OLCAY HOCA AŞK VEFKİ YAPTI. ÇOK ŞÜKÜR ÇOK FAYDALI OLDU

Olcay Hoca sayesinde sevgilimle aramız düzeldi. İlişkim bitmişti ama sevgilim tekrar geri döndü. Olcay Hoca olmasa sevgilimi 2 yıllık emeğimi kaybedecektim. Kesinlikle Olcay Hoca çok iyi bir hoca. 2 yıldır devam eden bir ilişkim var. Sevgilim işi için bir süreliğine sürekli seyahat etmek zorunda kaldı. Daha önce hiç ayrı kalmamıştık böyle. Başlarda birbirimizi çok özledik ve bu ayrı kalmalar bize çok zor geliyordu. Ben onu çok seviyorum. Hala ondan ayrı kalmak canımı çok acıtıyor.Ama sevgilim bir süre sonra benden uzaklaştı. Bunu hissediyordum. Sürekli arayan, aşk mesajları yazan adam günde bir kere bile aramaz oldu. Ben onu ararsam bazen açıyor, çoğu zamanda müsait olmadığını söyleyip sonra arıycam diyordu. Aman allahım dünya başıma yıkılıyor, gerçekten canım yanıyordu. Başka biri olup olmadığını sordum, kesinlikle öyle bir şey yok ama eskisi gibi değilim dedi. Benden uzaklaştığını, kafasının karışık olduğunu söyledi. Biraz düşünmeye ihtiyacı varmış. Dünya başıma yıkıldı sanki Bize ne oldu anlayamadım. Nefes alamıyorum gibi hissediyordum. Arkadaşımla dertleştim. İyiki de anlatmışım. Bana Olcay Hocayı önerdi. Onun ablası Olcay Hocadan eşi için yardım almış, çok faydasını görmüş. Onların evliliği kurtulmuş. Hemen aradım Olcay Hocayı. Sağolsun, çok anlayışlı,çok ilgili bir insan. Bana vefk işlemi yapacağını, işlemin bir hafta sürdüğünü, etkisini de bir kaç hafta içinde göreceğimi söyledi. Aynen dediği gibi oldu. Bana bir muska gönderdi Olcay Hoca. Onu üzerimde taşıdım. 20 gün olmadan sevgilim tekrar sık sık beni aramaya başladı. Yaşadığı duygusal karışıklığın geçtiğini söyledi. Allahım çok şükür sevgilim normale dönüyordu. Şimdi gayet iyiyiz çok şükür. Olcay Hoca sayesinde aşkım, ilişkim, 2 yıllık emeğimi kaybetmekten kurtuldum.Olcay Hocadan Allah razı olsun. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Zaten konuştuğunuzda anlarsınız Olcay Hocanın ne kadar iyi olduğunu. İyi ki Olcay Hocayı buldum. Çok şanslıymışım. Olcay Hocanın numarası:05323671325.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

saniye
Bu makale saniye tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Vefki
Yazdır
Bu sayfaya 1462 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
26 Hayır

“OLCAY HOCA AŞK VEFKİ YAPTI. ÇOK ŞÜKÜR ÇOK FAYDALI OLDU” için 9 yorum var.

  1. Eşim geçen sene işini kaybettiğinden beri kahvede vakit geçiriyor ve çok sorumsuz davranıyor. İşe girmesi ve sorumluluk alması için Medyum Dolunay ile görüşerek kişiye özel havas yaptırdım, şimdi çalışıyor ve kahveye de gitmiyor.

  2. İşi yerinde yaşadığım sorunlardan biri de patronumun bana Mobbing uygulamasıydı. İşimi kaybetmek istemediğim için medyumdolunay@gmail.com adresinden Medyum Dolunay ile konuşarak Papaz büyüsü yaptırdım. Patronum kedi gibi oldu ve eski yaptıklarından da çok

  3. İki yıldır ne kadar çalışırsam çalışayım üniversite sınavından istediğim puanı alamadım. Kişiye özel havas yaptırmak için Medyum Dolunay ile konuştuk. Şu an Tıp Fakültesi öğrencisiyim ve bunu kesinlikle Medyum Dolunay’a borçluyum.

  4. Papaz büyüsü yaptırıp hayatımın her zerresine karışan kayınvalidemi uzaklaştırmak için arkadaşımdan aldığım 0 555 171 85 40 nolu telefondan Medyum Dolunay ile görüştüm. Artık eşimle rahat rahat evimizde özgürce yaşayabiliyoruz, teşekkür ederim.

  5. Bana musallat olan bir adam vardı. Ne yapsam yakamı bırakmasını sağlayamadım. Medyum Dolunay ile görüşüp uzaklaştırma büyüsü yaptırmak için yardım aldım. O günden beridir de bir daha görmedim.

  6. Yurt dışına çalışmaya gidip başka bir kadın nedeniyle geri dönmeyen eşime Medyum Dolunay ile görüşüp Papaz Büyüsü yaptırdım ve eşimin ayağıma gelmesini sağladım. Evimiz yeniden yuva oldu. Sizler de yuvanızı kurtarabilirsiniz.

  7. Sevgilim çok çapkındı ve artık baş edemiyordum. Hemen medyumdolunay@gmail.com üzerinden iletişime geçerek sevgilimi bağlamak adına Papaz Büyüsü yaptırdım. Arttık gözü benden başkasını görmüyor. Mutlu olmama vesile oldunuz, teşekkürler.

  8. Kısmetsizliğimi ve bahtsızlığımı ortadan kaldırması için Medyum Dolunay ile görüştüm. Kişiye özel havas işlemi yaparak beni yeniden hayata döndürdü ve yaşama bağladı. Eski mutsuzluğumdan eser bile yok, kısmetlerim de açıldı, çok teşekkür ederim.

  9. merhaba, vefkin hazırlanma süresi içnde bir değişim oldu mu acaba hissettin mi? yani uyku,halsizlık,ağırlık gibi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.