Muhabbet celbi çalışması

Giden sevgilimin geri gelmesi için internetten bulduğum medyum dolunay beye celb çalısması yaptırdım işlemi kullanırken sürekli irtibat halindeydik istediğim zaman ulaşabıkdım ulaşamadığım durumlarda bana donus yaptı çalışmayı bu şekılde tamamladık , diğer medyumları bilmem ben sadece ilk kez yaptırdığım bırseydı sonucunu bana verılen sürede aldım medyum dolunayı tavsıye ederım.

Bir önceki yazımız olan medyum haydar ali evlilik büyüsü! başlıklı makalemizde dolandırıcı medyumlar, medyum haydar ali dolandırıcı ve medyum haydar ali hakkında yorumlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Pinar
Bu makale Pinar tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Vefki
Yazdır
Bu sayfaya 752 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

15 Evet
13 Hayır

“Muhabbet celbi çalışması” için 5 yorum var.

  1. Medyum Dolunay hoca ile mesajlastim. celbi muhabbetin rahmani bir metod oldugunu ve kesinlikle tutacak diye bir garanti veremeyecegini ancak olmazsa bir kez daha tekrarlayacagini soyledi. Yarin ucretini yatiracagim insallah ve islemlere basliyacagiz. Diger butun gelismeleri insallah sizlerle paylasacagim.

  2. Eski sevgilimin bir sevgilisu var ve bende ondan ayrilip bana donmesini istiyordum. Dolunay hocaya mesaj attim o da bana muhabbet celbi onerdi. Daha henuz islemlere baslamadik ama bir seyi merak ediyorum. Acaba varsayalim olmadi ilk seferde hoca garanti verip bir kez daha deniyormu ? Ben bu soruyu mesaj attim hocaya ama hala cevap yazmadi.

  3. Celb taşıdım ben 28 gun gecede iki adet okuma yaptım işlemi bitirdikten sonra dokuzuncu gecede sonuc aldım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.