reklam3
reklam3

OLCAY HOCA AŞK VEFKİ YAPTI. ÇOK ŞÜKÜR ÇOK FAYDALI OLDU

Olcay Hoca sayesinde sevgilimle aramız düzeldi. İlişkim bitmişti ama sevgilim tekrar geri döndü. Olcay Hoca olmasa sevgilimi 2 yıllık emeğimi kaybedecektim. Kesinlikle Olcay Hoca çok iyi bir hoca. 2 yıldır devam eden bir ilişkim var. Sevgilim işi için bir süreliğine sürekli seyahat etmek zorunda kaldı. Daha önce hiç ayrı kalmamıştık böyle. Başlarda birbirimizi çok özledik ve bu ayrı kalmalar bize çok zor geliyordu. Ben onu çok seviyorum. Hala ondan ayrı kalmak canımı çok acıtıyor.Ama sevgilim bir süre sonra benden uzaklaştı. Bunu hissediyordum. Sürekli arayan, aşk mesajları yazan adam günde bir kere bile aramaz oldu. Ben onu ararsam bazen açıyor, çoğu zamanda müsait olmadığını söyleyip sonra arıycam diyordu. Aman allahım dünya başıma yıkılıyor, gerçekten canım yanıyordu. Başka biri olup olmadığını sordum, kesinlikle öyle bir şey yok ama eskisi gibi değilim dedi. Benden uzaklaştığını, kafasının karışık olduğunu söyledi. Biraz düşünmeye ihtiyacı varmış. Dünya başıma yıkıldı sanki Bize ne oldu anlayamadım. Nefes alamıyorum gibi hissediyordum. Arkadaşımla dertleştim. İyiki de anlatmışım. Bana Olcay Hocayı önerdi. Onun ablası Olcay Hocadan eşi için yardım almış, çok faydasını görmüş. Onların evliliği kurtulmuş. Hemen aradım Olcay Hocayı. Sağolsun, çok anlayışlı,çok ilgili bir insan. Bana vefk işlemi yapacağını, işlemin bir hafta sürdüğünü, etkisini de bir kaç hafta içinde göreceğimi söyledi. Aynen dediği gibi oldu. Bana bir muska gönderdi Olcay Hoca. Onu üzerimde taşıdım. 20 gün olmadan sevgilim tekrar sık sık beni aramaya başladı. Yaşadığı duygusal karışıklığın geçtiğini söyledi. Allahım çok şükür sevgilim normale dönüyordu. Şimdi gayet iyiyiz çok şükür. Olcay Hoca sayesinde aşkım, ilişkim, 2 yıllık emeğimi kaybetmekten kurtuldum.Olcay Hocadan Allah razı olsun. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Zaten konuştuğunuzda anlarsınız Olcay Hocanın ne kadar iyi olduğunu. İyi ki Olcay Hocayı buldum. Çok şanslıymışım. Olcay Hocanın numarası:05323671325.

Bir önceki yazımız olan Medyum Olcay PAPAZ BÜYÜSÜNDEN SONUÇ ALDIM 0532 367 13 25 başlıklı makalemizde kesin sonuç veren büyü, papaz büyüsü nasıl yapılır ve papaz büyüsü sonuçları hakkında bilgiler verilmektedir.


Kategori: Aşk Vefki Yazar: [2 Grey Star Level]
Answer #1

merhaba, vefkin hazırlanma süresi içnde bir değişim oldu mu acaba hissettin mi? yani uyku,halsizlık,ağırlık gibi?

Answers Answered By: beriltoprak [12 Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.