Medyum Sadi Vefk Yaptırdım

üniversite hazırlık yeni bitmişti. İlk yılımın ilk haftasıydı onu gördüm. Sarı saçları yeşil gözleriyle. Daha önce görmemiştim. Meğerse hazırlık muafiyet sınavını kazanıp hazırlığı atlamış. “Hande” ilk gördüğüm anda kendimi kaptırdım ona . her dakikam gecem gündüzüm onu düşünmekle geçiyordu… içine kapanık biriydim açılmakta tereddüt ediyordum. Hayallerimin aşkıydı çünkü. Ona açılırsam beni reddetme ihtimaline karşı sürekli en iyi zamanın ne zaman olabileceği hakkında gece gündüz düşündüm. Sonunda hem cesaretimi topladım hem de yapacağım konuşmanın pratiğini yaptım. Bu cesaret toplama işi yaklaşık 6 ay sürdü ancak tamam olduğunu düşünüyordum. Her neyse o gün geldi çattı. O nu kantinde gördüm ve yanına yaklaştım. “ hande biraz konuşabilir miyiz” dedim ve hayır dedi. Hayır cevabını beklemiyordum.. her şeyi kafamda tartmıştım ama hemen bir hayır cevabı beklemiyordum.

Doğal olarak yıkıldım… uzaktan izlemeye başladım onu. Hareketlerini izlemeye başladım. Facebook durumlarını ezberler olmuştum. Bu yıl ortak birkaç dersimiz vardı ve rastgele tanıştık. Birlikte takılmaya bile başladık. Hatta bir süre sonra yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmemeye başladı. İnanılmaz mutluydum. Yanımda olması yetiyordu. Daha başka bir şey istemiyordum.

Bu durum bile yeterliydi.. taa ki ondan hoşlandığını söyleyen o çocuk ortaya çıkana kadar. O çocuk için olumlu davranmaya başladı ve elimden kaçırıyormuşum gibi hissettim.

Bende o anki panikle bir anda buna duygularımı açıkladım “arkadaş kalalım” cevabını aldım. Onu kaybetmek istemediğim için kabul ettim bu durumu ama bir şart koştum kimseyle bir ilişkisinin olmasını istemiyorum dedim. bu durum beni mahveder dedim. ilerisi için söz veremem ama şu anda kimseyle aramda bir şey olmayacak, düşünmüyorum dedi.
O günden beri bana karşı davranışları değişti. Arkadaş kalalım demesine rağmen benden uzaklaştı ve bu yaz için yine o çocukla plan yaptığını duydum. Kendime zarar vermeye başladım, duygusal acıyı fiziksel acıyla kapatmaya çalışıyorum. Arkadaşlarım çivi çiviyi söker dedi.. onu da denedim. Ondan başkasını gözüm görmüyor nolur bana yardım edin o çocukla aralarında bir şey geçerse kendimi asla affetmem diyerek Medyum Sadi aradım.Medyum sadi ilk önce Kardeşim niyetin ciddimi yoksa geçici hevesmi dedi bende ciddiyim dedim ciddiydim çünkü.Ondan sonra medyum saile birlikte bir kaç farklı muska yaptık medyum sadi ile yaptığımız çalışmanın ilerde etkilerini sizle paylaşıcam arkadaşlar

Bir önceki yazımız olan Medyum Mahmut Hoca Hakkında Yorumlar başlıklı makalemizde medyum mahmut kılıç dolandırıcı, medyum mahmut kılıç hakkında ve medyum mahmut kılıç sahtekar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Cananaksu98
Bu makale Cananaksu98 tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 78 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

3 Evet
3 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.