalışmama rağmen sürekli sosyal çevrede olmama rağmen karşıma bir türlü bir kısmetlim çıkmadı.
Bu halimi bir çok arkadaşım akrabalarım bildiği için sürekli bana birini getirip görücü usulü ile evlenmem için hep ısrarcı oluyorlardı. Ama bir türlü kısmetimi bulamadım, bir akrabamın kısmetimin bağlı olduğunu söylemesi beni korkutunca yine bir tavsiye ile Medyum Mukaddes ile tanıştım gidip derdimi anlattım. Kısmet büyüsü yapıldığını söyledi ve kısmet bağlama büyüsü bozma işi yapması gerektiğini söyledi ve bunun karşılığında benden bir takım pahalı şeyler istedi. Bende yeter ki üzerimden bu büyüyü kaldır ben hediyeleri alıp geliyorum dedim ve aynı gün hediyeleri alıp geldim ( hediyeler yaklaşık 2bin tl üzerinde takı ) sonra gitmemi ve zamanı geldiğinde kısmetim açılacağını söyledi sevinerek gittim eve.
Aradan belki de 3 ay geçti bana sabırlı ol dedi baştan ama 3 ayda bence bir değişiklik olması lazımdı ama nafile hiç bir gelişme olmadı her şey eskisi devam ediyordu. Sonunda arayıp görüştüm beni hatırlamadı bile, kendisine ben size şu kadar değerinde hediye aldım kıymetli şeyler verdim ama kısmet büyüsünü çözemediniz ya da gelişme olacak mı dediğimde direk bana eğer hediye aldımsa karşılığını vermişim diyerek meşgul olduğunu telefonu kapatmasını gerektiğini söyledi. Açıkçası Medyum Mukaddes dolandırıcı hislerimle, gururumla, onurumla, kesemle oynadı ve iki elim yakasındadır, bu dünya da ya da ahirette inşallah hesabını soracağım.

Bir önceki yazımız olan Medyum Mircan Demir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kategori: Medyum Şikayetleri Yazar: [2 Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ziyaretçilerimizin medyum yorumlarını okuyup medyumlar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Medyum şikayetlerini okuyabilirsiniz.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Ziyaretçilerimizin Medyum tavsiyeleri ile fikir sahibi olabilirsiniz.