Medyum Mukaddes

Başımdan geçen çok önemli bir konuyu anlatmak istiyorum, yazacağım olay pekte iyi olmayan bir olay olduğu için ismimi vermek istemiyorum lütfen bağışlayın. Medyum Mukaddes ile tanışmam tamamen bir uzaktan akrabamın önerisi üzerine olmuştu keşke de tanışmasaydım çünkü bana bu çok pahalıya patladı. 43 yaşımda olmama rağmen bir erkek arkadaşım bile olmaması beni iyice düşündürüyor hatta bunalıma sokuyordu, adeta kısmetim bağlanmış gibiyim. Sürekli çalışmama rağmen sürekli sosyal çevrede olmama rağmen karşıma bir türlü bir kısmetlim çıkmadı.
Bu halimi bir çok arkadaşım akrabalarım bildiği için sürekli bana birini getirip görücü usulü ile evlenmem için hep ısrarcı oluyorlardı. Ama bir türlü kısmetimi bulamadım, bir akrabamın kısmetimin bağlı olduğunu söylemesi beni korkutunca yine bir tavsiye ile Medyum Mukaddes ile tanıştım gidip derdimi anlattım. Kısmet büyüsü yapıldığını söyledi ve kısmet bağlama büyüsü bozma işi yapması gerektiğini söyledi ve bunun karşılığında benden bir takım pahalı şeyler istedi. Bende yeter ki üzerimden bu büyüyü kaldır ben hediyeleri alıp geliyorum dedim ve aynı gün hediyeleri alıp geldim ( hediyeler yaklaşık 2bin tl üzerinde takı ) sonra gitmemi ve zamanı geldiğinde kısmetim açılacağını söyledi sevinerek gittim eve.
Aradan belki de 3 ay geçti bana sabırlı ol dedi baştan ama 3 ayda bence bir değişiklik olması lazımdı ama nafile hiç bir gelişme olmadı her şey eskisi devam ediyordu. Sonunda arayıp görüştüm beni hatırlamadı bile, kendisine ben size şu kadar değerinde hediye aldım kıymetli şeyler verdim ama kısmet büyüsünü çözemediniz ya da gelişme olacak mı dediğimde direk bana eğer hediye aldımsa karşılığını vermişim diyerek meşgul olduğunu telefonu kapatmasını gerektiğini söyledi. Açıkçası Medyum Mukaddes dolandırıcı hislerimle, gururumla, onurumla, kesemle oynadı ve iki elim yakasındadır, bu dünya da ya da ahirette inşallah hesabını soracağım.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

ozgeirgan
Bu makale ozgeirgan tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Şikayetleri
Yazdır
Bu sayfaya 1104 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

21 Evet
24 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.