medyum olcay kişiye özel işlem

merhaba arkadaşalr ben de resmen yapıştım bu siteye..ilk baştan farklı bir hocaya vefk sanırım ne olduğunu tam bilmiyorum yaptırdım ama okuma falan söylemedi 1 haftaya düzelecek dedi 2 ay boyunca çok darda 300 ver aramaya eli varmıyo 500 ver derken güzel bi kazıklandım sonra farklı bir hocaya vefk yaptırdım 40 günün sonunda bakım yaptı vefkin yavaş çalışıyor 1 hafta bekle tekrar tak dedi ama 2.yada 3.gün farklı bir siteden bir bayanın tavsiyesiyle olcay hocayı buldum kendisine durumumu anlattım bana 3 seçenek sundu vefk kişiyeözel çalışma birde büyü ama vefk yada kişiye özel çalışmayı önerdi.bende kesin dedi diye kişiye özeli tercih ettim.bakım yaptı bayramdan önceydi bayram sonrası kargom geldi ayın 6sında işleme başladık bu sırada benim eski erkek arkadaşım beni sürekli tehdit ediyodu başka birini buldun biliyorum seni mahvedicem ,bizi mahvettin vs gibi.ben adam dönsün pişman olsun diye beklerken eşyalarımız bile alınmıştı bizim..sonra ben bunun nette eklediği kişilerden şüphelenip bir kaç bayanı sordum benden şüpheleniyormusun yazıklar olsun vs dedi.hocaya sordum görüşüyo birileriyle dedi.işlemim 6 sından beri sürerken geçen gün nette sevgilisiyle fotoğrafını gördüm hoca söylemişti ama görmek çok fazla acı verdi mesaj attım hakaret ettim kızada bana attığı bir mesajı attım kızda beni rahatsız etme demezmi..salak sevgilisi 2 gün önce bana attığı mesajı düşünmüyoda .bana erkek arkadaşım biz aylar önce bittik seni sevmiyorum o kızı seviyorum deyip hakaret etti.engelledi beni çok acı bir durum peşimden ayrılmayan adam bikaç aydır ayrı olmamıza rağmen bana mesaj atan adam onu seviyorum dedi.işlemlerim devam ediyor sonucu mutlaka yazacağım..ve bende kiese yi takip ediyorum durumu bana yakın geldi tek fark bizim eşyalarımız alınmıştı nişanımız haziran sonunda yapılacaktı onunda aileler biliyormuş ciddilermiş..inşallah iyi sonuç alırız.sonucu mutlaka yazacağım arkadaşlar

Kategori: Aşk Vefki Yazar: [184 Blue Star Level]
Answer #1

Elensar dilerim sevdiğine kısa sürede kavuşursun. Ve bu olanlar için çok pişman olur…

Answers Answered By: vogue [55 Blue Star Level]
Answer #2

sevgili elensar;

benim durum sarpasardı:) benim ki başka kızla sözlendirildi. bana mutsuzum mutluluk oyunu oynuyorum demişti ama bana seni de istemiyorum bizim için hayırlısı bu yoluna bak demişti. sonra hakaretler etmişti. olcsy hoca ile işlem yaptırdım ama ben okumalarda hata yaptım. daha önce de belirttim.biz 2 yıl çıktık aileler biliyordu evlenecektik bni de deli gibi seviyordu. ama aileler yıprattı bizi kapanma sorunu o bu derken .:( sonuç olarak biraz inat biraz aile baskısı o kızla sözlendi. 5 aydır nişanlıydı. dün akşam nişanı varmış iptal olmuş 🙂 babası aradı beni azıcık hakaret etti ama ben normal karşılıyorum. çünkü kıza benim adımdan mesaj atılmış.. kız kapalı çok da güzel dğeil.. ben dış görünüş olarak cocuktan da çok daha iyiyim. kız da sanırım hırs yaptı kıskançlık falan derkenn bir ay huzursuzluk yaratmış ilgi alka sevgi beklemiş. cocuktan da böyle bir tepki almayınca patlamış olay. aile baba sinirden beni sorumlu tutup hakaret etti ama olsun.. sonuçta allah bliyor be yapmadım..büyük ihtimal cocuk kendsi yaptı. kendi kıza mesaj attırdı kızdan kurtulmak için. çünkü benden başka kimse umursamıyor bile olayı..ama biraz şuan herkes bana tepkili; benim kinin sesi çıkmıyr.. dün mesaj attım. baban bana hakaret etti falan diye ama sessiz kaldı.. normalde beni suçlu bulsaydı işin bitmesinde kendisi de hakaret ederdi bana bir ton…ama şuan sessiz kalıyor.. ve benim çevreme de aileler arasında anlaşmazlık oldu o yüzden bitti demiş. beni sebep göstermemiş.. ama aile beni sebep buluyor.. şimdi olcay hoca ile bu durumu düzeltmeye çalışacaz.

Answers Answered By: kiese [53 Blue Star Level]
Answer #3

Voay kiese canim burnunda zaten benim isler sarpasardi başka biriyle sozlendi deyince dedim 2.yemi sozlendi:-) ama sebep sen gösterildiğine gore demekki evde sen konu sulu yosun 🙂 ne çektik be 🙂 benimki hala gorusuyo dedi Olcay hoca kizla bugün sordum da.hocada bilgi benden :-(( kiese anlat durumunu valla seni takip ediyorum peşinden geliyorum sanki :-))

Answers Answered By: elensar [184 Blue Star Level]
Answer #4

bende kişiye özel çalışma yaptırdım
regli olmak işlemi okumaları etkiliyor mu arkadşlar

Answers Answered By: sibel [ Grey Star Level]
Answer #5

arkadaşlar papaz büyüsünün işlemleri zor mu bende yaptırıcam ailemle yaşıyorum ve bilmelerini istemiyorum sizce çocuk bana döner mi? beni bir kız uğruna aldattı ve hakaretler ederek terketti babası ayırmak için elinden geleni yaptı şimdi o kızla ayrılmaları için yaptırıcam sizce döner mi bana papaz büyüsü sayesinde işlemler zor mu biri bana bilgi verebilir mi? yaptıranlar kaç günde sonuç aldı?

Answers Answered By: m.jayn [ Grey Star Level]
Answer #6

ne kadar ücret vermemiz gerekiyor papaz büyüsü için

Answers Answered By: damla [ Grey Star Level]
Answer #7

Sonuç aldın mı?

Answers Answered By: derindeniz [7 Grey Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]