reklam3
reklam3
medyum

MEDYUM OLCAY HOCA İŞLERİMİN YOLUNDA GİTMESİ CELP İŞLEMİ YAPTI. İŞİMDE YÜKSELDİM.

Özel bir firmada satış pazarlamada çalışıyordum. 2,5 yıldır bu alanda çalışıyordum. Ama bu firmaya girrken başlangıçtı benim için çünkü firma büyük bir firma ve önüm açıktı. 2,5 yıl kendimi ispat edicem diye çok çalıştım. En çok satış yapan yılın personeli kokartını bile kazandım. Ancak bir türlü istediğim terfi, yükselme olmuyordu. Biraz da dayının olmasına bakıyor tabi bu işler. Benim öyle arkamı sağlama alacak bir yakinim olmadığı için ağzıma çalınan bir parmak bal ile yetinmem gerekiyordu. Böyle olduğum yerde saymak da beni mutsuz ediyordu. Bu sırada bir arkadaşım Medyum Olcay Hocayı tavsiye etti. Medyum Olcay Hocayı aradım. Bana işlerimin yolunda gitmesi için celp işlemi yaptı. İyi ki de Olcay Hocayı buldum. Yaklaşık bir ay sonra Genel Müdür Yardımcısı beni çağırdı. Yaptığım işlerdeki başarımdan dolayı beni tebrik etti ve artık sizinle reklam bölüm müdürü olarak çalışmak istiyoruz dedi. Allahım bu bir mucize dedim. Tam da benimi stediğim bölüm ve istediğim konum teklif edildi. Yeni büroma bir hafta önce geçtim. Artık yönetim katında bir ofiste çalışıyorum ve 18 kişilik bir ekibim var. Vizyonik, çok hareketli ve yine önü açık bir pozisyona terfi ettim. Tabiki Olcay Hoca sayesinde. Onun celp işlemi benim işlerimi açtı ve terfi aldım. Allah bin kere razı olsun. Kendimi yırtıyordum hiç bir şey olmuyordu. Ama Medyum Olcay Hocanın yardımı sayesinde şimdi çok mutluyum, işimde yükseldim. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Hem de herkese. Konuşurken anlayacaksınız zaten Olcay Hocanın ilgisini, işinde ne kadar iyi olduğunu. Numarasını da yazıyorum. 05323671325. ben kendisine hayır duamı, teşekkürü borç biliyorum. her daim de öyle olacak. iyi ki kendisini buldum.

Bir önceki yazımız olan MEDYUM UMUT ÇAĞLAR BÜTÜN UMUDUMU BOŞA ÇIKARDI. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kategori: Medyum Şikayetleri Yazar: [2 Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.