Medyum Elife

Tanıdığım için çok şanslı biriyim Medyum Elife hocamızı evli olup mutlu yuvası olan erkek kardeşimin bir anda ayrılması bizde şok etkisi yaratmıştı, Medyum Elife ile o zaman yakından tanışma şansım olmuştu konuyu kısaca anlatmak istiyorum.
Lise öğretmeni olan kardeşim mutlu ve yuvasına düşkün bir erkekti çocuklarına gerçekten bir baba eşine gerçekten bir erkek olan kardeşim, çevresi tarafından da çok sevilen biriydi. Ne olduysa oldu kardeşim birden çok değişti herkesi kırmaya başlamıştı, beni ve diğer kardeşlerimi arayıp sormuyor ilgilenmiyordu. Sonunda evine gittim karısıyla görüştüm duyduklarım karşısında yıkıldım adeta kardeşime Bağlama büyüsü yapılmış sanırım evi ile arası çok bozuk karısıyla ayrılmış başka yerde yaşıyormuş.
Gelinimiz çok biri ev kadını ve çocuklarına çok düşkün bir kadın durumlar böyle olunca bir şekilde Medyum Elife ile randevu almış ve beraber gidip ziyaret ettik. Kardeşim hakkında her şeyi baştan sonra anlattık Medyum Elife kardeşimde büyü olduğunu ve büyü yapan kişinin kesinlikle başka bir bayan olduğunu söyledi şaşırmıştık. Aradan zaman geçtikçe kardeşimi araştırıyorduk Medyum Elife dediği gibi kardeşim bir bayanla yaşıyormuş, o yuva yıkan kadın kardeşime büyü yaptırmış, ne kadar üzücü olay ki kardeşim hepimize düşkün olmasına rağmen hiç kimse ile ilgilenmiyordu, neyi var neyi yoksa o kadınla beraberdi.
Olayı çözdükten sonra Medyum Elife ile tekrar görüştük Allah razı olsun Medyum Elife den kardeşime yapılan büyüyü bozmak için ne lazımsa yaptı ve kardeşimi kurtardı. Tüm bunları yaparken Medyum Elife bizi hiç incitmedi hiç para, hediye bir şey almadı dersek yeridir. Bu yaşıma kadar Medyum Elife gibisini ne duydum ne gördüm şiddetle tavsiye ediyorum ihtiyacı olanlar için. Gidin hocamızı görün sıkıntılardan ve tüm problemlerden kurtulun. Gelinimiz başta olmak üzere tüm ailemiz, çevremiz herkes kardeşimin eski günlerine dönmesine çok sevindiler, herkes çok iyi şuan.

Kategori: Tavsiye Ediyorum Yazar: [3 Grey Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]