medyum olcaya papaz büyüsü yaptırdım

bende medyum olcay ile tanışıp çalışma fırsatı buldum , internette araştırma yaptım en çok onun adı geçtiği için onu tercih ettim , vefk daha önce yaptırmıştım başka bir medyuma ama sonuç alamamıştım bu yüzden vefk istemediğimi özellikle belirttim.

kişiye ve duruma göre özel hazırlanan özel olduğu içinde kesin sonuç veren uygulamalı işlemler olduğunu bana söyledi.

bu işlemin özelliği vefk gibi tek bir parçadan oluşmuyor , bir çok malzemeden oluşuyor vefk gibi uzun sürmüyor bir uygulama yapılıyor sonra sonucu alınıyor en önemli özelliği fiyatı tek sıkıntılı noktada bu aslında vefk ücretinin altı katı kadar bir mebla ödedim ben , hekese verilen fiyatın ne olduğunu bilmediğim için tam rakam vermek istemiyorum.

gelelim çalışmaya , bana gönderilen kargo içinde 12 adet farklı parça vardı bunları okumalarla beraber belli günlerde uyguladım bana söylenilen şekilde zaten uygulamalı olduğu için gayet basit yapıyorsunuz bu uygulamalar 8 gün sürdü işlem tamamen bitikten 12 gün sonra ayrıldığım erkek arkadaşım sevgilisi olmasına rağmen ondan ayrılıp bana geldi , özür diledi pişmanlık gösterdi bende açıkçası bu sonucu beklemiyordum.

biz erkek arkadaşımla büyük kavga ettik beni aldattı beni aldattığı ortaya çıkınca bana hakaret ederek sanki suçlu benmişim gibi beni terkedip o kızı seçti aileme arkadaşlarıma rezil oldum, sonuç olarak bu durumda böyle bir işlem döndürüyorsa ben tavsiye ediyorum .

Kategori: Tavsiye Ediyorum Yazar: [3 Grey Star Level]
Answer #1

cananq, sana teşekkür etmek istiyorum, medyum olcaya bende bu çalışmayı senin yorumunu okuduktan sonra yaptırmaya karar verdim senin ve hocanın sayesinde yuvam kurtuldu sana da teşekkür ederim.

Answers Answered By: naciye [4 Grey Star Level]
Answer #2

bugün kargom geldi benimde salı günü uygulamaya başlayacağım 22 temmuzda . sonucunu çok merak ediyorum bir o kadarda heyecanlıyım.yaptığım uygulama sonucunu paylaşacağım buna çok umut bağladım yıkılmak istemiyorum

Answers Answered By: yetkin [ Grey Star Level]
Answer #3

yetkin bey;

bende 19 temmuz da başladım. bugün uygulamamın 2. günü.
inşallah işe yarayacak. burdaki yorumlar umut oldu banada. sizden ricam gelişmeleri mutlaka bildirin.

Answers Answered By: kiese [53 Blue Star Level]
Answer #4

Arkadaşlar sonuç alabildinizmi

Answers Answered By: Memoli [12 Grey Star Level]
Answer #5

Canan hanım aynı durumları bende yaşıyorum 2 yıldır aldatılıyormuşum hem suçlu hem güçlü bide birsürü hakaret etti ve o kızla nişanlandı 1 aydır..etkisinî nasıl gösteriyor bana imkansız gibi geliyor geri dönmesi kızla arası nasıl açılacak şuan çok mutlu gözüküyorlar..

Answers Answered By: Vurgun [ Grey Star Level]
Answer #6

Istegine ulasanlar adina cok sevindim darisi bizlerin basina ins. Arkadslar ben ilk ozel calisma yptm fakat hata yaptigimi sanip olumsuz dusundm ve sonuc alamadim. Smd papaz buyusu icn siparis verdim. Size sorum kargonuz kac gunde geldi ve uygulamalariniz kac gun surdu. 21 gun gectiktn sonra 10 gun bekledibjz mi nolur cevap yazin meraktan oluyorum

Answers Answered By: mira [ Grey Star Level]
Answer #7

Gercekten ise yariyor mu ? Digru soyleyin cok caresizim

Answers Answered By: esra [ Grey Star Level]
Answer #8

Benim bugün 21 ama olacak ben inanıyorum

Answers Answered By: sibel 123 [ Grey Star Level]
Answer #9

Canan hanim aynı durumdayım lütfen bi dogrulugu varmı üstelik birde oğlum var ondan ve bni sürekli ayarlıyor sürekli bağırıyor çok aldatildim eskiden hiç böyle deildi lütfen sizce yaptirmalimiyim sonuç gerçekten oluyormu

Answers Answered By: Ecem [ Grey Star Level]
Answer #10

Arkadaşlar ücret hakkında bilgi verirmisiniz

Answers Answered By: Emrah [ Grey Star Level]
Answer #11

Neolursunuz fiyati deyin papaz buyusunun.azerbaycandan yaptira bilirmiyim?

Answers Answered By: Ulker [ Grey Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]