Muhabbet celbi çalışması

Giden sevgilimin geri gelmesi için internetten bulduğum medyum dolunay beye celb çalısması yaptırdım işlemi kullanırken sürekli irtibat halindeydik istediğim zaman ulaşabıkdım ulaşamadığım durumlarda bana donus yaptı çalışmayı bu şekılde tamamladık , diğer medyumları bilmem ben sadece ilk kez yaptırdığım bırseydı sonucunu bana verılen sürede aldım medyum dolunayı tavsıye ederım.

Bir önceki yazımız olan medyum haydar ali evlilik büyüsü! başlıklı makalemizde dolandırıcı medyumlar, medyum haydar ali dolandırıcı ve medyum haydar ali hakkında yorumlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Kategori: Aşk Vefki Yazar: [1 Grey Star Level]
avatar
Answer #1

Nasil bi calisma yaptiniz siz de okuma falan mi yaptiniz kac gunde dondu?

Answers Answered By: yorgun [32 Green Star Level]
avatar
Answer #2

Celb taşıdım ben 28 gun gecede iki adet okuma yaptım işlemi bitirdikten sonra dokuzuncu gecede sonuc aldım

Answers Answered By: Pinar [1 Grey Star Level]
avatar
Answer #3

Eski sevgilimin bir sevgilisu var ve bende ondan ayrilip bana donmesini istiyordum. Dolunay hocaya mesaj attim o da bana muhabbet celbi onerdi. Daha henuz islemlere baslamadik ama bir seyi merak ediyorum. Acaba varsayalim olmadi ilk seferde hoca garanti verip bir kez daha deniyormu ? Ben bu soruyu mesaj attim hocaya ama hala cevap yazmadi.

Answers Answered By: Gecerkenugrayanadam [19 Grey Star Level]
avatar
Answer #4

Medyum Dolunay hoca ile mesajlastim. celbi muhabbetin rahmani bir metod oldugunu ve kesinlikle tutacak diye bir garanti veremeyecegini ancak olmazsa bir kez daha tekrarlayacagini soyledi. Yarin ucretini yatiracagim insallah ve islemlere basliyacagiz. Diger butun gelismeleri insallah sizlerle paylasacagim.

Answers Answered By: Gecerkenugrayanadam [19 Grey Star Level]
avatar
Answer #5

muhabbet celbi yaptırdım heycanla bekliyorum 🙁

Answers Answered By: yardimedin [26 Green Star Level]

Yorum Yazin